Çözülmüş Samsung Galaxy J3 Şarj Edilmediğinde Sıcaklaşıyor

#Samsung #Galaxy # J3, bütçe bilincine sahip tüketiciler arasında popüler bir seçim olan bir bütçe Android akıllı telefon. Fiyat diğer telefon modellerine göre düşük olabilir, ancak yine de tüm temel görevleri oldukça iyi yapabilir. Bu modelin 2017 versiyonu 5 inç PLS dokunmatik ekrana sahip ve Android Nougat'ta çalışıyor. Mevcut 2GB RAM ile eşleştirildiğinde telefonun sorunsuz çalışmasını sağlayan Exynos 7570 dört çekirdekli işlemci kullanıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, sorunu ve diğer ilgili sorunları açmamanız gerektiğinde Galaxy J3'ün ısınacağını göreceğiz.

Bu konu için bir Samsung Galaxy J3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Galaxy J3, Şarj Etmediğinde Şarj Olduğunda Sıcaklaşıyor
  • Galaxy J3 Şarj Edilmeyecek
  • Karlı Beyaz Ekran için Galaxy J3 Bootloop

Galaxy J3, Şarj Etmediğinde Şarj Olduğunda Sıcaklaşıyor

Sorun: Merhaba, Zamanımıza ve tüm sorularımıza cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederiz.Samsung Galaxy J3 phone.This yıllardır kullanmanın zevkini yaşadım bu harika telefon ile ne oldu. Yaklaşık 3 hafta önce, yeniden şarj etmek için pili yeniden şarj etmek için fişe taktım. Telefonun çok sıcak olduğunu farkettim, güneş ışığından korunmuş serin bir mutfakta bulundum. Bu yüzden, bir Samsung bataryası, bir Samsung bataryası yüklü olduğunu ve telefonu açmaya çalıştığını söyledi. Gitme yok… bu yüzden bataryayı şarj etmek için telefonu fişe taktım ve bir an için pilin% 0 oranında şarjlı olduğunu ve ekranda her zamanki gibi bataryanın ana hatlarının içinde yeşil bir ışık olduğunu gördüm. Her şeyin iyi olduğunu düşündüğünü ve bakkaliye alışverişe gittiğini düşündüm. Geri döndüğümde telefonumu kontrol ettim ve yine çok sıcaktı ve hala açılmıyordu. Bir sonraki adımı denemek ve açmak ve gitmek yoktu. Başka şeyler görebilmeyi düşündüm… Bu yüzden telefonu ve şarj kablosunu bilgisayar fişini kullanarak bilgisayara taktım. Telefonun soğumasına izin verdim ve tekrar telefonu yeniden şarj etmeye çalıştım. Soğuduktan sonra yeni pili eski ile değiştirdim ve tekrar şarj etmeye çalıştım ve telefon sadece ısındı. Orada durmadım başka bir fikrim vardı… Telefon soğuduktan sonra telefonu hiç pil takmadan taktım. Telefon bir kez daha her zamanki gibi çok ısındı. Telefonumu çalışamayacak kadar kızarmış mı? Sizden haber bekliyorum. Telefon bir ağa bağlı değil. Ben sürümü bir kez güncelledim ve görünüşe göre alan eksikliği nedeniyle tekrar güncellemek için sorunları vardı inanıyorum ??? Hafıza kartlarını yükleyebildiğim için MP3 çalar olarak kullanmak istiyorum. İyi günler.

Çözüm: Sorun zaten bir hatalı güç IC veya diğer iç bileşenlerden kaynaklanmış gibi görünüyor. Telefonu kurtarma modunda başlatırken fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini gerçekleştirirseniz, bunu yapmanızı öneririz. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Telefonun kurtarma moduna erişemiyorsanız, bunun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir.

Galaxy J3 Şarj Edilmeyecek

Sorun: J3 telefonu yeni pil şarj etmiyor. İlk deneme telefonun fabrika ayarlarına sıfırlanmasıydı. Telefon bataryayı şarj edemedi, bu nedenle aşağıdaki işlemi denedik: 1.) Samsung şarj istasyonu (yeni bataryayı telefondan ayıran kilitlenebilir kapaklı beyaz plastik muhafaza) ile yeni batarya% 100 şarj edildi.)) Bu tam şarjlı batarya telefona yerleştirildi ve iki ila üç gün boyunca toplam birkaç saat süreyle kullanıldı. 3.) Yaklaşık% 31'inde, telefon kendi şarj cihazına takıldı ve pil gecesinde hiçbir artış olmaksızın bütün gece şarj edildi. 4.) Gerçekleştirilmiş yumuşak sıfırlama. Telefon şarjı% 41'e kadar. Bütün gece şarj edildi ama% 41'ten fazla bir şey almamış. 5.) Şarj cihazı, şarj cihazına veya telefon bağlantı noktasına sağlam bir şekilde oturur, korozyon veya kirlilik çıkarmaz. Şarj cihazı iPad Pro'yu şarj edebilir. PC telefonu USB portuyla algılar. Pil yeni ve masaya ya da şişkin görünmüyor.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonun şarj bağlantı noktasını bir sıkıştırılmış hava kullanarak temizlemektir, ardından telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu kullanmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, büyük olasılıkla büyük olasılıkla hatalı şarj portu montajı veya güç IC'sinin neden olduğu donanımsal bir problemdir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Karlı Beyaz Ekran için Galaxy J3 Bootloop

Sorun: Çizildiğinde, karlı beyaz ekranlı bir Samsung J3 var. Kendini kapatır ve bu döngüde devam eder. Lcd'yi değiştirdim ama hala aynı problemim var. Düşünebildiğim tek nedeni, 20 dakikalığına şarj etmek için arabamda bıraktım. Yeniden başlatılıp açılmayacağını söyleyemiyorum. Herhangi bir yardım çok takdir edilecektir!

Çözüm: Sorun zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış gibi görünüyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmayı denemek ve ekran bu modda çalışıyorsa, sorun bir yazılım aksaklığından kaynaklanabileceğinden fabrika ayarlarına sıfırlama yapmalısınız. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Bu sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.