Çözülmüş Samsung Galaxy J3, microSD Kartı Tanımadı

#Samsung #Galaxy # J3, bütçede bilinçli tüketicilerin arkadaşlarına ve ailesine bağlı kalmasını sağlayan uygun fiyatlı bir akıllı telefon. Telefonun 5 inçlik bir ekranı var ve uygulamaları sorunsuzca çalıştırabilmesi için 2GB RAM ile birlikte Exynos 7570 dört çekirdekli işlemci kullanıyor. Telefon ayrıca, telefona daha uzun bir konuşma süresi sağlayan 2400 mAh pile sahiptir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy J3'ün microSD kart sorununu ve diğer ilgili sorunları tanıyamadığını ele alacağız.

Bu konu için bir Samsung Galaxy J3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • J3 microSD Kartı Tanımadı
  • J3 microSD Kart Okuma Değil
  • MicroSD Kartında J3 Fotoğrafları Eksik
  • J3 Düşük Dahili Depolama Alanı

J3 microSD Kartı Tanımadı

Sorun: Merhaba, Sandisk Micro SD kartlı J3. Kart aylar boyunca iyi çalışıyor. Sadece aniden çalışmayı bıraktım. Telefon şimdi kartı yeniden yerleştirmeyi söylüyor (yuvada olsa bile). Telefonu açtım / kapattım, kartı aldım. Bağdaştırıcıyı kullanarak bilgisayarda MicroSD okumayı denedim, bilgisayar diske yerleştirmem gerektiğini yanıtlıyor. Bu, bir MicroSD kart ve bu telefon ile ilk kez gerçekleşmedi. MicroSD kartlar zayıf bir şekilde üretiliyor ve sebepsiz yere ölüyor mu, yoksa sorunun kaynağı telefon mu? Yardım ettiğin için teşekkür ederim!

İlgili Sorun: Merhaba! J3'üm var ve aniden microSD'im çalışmıyor. Telefon bile onu içeride tanımaz. Tüm tatil fotoğraflarım microSD'de ve ben hala tatildeyim, bu yüzden yardım bulmak zor. Çok teşekkürler!!

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, microSD kartı telefondan çıkarmak ve daha sonra bilgisayarınızın okumasını sağlamaktır. Bilgisayar kartı okuyamazsa, büyük olasılıkla bozuk olabilir ve yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Bilgisayarınız kartı okuyabiliyorsa, kartın içeriğini bilgisayarınızın bir klasörüne kopyalamanızı öneririm. Bu işlem tamamlandığında, FAT32 bölümünü kullanarak kartı formatlayın ve ardından telefonunuza tekrar takın. Kart, telefon tarafından tanınmalıdır.

J3 microSD Kart Okuma Değil

Sorun: Merhaba. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca telefonum gecikiyordu ve inandığım bataryayı batırdım. İyi ücret alıyor ancak bazen yeniden başlatabilirim ve% 45'ten% 15'e kadar atlar ve tekrar% 15'e geri dönmek için tekrar başlatırım. Yaklaşık 4 gün önce telefon kapalıyken sd kartını çıkardım ve tekrar yerleştirdim. Sd kartını açtığımda okumadım ve hala bu güne gelmedi. Onu bir bilgisayarda denemedim ama telefonu satın aldığımdan bu yana ilk defa bunu aldım. Birçok uygulama ve resim / vids var ve hiçbir şey işe yaramıyor gibi görünüyor. Çizilmez ve bir silgi ile yumuşak bir şekilde temizledim. Yazılım güncellemem nihayet dün ortaya çıktı (ki bunun sebebi pil ile birlikte gecikmenin sebebi olduğunu düşündüm) ve o zamandan beri gecikmedi ama sd kartım hala okumadı (bir güncelleme okuyabiliyorum)

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz beat şey, sd kartını telefonunuzdan çıkarmak ve daha sonra bir kart okuyucu kullanarak bilgisayarınıza bağlamaktır. Bilgisayar kartı okuyamazsa, büyük olasılıkla zaten bozuk olur, bu da yeni bir kart almanız gerekeceği anlamına gelir. Bilgisayar kartı okuyabiliyorsa, içeriğini yedeklemelisiniz. Telefonunuzda kullanmak için zaten yeni bir kart almanızı öneririm, önce biçimlendirirseniz yine de bu kartı kullanabilirsiniz.

MicroSD Kartında J3 Fotoğrafları Eksik

Sorun: En son yazılım güncellemesinden sonra Samsung'la ilgili tüm sorunlarımı okudum ve bunu kanıtlayabilirim! Bir yaşında J3 var. Diğer tüm şeyler bir kenara, SD kartıma yüklediğim resimleri bulma konusunda yardıma ihtiyacım var. Bu "albüm" her zaman benim galeride diğerleri ile listelendi yani ekran görüntüleri, karşıdan yüklemeler, vb. Güvenliğinden emin olmak için karta fotoğraf koyuyorum, şimdi onları bulamıyorum. Herhangi bir fikir PLEASE ???

Çözüm: Fotoğrafları Galeri uygulamasını kullanarak görüntüleyemiyorsanız, önce telefonu yeniden başlatmayı deneyin, ardından şimdi fotoğrafları görüntüleyip görüntüleyemeyeceğinizi kontrol edin. Sorun devam ederse, kart formunu bilgisayarınızdan çıkarmanız ve ardından bilgisayarın kartını okumasına izin vermeniz gerekir. Fotoğrafları aramak için bilgisayar dosya yöneticisi programını kullanın.

J3 Düşük Dahili Depolama Alanı

Sorun: Merhaba, sadece toplam kablosuz bir Samsung J3 var. Dahili hafızayı kontrol ettiğimde, 2bb'nin 16b'de mevcut olduğunu söylüyor. Bunun için fazla yüklemediğimi biliyorum, bu yüzden silmek için güvenli olanı bulmak için yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık 80mb ile ResponderMTP adlı bir klasör var. Ayrıca, klasörleri sd kartına taşıdığımda dahili bellekten silmedim. Lütfen yardım edin!

Çözüm: Cihazınız tarafından önemli ve ihtiyaç duyulabileceği için klasörleri el ile silmek genellikle güvenli değildir. Telefonunuzda daha fazla yer kazanmanın en iyi yolu, genellikle kullanmadığınız uygulamaları kaldırmaktır. Müzik, video ve fotoğraf gibi kişisel dosyalarınızı da telefonunuzun microSD kartına taşımalısınız.

Bizimle iletişime geçin Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.