Çözülmüş Samsung Galaxy A7 Kamera Fotoğrafları Bozuk

#Samsung #Galaxy # A7, şirketin amiral gemisi hattında bulunan özelliklerin çoğuna sahip premium görünümlü orta sınıf bir akıllı telefon. Bu telefonun 2017 sürümü, alüminyum çerçevede hem ön hem de arka kısmında cam kullanıyor. Full HD çözünürlüğe sahip 5.7 inç Super AMOLED ekrana sahiptir ve bu da onu çeşitli multimedya içeriklerini görüntülemek için kullanmak için iyi bir cihaz yapar. Telefon düşük ışık koşullarında bile harika fotoğraflar çekmesini sağlayan f / 1.9’da 16MP kamera ile donatılmıştır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy A7 kamera fotoğraflarının bozuk olması ve diğer ilgili sorunların üstesinden geleceğiz.

Bir Samsung Galaxy A7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Galaxy A7 Kamera Fotoğrafları Bozuk

Sorun: merhaba. benim kamera klasöründe (kart) bozuk olan birkaç resim var. üzerlerinde gri bir blok var. çoğu zaman küçük resim gerçek resimden farklı görünür. ve genellikle açtığımda resim görünüşte değişecektir. telefonu yeniden başlattım ve güncelledim. onları bilgisayara gönderdiğimde hala bozuk. Bu resimler sonsuza dek kayboldu mu yoksa bunları düzeltebilir miyim?

Çözüm: Fotoğraflar bilgisayar tarafından okunurken bile bozuksa, bu dosyalar büyük olasılıkla zaten kaybolur ve kurtarılamaz. Bunun tekrar olmasını önlemek için, telefonunuzda kullandığınız microSD kartı değiştirmenizi öneririm. Bu microSD kart büyük olasılıkla bozuk sektörler geliştirdi, bu yüzden içinde saklanan fotoğraflar hasar gördü.

Telefonunuzda bir microSD kart kullanmıyorsanız, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanabileceği için fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm.

Galaxy A7 fotoğraf makinesi ünlem işareti var

Sorun: Yeni telefonumu 2 hafta geçirdim, birkaç fotoğraf çektim, her şey harika görünüyordu her zaman otomatik ayarı en kolay şekilde kullanın. Kısa bir mola verdim, birkaç fotoğraf çektim, onları çekerken önizlemede gösteriliyorlardı, ama sonra onları görüntülemek için geri döndüğümde, tüm ızgaralar gri bir boş kutu ile gösteriliyordu! Fotoğrafları işaretlemek ve görüntülemek için dokunuldu, ancak hiçbir şey, bir süreliğine bırakmadı, hem galerimde hem de google fotoğraflarımda görüntülemeye çalıştı, çünkü onları otomatik olarak orada da yedekledim, aynı sorun. Bu yüzden 24 saatten fazla bir süre telefonumu kapattım ve yeniden başlattım, sonunda vazgeçtim ve bozuk fotoğrafları sildim. Bunun başka birine olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Ah bu arada bir kez oldu samsung s7 kenar bir kum heykel tema parkı o gün 100’den fazla fotoğraf çekti, sadece daha sonra fotoğraflarımı kontrol etmek, hepsi yukarıda aynı olması için. Sonunda ben de sildim. 3 haftadan kısa bir süre sonra bir düğünüm var, aynı şeyin tekrar olmasını istemiyorum. Herhangi bir öneri bekliyoruz

Çözüm: Bu sorunun tekrarlanmasını önlemek için, telefonda kullandığınız microSD kartı biçimlendirmenizi veya değiştirmenizi öneririz, çünkü bu kart soruna neden olabilir.

Bir yazılım aksaklığının soruna neden olma olasılığı da vardır. Bu durumda, aşağıda listelenen adımlara devam etmelisiniz. Bir adımı uyguladıktan sonra, sorunun hala devam edip etmediğini hemen kontrol edin. Eğer öyleyse, aşağıda listelenen bir sonraki adıma geçin.

    Kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden silin.Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Galaxy A7, Kamerayı Kullanırken Kapatılıyor

Sorun: Arkadaşımın bir yıl önce yükseltme yaptığında bana verdiği bir Samsung Galaxy A7 var. Telefonum birkaç ay öncesine kadar harika geçti. Pil çok hızlı tükeniyordu, bu yüzden yeni bir pile ihtiyacım olduğunu ve bir servis merkezinde değiştirilmesini sağladım. Pil ömrü daha iyiydi, ama şimdi tekrar hızlı tükendiğini fark ettim. Uygulama yöneticisine giriyorum ve kullanılmadığında uygulamaları durduruyorum, ancak pil hala eskisinden daha hızlı boşalıyor. Son zamanlarda gerçekten sıcak olduğu Gürcistan’da yaşıyorum ve patronum içeride telefonlara izin vermiyor, bu yüzden telefonumu arabada bırakmak zorundayım. İşyerinde cebimde bıraksaydım daha iyi olmaz çünkü sıcak bir depoda çalışıyorum. Ayrıca, bir resim (normal veya selfie) veya video çekmeye çalıştığımda, ancak telefon kapanıyor ve güç düğmesiyle açılmıyor. Birkaç saniye bekledikten sonra çalışabilmesi için telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. SD kartımı çıkardım çünkü kötü olduğunu düşündüm. Hizmetim AT&T Phone. Bunun önemli olup olmadığını bilmiyorum. teşekkür ederim

Çözüm: Telefonunuzun sürekli ısıya maruz kalması, telefonunuzun pilinin bozulmasını hızlandırmış olabilir. Kamera kullanılırken telefon kapatıldığında ana suçlu arızalı bir pildir. Bununla birlikte, fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak bunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edebilirsiniz. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.