Çözülmüş Samsung Galaxy J7 Uyarı Kamerası Başarısız Hatası

#Samsung #Galaxy # J7 ürününe sahip olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu model, ana gücü metal gövdede bulunan 5.5 inçlik Super AMOLED ekranı olan bir orta seviye aygıttır. Telefon, 3GB RAM ile eşleştirilmiş olan Exynos 7870 işlemci sayesinde uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy J7 uyarı kamera hatası ve diğer ilgili sorunların üstesinden geleceğiz.

Bu konu için bir Samsung Galaxy J7 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • Galaxy J7 Uyarı Kamerası Başarısız Hatası
 • Galaxy J7 Kamera Çalışmayı Durdurdu

Galaxy J7 Uyarı Kamerası Başarısız Hatası

Sorun: Merhaba, benim kamera ile bir sorunum var. Samsung Galaxy J7 var ve ne kamera (ön veya arka) komut üzerinde çalışacak. Ön kamerayı çalıştırabilmem için birkaç kez, genellikle sabahları (tam bir gece şarjından sonra ilk şey) ya da gün boyunca rastgele zamanlarda temiz bir desen yok. Üst üste üç snapchat gönderebileceğim günler var ve hiç bir şey yapamadığım günler var. Bazen kamera (snapchat) çalışır, ancak renk değişikliği vardır (çoğunlukla yeşil ve mor lekeler, örnekler için resimler kaydettim). Gerçek kamerayı kullanmaya çalıştığımda 'Uyarı: Kamera Başarısız Oldu' ile geliyor. Arka taraftaki kamera çalışıyorsa, odaklandığım nesneye dokunduğumda bile hiçbir şeye odaklanmayacağım. Kamera uygulamasının verilerini ve önbelleğini temizledim. Bu işe yaramadı. Akıllı kalmam hiç açılmadı. Güvenli bir mod sıfırlama yaptım ve bu da hiçbir şey yapmadı. Önerin var mı? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim! Üst düzey yıla giden yoksul bir kolej çocuğuna yardım ediyorsun!

Çözüm: Bu özel durumda yapmanız gereken ilk şey, kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisi tarafından temizlemektir.

 • Herhangi bir Ana ekrandan, Uygulamalar simgesine dokunun.
 • Ayarlar'a dokunun.
 • Uygulamalar'a dokunun.
 • Uygulama yöneticisi'ne dokunun.
 • Kamera'ya dokunun.
 • Depolama'ya dokunun.
 • Verileri temizle'ye ve ardından Tamam'a dokunun.
 • Önbelleği temizle'ye dokunun.

Sorun devam ederse, telefonu Güvenli Modda başlatmayı deneyin. Bu modda sorun oluşmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Yapabileceğiniz son bir sorun giderme adımı, fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandıktan sonra telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeyin, bunun yerine sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bu büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Galaxy J7 Kamera Çalışmayı Durdurdu

Sorun: Telefonum bir süredir çıldırtıyor. İki ana problemim var. İlk problemim en son güncellemeden sonra başladı. Kamera, kamera kapandığında bile “Kamera çalışmayı durdurdu” ve kullanımda hiçbir uygulama göstermediğini söylüyor. Bu, ekranımda günde yaklaşık 50 kez yanıp sönüyor. Fotoğraflarımdan veya videomdan herhangi birini paylaşmama veya yüklememize izin vermeyecek (ilk başta yalnızca kilitlendiği ve kameranın kapanmasıyla ilgili bildirimler yapıldı, ancak birkaç gün önce, videoyu bir şeye yükleyemediğimi veya göremediğimi keşfettim Ana uygulama etrafında gitmeden videolar.O zaman bugün, facebook fotoğrafları yüklemek, messenger göndermek veya hatta herhangi birine metin göndermek için izin vermeyi durdurmaya karar verdi. Depolama için cihaz bakımına gitmeyi denedim, ancak aynı hatayı alıyorum ve ekran çöküyor “Cihaz bakımı çalışmayı durdurdu”. Ayrıca telefonumu şarj etmek için çok uğraştım. Sadece 1 kordon gibi çalışır ve NO küçük portatif şarj cihazları iyi kablo ile bile çalışır. Sorunu bir zillion kez rapor ettim. İkinci problem aylar ve aylar boyunca rastgele devam ediyor. Kulaklıkla müzik dinlerken veya sesli kitap dinlerken, sesler rastgele yukarı ve aşağı gider, uygulamalar kendilerini açar, resimler kendilerini alır. Telefonum ele geçirildi. Birden fazla kulaklık ile gerçekleşir. Cebimde, elimde, masamda iş başında oturuyor. Kablosuz kulaklıklarla daha az şey oluyor gibi görünüyor, ancak bunlar her zaman şarj edilmiyor. S sesli uygulama, kamera, internet, telefon ve hava en sık rastgele açılan uygulamalardır. S ses uygulamasını manuel olarak kapattım ve onu devre dışı bıraktım ve bu da rasgele uygulamaların açılmasıyla yardımcı oluyordu, ancak ses seviyesi yönelticisiyle değil. Bir hata raporu göndermeye çalıştım ama açılmayacak. Sürümü doğru seçtim galiba.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemektir. Bu yapıldıktan sonra kamera hatasının hala devam edip etmediğini kontrol edin. Bu durumda, aşağıda listelenen adımlarla devam edin.

 • Telefonu Güvenli Modda başlatın. Bu modda sorun oluşmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
 • Telefonunuzun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin.
 • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

İkinci sorun için gerçekleştirdiğiniz fabrika ayarlarına sıfırlama, sorunu çözebilir.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra sorun hala devam ederse, telefonunuzu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.