Çözülmüş Samsung Galaxy J7 Yazılım Güncelleme Bildirimi Almaya Devam Ediyor

#Samsung #Galaxy # J7, tüketici favorisi haline gelen pazarda bulunan orta menzilli Android akıllı telefonlardan biridir. Sağlam bir tasarıma ve 5.5 inç Super AMOLED ekran gibi iyi özelliklere sahip olmanın yanı sıra, telefon makul fiyatlı. Mevcut 3GB RAM ile kombine edildiğinde cihazın herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasına olanak veren Exynos 7870 işlemcisini kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy J7, yazılım güncelleme bildirimi sorunu ve diğer ilgili sorunları ele almaya devam edeceğiz.

Bu konu için bir Samsung Galaxy J7 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • J7 Yazılım Güncelleme Bildirimi Almaya Devam Ediyor
  • J7 Yazılım Güncellemelerini Almıyor
  • J7 kendi başına kapanıyor
  • J7 Yeniden Başlatma Ekranına Takıldı

J7 Yazılım Güncelleme Bildirimi Almaya Devam Ediyor

Sorun: Merhaba Ben bir J7 var ve ben yüklemek için bir yazılım güncellemesi var diyor ben diğer telefonlarla aynı sorunu yaşıyorum, ben yükledikten sonra ben hala bir güncelleme var yükledim söylendi. Önbellek bölümünü silmeyi denedim ancak hala sabit değil. Bunu düzeltmek için herhangi bir ipucu var mı?

Çözüm: Aldığınız bildirim farklı bir yazılım sürümü ise, güncellemenin devam etmesini sağlarsanız en iyisi. Bununla birlikte, aynı yazılım sürümü ise, bu büyük olasılıkla bir yazılım hatası neden olur. Telefonun önbellek bölümünü silmeyi denediniz ve sorun hala devam ediyorsa, yapılacak en iyi şey fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Sadece sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

J7 Yazılım Güncellemelerini Almıyor

Sorun: Kullandığım Verizon Towers ile düz bir şekilde kullandığım bir Samsung Galaxy J7 var. Telefon geçmişte ihtiyaç duyduğum her şeyi yaptı ve inşaat işlerinde değiştirecek kadar ucuz. Mevcut telefonum, herhangi bir güncelleme almadığı için eski bir yazılım sürümünde çalışıyor. Yeni güncellenmiş bankacılık uygulamasını çalıştırmak için yeni yazılım güncellemesine ihtiyacım var. Telefonumdaki güncellemeyi telefonumdan güncellemeye çalıştım ve mevcut tüm güncellemeleri yüklediğinde her seferinde akıllı anahtardan denedim. Güncelleme için bol miktarda depolama alanı var. Bunu güncellemek için nasıl zorlayabilirim lütfen

Çözüm: Telefon verilerinizi yedeklemeyi deneyebilir, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama tamamlandığında, herhangi bir güncellemenin olup olmadığını hemen kontrol edin. Telefonunuzu hala güncelleyemiyorsanız, Odin'i kullanarak güncellenmiş bir ürün yazılımı dosyasını aktararak bu güncellemeyi cihazınıza zorlamanız gerekecektir. Telefonunuzun en son firmware dosyasını Sammobile web sitesinden alabilirsiniz. Bu sitenin, telefonunuzu nasıl yakacağınız ile ilgili talimatları da olacaktır.

J7 kendi başına kapanıyor

Sorun: Merhaba Bir yıldan fazla bir süredir J7'yi büyük sorunlar olmadan kullanıyorum. Son zamanlarda kendi kendine zaman zaman kapanıyor ve açılmadan önce yumuşak bir sıfırlama yapmak zorundayım. SometImes sadece donacak ve yanıt vermeyecek ve tekrar yumuşak bir sıfırlama yapmak zorunda kalacağım. Şimdi Birleşik Arap Emirlikleri'nde sıcak ve ısının dışına çıktığımda telefonumun kapanmasını ve tekrar açılmamasını sağlıyor. Telefonu yeniden başlatırım, sadece Android logosu yeniden başlatmayı veya cihazı kapatmamaya yönelik bir bildirimle birlikte görünür, ancak bu şekilde kalır ve asla yanıt vermez. Çoğu zaman, cihazı şarj ettiğimde, yalnızca vurulduğunu ve kapalı olduğunda şarj etmeye devam etmediğini keşfedeceğim.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon açıldığında fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Bu durumda, büyük olasılıkla donanım ile ilgili bir sorun var. Telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

J7 Yeniden Başlatma Ekranına Takıldı

Sorun: Merhaba Yeniden başlatma ekranında kilitliyim, ancak verilerimi kaybetmek istemiyorum, bu yüzden fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneğini tıklamıyorum. Telefon açılmayacağından ve bilgisayarımın cihazı tanıyamadığından bilgileri yedekleyemiyorum. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapmadan önce verileri telefonumdan saklama veya aktarmanın bir yolu var mı? Lütfen bana yardım et

Çözüm: Telefonun microSD kartını çıkarmayı deneyebilir, ardından önbellek bölümünü kurtarma modundan silebilirsiniz. Telefonu yeniden başlatın ve telefonun normal şekilde çalışıp çalışmayacağını kontrol edin. Eğer o değilse, son seçeneğiniz fabrika ayarlarına sıfırdır. Ancak bu prosedür tüm telefon verilerinizi siler.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.