Çözülmüş Samsung Galaxy A7 Fotoğraf Makinesi Dikey Çizgilere Sahiptir

#Samsung #Galaxy # A7, 1080p çözünürlüğe sahip 5.7 inç Super AMOLED ekrana sahip birinci sınıf bir Android akıllı telefon. Bu cihaz aynı zamanda IP68 sertifikalıdır ve bir dereceye kadar su geçirmez ve toz geçirmez hale getirir. Kaputun altında, 3GB RAM ile birleştirildiğinde cihazın uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmasına izin veren bir Exynos 7880 işlemci var. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy A7 kamera fotoğrafında dikey çizgiler sorunu ve diğer ilgili sorunların üstesinden geleceğiz.

Samsung Galaxy A7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Galaxy A7 Fotoğraf Makinesi Dikey Çizgilere Sahiptir

Sorun: Fotoğraflarımın yaklaşık% 70’inin (resmime odaklanırken vizöre de dahil olduğu) fotoğraf makinemle ilgili sorunlar yaşıyorum, tüm bölmeyi merkezin sağında çalıştıran dikey bir çizgi var. Boş piksel çizgisi gibi. Yalnızca kamera modunda bir tanılama yaptım ve yalnızca arka kamerada görünüyor. Yazılım güncelleniyor ve yeniden başlatmayı denedim

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, sorunun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu Güvenli Mod’da başlatmanız ve bu modda fotoğraf çekmeniz gerekir. Dikey çizgiler sorunu oluşmazsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun Güvenli Modda bile devam etmesi durumunda, bir sonraki adım, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarını uygulayarak bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir.

    Kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden silin. Sorunun devam edip etmediğini kontrol edin Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve zaten donanımla ilgili bir sorunla karşılaşabileceği için kontrol ettirmeniz gerekir.

Ön Kamera Kullanılırken Galaxy A7 Uyarı Kamerası Hata Verilemedi

Sorun: Merhaba, yakın zamanda bir Samsung galaxy A7 satın aldım. Son birkaç gündür, ön tarafa bakan kamera çalışmayı reddetti ve her açtığımda “uyarı – kamera başarısız” mesajını gösterdi. arkadaki kamera çalışıyor, önü değil. Önbelleği temizlemekten sonunda telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamaya kadar her türlü şans yöntemini denedim. Deneyebileceğim başka bir şey var mı?

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu çözemezse, telefonun ön kamera modülünün arızalı olması muhtemeldir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz ve muhtemelen değiştirmeniz gerekir.

Kamera Kullanıldığında Galaxy A7 Kapatılıyor

Sorun: Kamerayı parlak güneş ışığında her kullandığımda, telefon aniden pilin bittiğini düşünüyor ve kapanıyor. Telefonu bir şarj cihazına taktığımda, kapanma gerçekleşmeden önceki herhangi bir yere hızla şarj olur.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefon verilerinizi yedeklemeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın. Böyle bir durumda, bunun arızalı bir bataryadan kaynaklanma olasılığı vardır. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Galaxy A7 Kamera Fotoğrafları Yalnızca Portre Modunda Görüntülenir

Sorun: Samsung A7 sadece 3 hafta eski. Fotoğrafları veya videoları yalnızca manzaraya koymaz. Çevrimiçi el kitabına danıştım ama bulabileceğim hiçbir şey yok. 3 hafta aldığımda çalıştı ama şimdi manzarada göstermeyi reddediyor

Çözüm: Önce telefonun otomatik döndürme ayarını kontrol etmeyi ve açık olduğundan emin olun.

    Durum çubuğunu aşağı kaydırın Hızlı ayarlar menüsünü genişletmek için ekranın üst tarafından aşağı doğru kaydırın. Açmak için Otomatik döndür (sağ üst) öğesine dokunun.

Zaten açıksa ancak sorun devam ederse, aşağıda listelenen adımlarla devam edin.

    Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin. Başlamazsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Galaxy A7 Fotoğrafları Siyah Smear Var

Sorun: Merhaba, telefonum bugün bir şeyin fotoğrafını çektiğimde siyah bir leke gösteriyor. Telefonum da her gün en az bir kez yardımım olmadan kendini kapatıyor. ebay üzerinde bir satıcıdan yenilenmiş telefonumu aldım. Yardım edebilir misin?

Çözüm: Bu sorunu gidermenin en iyi yolu microSD kartı (telefonunuzda takılıysa) çıkarmaktır ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Eğer öyleyse, hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.