Çözülmüş Samsung Galaxy S8 Metin Mesajlaşma Uygulaması Yavaş

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen ve tüketiciler arasında oldukça popüler olan amiral gemisi bir telefon. 18,5: 9 en boy oranına sahip geniş 5,8 inç ekran, tek elle kısa mesajlaşma için mükemmeldir. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 kısa mesaj uygulaması yavaş sorun ve diğer ilgili sorunların üstesinden geleceğiz.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Metin Mesajlaşma Uygulaması Yavaş

Sorun: Samsung Galaxy S8 cihazımdan son derece sinirliyim çünkü Mesajlar Uygulaması tüm konuşmaları görüntülemek, bireysel konuşmaları görüntülemek, klavyeyi görüntülemek, yazılan harfleri göstermek ve mesaj göndermek için yavaş. Ayrıca özellikle iOS cihazlarından grup mesajları ve fotoğraflar almakta sorun yaşıyorum. Lütfen bu sorunları çözmeme yardımcı olun. Yeni bir telefon almak istemiyorum, ama geciken Mesajlar Uygulaması için çok az sabrım var.

Çözüm: Bazen mesajlaşma uygulamasındaki gecikmeye, uygulamadaki bozuk geçici veriler neden olabilir. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için, mesajlaşma uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemeniz gerekir. Bundan sonra sorunun devam etmesi durumunda, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Telefonu Güvenli Mod’da başlatın, ardından sorunun bu modda oluşup oluşmadığını kontrol edin. Başlamazsa, bu soruna neden olan bir uygulama indirmiş olabilirsiniz. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S8 İletişim Uluslararası Numara Olarak Gösteriyor

Sorun: Kısa süre önce Kanadalı S8 satın aldım benimle Avustralya’ya gittim ve Telstra’dan yeni bir SIM kart aldım. Şimdi yerel bir numaram var. Bir arkadaşını (sadece onun) yerel numarasına yazdığımda, metin iyi geçiyor. Ama bana mesaj attığında, onu telefonumdan bir kişi olarak siliyor ve uluslararası bir numara olarak görünüyor. O zaman ona mesaj yazamıyorum! Onu bir kişi olarak silmeyi ve yeniden kaydetmeyi denedim, ama devam ediyor. Ayrıca, uluslararası manifaturada biraz sorun yaşıyorum. Numaraların telefon rehberime kaydedilme şekli ile ilgilidir. Kişilerimi tüm numaraların aynı biçime sahip olacağı şekilde güncellemeye çalıştım, ancak bazıları başarıyla kaydedildi ve çalışıyor, diğerleri yok. Örneğin, Kanada metnine, numarayı 1 604 989 098 olarak kaydederim. Bazı durumlarda, bu işe yarar, bazılarında ise yoktur. Bu şekilde girilen bazı numaraların 1’den önce + işareti ile kaydedildiğini fark ediyorum, yani +1 604 ve diğerleri yok. Ama bunu kontrol edemiyorum. Lütfen beni delirtmesine yardım edin! Teşekkürler

Çözüm: Arkadaşınızın numarasını yalnızca telefonunuzdan değil, aynı zamanda bulutta kayıtlı olandan da (Google Kişiler) silmeyi denemelisiniz. Silindikten sonra numarayı tekrar kaydetmeyi deneyin.

Sorun devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından telefonunuzda bu soruna neden olan bazı yazılımlar yüklü olabileceğinden fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm.

S8 Kişinin Metin İleti Dizisine Yanıt Verilemiyor

Sorun: Samsung Galaxy S8 cihazımda, doğru kelime ise “iş parçacığını” kapattıktan sonra metinlerini başarıyla yanıtlayamadığım tek bir kişim var ve başka birine mesaj gönderdim. Bunu yapmadan önce, konuşmalar listeme baktığımda kişi adı listede görünecek. Başkasına mesaj attıktan sonra, sadece telefon numarası görünecektir. Eğer cevap açarsam ve cevaplarsam, metni asla almaz ama bir hata mesajı almıyorum. Onunla konuşabilmesi için onunla bir görüşme başlatmalıyım. Bu ileti dizisini mevcut ileti dizisine ekler ve adı yine geçici olarak oradadır. Onu kaldırmayı ve kişilerime yeniden eklemeyi denedim ama bu işe yaramadı.

Çözüm: Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, önce kısa mesaj uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemektir. Bu yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Varsa, fabrika ayarlarına sıfırlama reklamı yapmanızı öneririm, bu zaten bir yazılım aksaklığından kaynaklanıyor olabilir. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Resimli Mesajı İndirmiyor

Sorun: S8’imi birkaç gün önce & t için güncelledim, şimdi bir resim aldığımda göremiyorum. İndirmeye çalışıyor ve asla yapmıyor. Bu sorun güncelleme sonrasında olabilir ASAP lütfen bana yardımcı olabilir misiniz Teşekkürler

Çözüm: Sorunun nedeni yanlış bir APN ayarından kaynaklanıyor olabilir. AT&T için, aşağıda listelenen APN ayarları telefonunuz tarafından kullanılan ayar olmalıdır.

    Ad: NXTGENPHONE APN: NXTGENPHONE Proxy: Ayarlanmadı Bağlantı noktası: Ayarlanmadı Kullanıcı adı: AyarlanmadıŞifre: Ayarlanmadı Sunucu: AyarlanmadıMMSC: http: //mmsc.mobile.att.netMMS proxy: proxy.mobile.att.net MMS bağlantı noktası: 80MCC Kimlik Doğrulama Türü: Yok APN türü: varsayılan, mms, supl, hipriAPN protokolü: IPv4Bearer: Belirtilmemiş

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.