Çözülmüş Samsung Galaxy A3 Yazılım Güncellemesi Başarısız Oldu

#Samsung #Galaxy # A3 ürününe sahip olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, büyük bir telefon getirmek istemeyen tüketiciler için mükemmel olan üstün özelliklere sahip kompakt bir orta sınıf cihazdır. 4.7 inçlik Super AMOLED ekran ve 2 GB RAM ile bir Exynos 7870 kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy A3 yazılım güncellemesinde hata ve diğer ilgili sorunların üstesinden geleceğiz.

Bu konu için bir Samsung Galaxy A3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Galaxy A3 Yazılım Güncellemesi Başarısız Oldu
  • Galaxy A3 Yazılım Güncellemesinden Sonra Bootloop'ta Sıkıştı

Galaxy A3 Yazılım Güncellemesi Başarısız Oldu

Sorun: Samsung A3'ümden, güncellemeyi kısa bir süre önce indirdim (ve her ne ise) ve yükleme tamamlandı. Yükseltmenin gerçekleştiğini gösteren bir iplik gizemi var. Sonra yükseltme başarısız olduğunu belirten bir hata alıyorum. Güncellemeleri tekrar kontrol ettiğimde, bunun güncel olduğunu ve 20 saat içinde tekrar kontrol edebileceğimi söylüyor. Bu güncellemeyi iki kez denedim. Telefonu sıfırlamak zorunda kalmamayı tercih ediyorum çünkü birden fazla klasöre sahibim ve Smart Switch'i yedeklemeyi ve geri yüklemeyi yaparken bile tüm bu çalışma unutuluyor.

İlgili Sorun: Merhaba Şimdi bir süredir bir galaksi A3 var ve bir güncelleme almaya çalıştığımda her zaman çalışıyormuş gibi davranıyor ve sonra da “yazılımı güncelleyemiyorum” mesajı. Bir ağ veya sunucu hatası oluştu. Daha sonra tekrar deneyin. Ve benim sunucu veya ağ ile yanlış bir şey yok. Telefonumda güncellememi engelleyen bir çeşit spam uygulaması olduğuna inanıyorum. Lütfen yardım et. Teşekkürler

Çözüm: Önce telefonunuzun kullandığı yazılım sürümünü, operatörünüz tarafından aktarılan en yeni yazılım sürümüyle karşılaştırmaya çalışmalısınız. Aynı ise, telefonunuz en son yazılım güncellemesinde zaten çalışıyor. Farklıysa, telefonunuzu güncellemek için aşağıda listelenen adımları deneyin.

  • Smart Switch çalışırken telefonunuzu bir bilgisayara bağlayın. Smart Switch, bir güncellemenin mevcut olup olmadığını tespit edecektir. Telefonunuzun yazılımını güncellemek için bilgisayar ekranındaki talimatları izlemeniz yeterlidir.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama tamamlandığında yazılım güncellemesini kontrol edin, ardından telefonunuzu uygun şekilde güncelleyin.

Galaxy A3 Yazılım Güncellemesinden Sonra Bootloop'ta Sıkıştı

Sorun: En son yazılım güncellemesi beni hata veren MMC hatası verdi, sürekli açılış döngüsünde telefon çubukları ve son yeniden başlatmada Google Play Hizmetlerini öldürdü, bu da çoğu uygulamayı işlevsiz hale getirdi. Bu noktada fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini tamamlama bu işe yarıyor. Sprint müşteri servisi güncelleme yazılımını önerir, ancak görünüşe göre bu hata anakartı potansiyel olarak kızartır. Servis merkezindeki Sprint teknolojisi, Samsung'un artık telefonu desteklemediği veya parça yapamadığı, yeni anakartların bulunmadığı ve bu özel telefon için yazılımın flaşını artık kullanamayacağı konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Samsung müşteri servisi, 70 $ 'a telefon gönderir ve 2 hafta boyunca onsuz bir garanti olmadan tamir edip edemeyeceğini görmelerini ister. Telefonlarını ölüden geri getiren bir şansa sahip olan var mı? Samsung'un cebri torpido nedeniyle yeni bir telefon almak zorunda kalırsam kesinlikle bir Samsung olmayacaktır.

Çözüm: Kurtarma modunda bile fabrika ayarlarına sıfırlama yapamazsanız, bunun donanımsal bir sorun olduğunu görebilirsiniz. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmenizi öneririm.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.