Çözülmüş Samsung Galaxy S8 + Pilin Şarj Edilmesi Çok Uzun Sürüyor

#Samsung #Galaxy # S8, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve bugün piyasada bulunan en iyi Android telefonlardan biri olarak kabul edilen amiral gemisi bir telefon. Cihaz, su geçirmez ve toz geçirmez bir özelliğe sahip mükemmel bir yapı kalitesine sahiptir. Geniş 6,2 inç Süper AMOLED ekranı, çeşitli multimedya içeriklerini görüntülemek için harikadır; Snapdragon 835 işlemci kullanımı, cihazın herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlar. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 + pilinin sorunu ve diğer ilgili sorunları şarj etmek çok uzun süreceğini ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S8 + veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Galaxy S8 + Pilin Şarj Edilmesi Çok Uzun Sürüyor

Sorun: Merhaba, son 1 yıldan beri s8 artı kullanıyorum ama son zamanlarda bir sorun var sanırım yazılım sorunu. Telefon orijinal şarj adaptörü ile şarj olmuyor 5-6 orijinal gibi denedim ve satış sonrası adaptörler hiçbiri işe yaramadı. Ama bir artı 6 dash şarj adaptörü ile şarj, tel bir sorun değil, tüm tel işi ama oneplus dash adaptörü kullanmak zorundayım ve tamamen şarj etmek 7-8 saat sürer gibi yavaş şarj eder. Henüz servis merkezinde bulunmadım. Ben son 3 gün önce bu sorunla karşılaşıyorum daha önce herhangi bir sorun olmadan iyi çalışıyordu. Umarım bana yardım edersiniz.

Çözüm: Sorun, telefonun şarj bağlantı noktasına yapışmış kir veya kirden kaynaklanıyor olabilir. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için, bu portu bir basınçlı hava kabı kullanarak temizlemeniz gerekecektir. Bu yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Varsa, aşağıda listelenen ek adımlarla devam edin.

    Farklı bir Samsung şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Telefon Güvenli Modda başlatıldığında sorunun oluşup oluşmadığını kontrol edin. Yoksa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra henüz telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Galaxy S8 + Islandıktan Sonra Açılmıyor

Sorun: Evet yeni gökada S8 artı yüzmeye gittim eve geri döndüm telefonumu bütün gece uyandırmak için siyah bir ekrana uyanmak istiyorum tüm gelmek her şeyi yaptım güç düğmesini hiçbir şey basılı tutmadım .. Ben 7’den beri bu sabah youtube’da gördüğüm her şeyi deniyorum

Çözüm: Bu telefonun su geçirmez bir özelliği olmasına rağmen, özellikle kauçuk contalar kırılmışsa cihaza su girebileceği durumlar vardır. Bu durumda yapmanız gereken şey, suyun telefona gerçekten girdiğini varsaymaktır. Telefonu en az 48 saat boyunca bir torba pirinç içine koymanız gerekecek. Pirinç, telefonun içindeki nemi emecektir. Bu yapıldıktan sonra telefonu önce en az 20 dakika şarj edin, ardından hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak açın. Bu sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Galaxy S8 + Pil Hızla Boşalıyor

Sorun: Merhaba, 3 aylık eski Galaxy S8 + cihazım büyük pil sorunları yaşıyordu, bazen tam şarjdan sadece 2-3 saat sürüyor ve% 14’te hazırda bekletme moduna geçiyordu. Tüm bloatware’leri temizledim, siyah bir arka plan koydum, mümkün olan en optimize pil planına koydum ve çalışan sürpriz uygulamaların olmadığını görmek için kontrol ettim. Pil daha da kötüleşti. Pili bir profesyonel tarafından değiştirdim, ancak hiçbir etkisi olmadı! Aynı yüksek drenaj oranı. Böylece telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ve… daha iyi olmadı. Aynı saçma kısa pil ömrü, optimize edip tüm uygulamaları temizledikten sonra bile. Burada neler oluyor ??

Çözüm: Sorun, pil değiştirildikten ve fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra bile devam ediyorsa, sorun büyük olasılıkla arızalı bir donanım bileşeninden muhtemelen güç IC’sinden kaynaklanmaktadır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.

Galaxy S8 + Önyükleme Logosunda Sıkıştı

Sorun: Bir galaksi s8 artım var. Üzerimde öldü ve şarj ettiğimde% 50 idi. Açmaya karar verdim, ancak galaksi s8 + yazan ilk ekranda donmuş halde kaldım. Tüm yöntemlerinizi fabrika ayarlarına sıfırlamaya çalıştım, ancak yine de bu ekranda donmuş halde kalıyor. Daha ne yapabilirim Sadece yaklaşık 3 ay boyunca telefonum vardı ve şimdiye kadar hiç bir zaman hiç düşürmedim veya ıslanmadım herhangi bir sorun yaşamadım.

Çözüm: Kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yaptıysanız ve sorun devam ederse, buna zaten hatalı bir donanım bileşeni neden olmuş olabilir. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti ediyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.