Çözülmüş Samsung Galaxy S8 Resimleri Galeriden Kaybolur

#Samsung #Galaxy # S8, mükemmel kalitede fotoğraflar çekebilen piyasadaki en iyi Android akıllı telefonlardan biridir. Telefon, düşük ışık koşullarında bile net fotoğraflar çekebilen 12MP f / 1.7 çift pikselli arka kamera ile donatılmıştır. Ayrıca 4K kaliteli video kaydı yapabiliyor. Cihaz tarafından çekilen bu fotoğraflar ve videolar, telefonun 5.8 inç Super AMOLED ekranında görüntülendiğinde gerçekten iyi görünüyor. Bu, sağlam bir cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8 fotoğraflarının galeri sorunu ve diğer ilgili sorunlardan kaybolacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Fotoğrafları Galeriden Kaybolur
  • S8 Fotoğraf Makinesi Hatası Hatası

S8 Fotoğrafları Galeriden Kaybolur

Sorun: Hepinize merhaba! Bu noktada yardım için çaresizim. Bu sorunu telefonumda çözme çabasında bir ton farklı kılavuzlarımdan geçtim. Sorunu düzeltmek için hiçbir şey yapmadığımı bulmak için telefonumu fabrikada bile sıfırladım. Bu yüzden bana yardım edebileceğinizi dua ediyorum. Hızlı bir fotoğraf çekmeye çalıştığım ama görüntü hiçbir zaman kaydedilmediğimde bir hafta kadar önce bu problemle karşılaştım. Elimdeki tek şey üzerinde bir ünlem işareti bulunan gri bir ekrandı. Bu ekran, galeriden saniyeler içinde hızla kaybolacaktı. Hayal kırıklığına uğramadan ve çıkmadan önce 5 ya da 6 kez aynı resmi almaya çalıştım. SD kartın tam olarak yerleştirilip yerleştirilmediğini (depolama) ve depolama / veri önbelleğini (kamera, galeri ve sistem arayüzü ve önbellek bölümü için yaptım) temizlemek için Google ve Reddit'e başvurdum. Bu sorunu çözme girişimleri arasında telefonu tekrar tekrar başlattım ve hala aynı sonuçlarla karşılaşıyorum. İlk başta sadece pro modu ile fotoğraf çekebiliyordum ve bu da kurtaracaktı. Bununla birlikte, şimdi herhangi bir moddan bir fotoğraf kaydetmeyecektir, örneğin, pro dahil olmak üzere otomatik, spor, gıda vb. Yavaş çekimde ve süper ağır çekimde koyduğumda “kayıt başarısız” diyerek bir mesaj çıkar ve ardından uygulamadan çıkar. Bildirim aslında bir kayıt başlatmadan geliyor, sadece bu moda geçmek zorundayım. Fotoğrafları başarıyla çekebilmemin tek yolu, çığlık atmak ya da kamerayı çekmek ve ekranda görüntülenenleri ekrana getirmek. Yakın zamanda bir fotoğraf çektiğimde ve kaydedilmiş olup olmadığını görmek için galeriye geçmeyi denediğimde, sistem kullanıcı arabiriminin yanıt vermediğini belirten bir bildirim alıyorum. Bu sorunu çözmek için adımlarınızı takip ettim. Son zamanlarda telefonu düşürmedim ya da ıslattım ya da ona zarar verebilecek herhangi bir şey. Sadece diğer gün gayet iyi çalışıyordu, bu yüzden buna neyin neden olabileceğini bilmiyorum. Fotoğraf makinemi neredeyse her gün fotoğrafçı olarak kullanıyorum ve bu telefonu satın almamın nedeni kamera içindi. Tüm yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz!

Çözüm: Telefonun çektiği fotoğraflar ve videolar microSD kartta mı saklanıyor? Telefonunuzda bir microSD kart takılıysa, çıkarmayı deneyin ve kameranın varsayılan kaydetme konumunu telefonun dahili belleğine ayarlayın. Bu yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Daha sonra telefon verilerinizi yedekler ve fabrika ayarlarına sıfırlar. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz bir uygulama yüklemeyin. Sorunun hala mevcut olup olmadığını kontrol etmeye çalışın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden emin olmanız gerekir.

S8 Fotoğraf Makinesi Hatası Hatası

Sorun: Fotoğraf makinesi uygulaması Simgesini seçerken 8 aylık S8'im “Kamera Arızası” hatası olmaksızın hatayla karşılaşıyor. “Selfie” modunda kalmış ve kullanılamaz. Bununla birlikte, kamera, fotoğraf makinesi ile bağlanan diğer tüm uygulamalarla, yani metin eki, fotoğraf pusulası vb. İle iyi çalışır. Önbellek silme, zorla durdurma ve yazılım sıfırlama işlemini denedim. Kameranın zaman fonksiyonu olduğu için “TÜM” seçeneklerini keşfedene kadar fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaya hazır değilim. Herhangi bir yardım ve / veya öneri takdir edilecektir. Teşekkürler. Saygılarımızla

İlgili Sorun: Herkese selam, Ne zaman ben kamera uygulaması açmaya çalıştığımda bir hata mesajı (Kamera Başarısız), ben cihazım ile bu sorunu gidermek için her şeyi denedim, – Durma ve veri temizleme – Önbellek bölüm silin – Fabrika ayarlarına sıfır – Samsung orijinal sistem yeniden-flaş Ama bu sorunu düzeltilmiş bir şey, bu yüzden bir çözüm elde etmek için bana yardımcı olur muydunuz, ekran çatlamış çünkü telefonun hiçbir garantisi yoktur. Teşekkürler

Çözüm: Bu özel sorun için, kamera uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemeyi deneyebilirsiniz. Eğer sorun bundan sonra ortaya çıkarsa, indirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bunu yapmak için telefonu sadece Güvenli Modda başlatın. Bu modda sorun oluşmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Dikkate alınması gereken son bir sorun giderme adımı, fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Sıfırlama yapılmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonunuzu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.