Çözülmüş Samsung Galaxy J7 Köklendirildikten Sonra Tuğlalandı

#Samsung #Galaxy # J7, ana özelliği, çeşitli multimedya içeriklerini görüntülemek için mükemmel hale getiren büyük 5.5 inçlik Super AMOLED ekranı olan bir orta sınıf akıllı telefon. Telefon, 3GB RAM ile kombine edildiğinde cihazın herhangi bir uygulamayı pürüzsüzce çalıştırmasına izin veren bir Exynos 7870 octa çekirdek işlemci kullanıyor. Mükemmel özelliklere sahip bir bütçe cihazı arayan kullanıcılar için sağlam bir seçim. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy J7'nin köklenme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra tuğlalanmasıyla başa çıkacağız.

Bu konu için bir Samsung Galaxy J7 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • J7 Köklenme Sonrası Tuğlalandı
  • J7 Yanıp Sönen Samsung Logosu Sıkıştı
  • J7 Yeniden Başlatma Üzerinde Devam Ediyor
  • Şarj Cihazına Bağlanmadığında J7 Kapanıyor

J7 Köklenme Sonrası Tuğlalandı

Sorun: Merhaba telefonumu bugün rootlamaya teşebbüs ettim. Başlangıçta kurtarma işlemine başlayamadım, kırmızı bir mesajla açılış döngüsünü alıyordum – “sadece resmi ikili dosyalara izin veriliyor”. Tekrar yanıp sönmeyi denedim ama şans yok. Her seferinde başarısız olan Odin'i kullanarak telefonuma geri dönmeyi denedim. Ayrıca telefon yöntemini yeniden başlatmayı denedim ve sonra da çalışmayan Odin ile devam etmek için hızlıca indirme moduna geri dönüyorum. Şu anda – sadece indirme moduna girebiliyorum ve eğer yeniden başlatırsam, sadece bana dev bir mesaj ve ünlem işareti getiriyor – “Aygıt yazılımı güncellenirken bir hata oluştu. Smart Switch PC yazılımında acil durum kurtarma işlevini kullanın. ”(Daha önce hiç akıllı anahtar kullanmamıştım). Bu noktada – nasıl devam edeceğimi bilmiyorum – herhangi bir yardım takdir edilir. teşekkür ederim

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon yazılımı ürününüzün bir kopyasını Sammobile web sitesinden indirmek. Telefonunuzu kurtarma modunda başlatın ve önbellek bölümünü silin, ardından fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini uygulayın. Firmware'i telefonunuza aktarmak için farklı bir USB kablosu ve farklı bir bilgisayar kullanmayı deneyin. Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Yanıp Sönen Samsung Logosu Sıkıştı

Sorun: Samsung J7, Samsung logosuna takılıyor ve yanıp sönüyor. Adımlarını denedim ama gösterdikten sonra kurtarma modunu aldığımda (komut yok) o zaman kurtarmada tüm seçeneklere sahibim fakat herhangi bir çözüm olmadan. Önbelleği silme düğmesine bastıktan sonra yeniden başlat düğmesine bastıktan sonra, telefon yanıp sönen logoda döner. Lütfen verilerimi silmeye gerek kalmadan bu sorunu çözmek için bana yardımcı olun. Cevabınızı bekliyorum Şimdiden teşekkürler.

Çözüm: Telefonunuzda bir microSD kart takılı mı? Eğer yaparsa, sorunu neden olabileceği için bunu kaldırmayı denemeniz gerekir. Sorun devam ederse, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünmeniz gerekecektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

J7 Yeniden Başlatma Üzerinde Devam Ediyor

Sorun: Samsung J7 yeniden başlatmayı sürdürüyor. güvenli modunu denediniz, ekran ve düğmeler çalışmıyor. Bakım önyükleme menüsünden kapatılan, kısa bir süre kapanır ve yeniden başlatır – her birkaç dakikada bir yeniden başlatmaya devam eder. Bakım önyükleme moduna girdim, yeniden başlatmıyor. Android sürümünden emin değilim çünkü içeri giremiyorum.

Çözüm: Telefonu kurtarma modunda başlatmayı deneyin, ardından telefonun önbellek bölümünü silin. Bu yapıldıktan sonra yeniden başlatma yapın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer hala çalışıyorsa, telefonu tekrar kurtarma modunda başlatın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Şarj Cihazına Bağlanmadığında J7 Kapanıyor

Sorun: Merhaba. Kocam ve ben her ikisi de samsung J7 var ve aynı sorunları var. İnstagramda videolar, kendimizi sonsuza kadar sürdüğü veya hiç yüklenmediği bir video yüklemeye çalıştığımızda bile yüklenmesi çok uzun sürüyor. Sonra silmemize ve baştan başlamamıza izin vermeyecek. Kocam bir internet sorunu olduğunu düşünüyor gibi görünüyor ama bilmiyorum. Ayrıca, her iki telefonumuz da şarj etmiyor, fişini çekebiliyor ve 5 dakika sonra da% 70 gibi bir şey yapabilmekteyim. Ve son olarak,% 20'nin altına düştüğünde kapanıyor, kendini tekrar açmaya çalışıyor, ama kapanmaya devam ediyor. Sadece takabildiğimde kapanmıyor

Çözüm: Telefonun pilinin zaten zayıf olduğunu ve artık optimum şarjını tutmuyormuş gibi görünüyor. Sorunun bir fabrika sıfırlaması yapıp fabrika sıfırlaması yapıp yapmadığını kontrol edebilirsiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmenizi ve kontrol etmenizi öneririm. Telefonun pilinin değiştirilmesi gerekecek gibi görünüyor.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.