Çözülmüş Samsung Galaxy S8 Statik Ekran

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen en iyi Android akıllı telefonlardan biri olma ayrıcalığına sahip. Bu amiral gemisi modeli, artık herhangi bir fiziksel ana düğmeye sahip olmadığı için telefonun ön kısmının çoğunu kapsayan 5.8 inçlik Super AMOLED ekrana sahip. Cihazın içinde, 4GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 835 / Exynos 8895 işlemci, telefonun herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlıyor. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 statik ekran sorununu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Statik Ekran

Sorun: Birkaç gün boyunca ekranımda renkli kar / statik oluyordu. birkaç kez titreyecek, sonra normale dönecekti. Ardından renk kar / statik ile ekranda daha açık bir renge dönüşmeye başladı. Sonra karardı, geri döndü, sonra tekrar karardı, ama şimdi sadece siyah. Hala çalışıyor çünkü metinleri geri alacak, arabamı arayacak ve ana ekran için bölgeye geldiğimde titreyecek. Ses seviyesini azaltma tuşunu ve güç tuşunu aynı anda basılı tuttum ve ding ile yeniden başlatıldığını duyabiliyorum, ama hala hiçbir şey yok. Tamamen siyah .. Android versiyonuna oreo koydum, ama bunun ne anlama geldiğini gerçekten bilmiyorum.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu kurtarma modunda başlatmanız gerekir. Ekranın bu modda çalışması durumunda, aşağıda listelenen iki adımı uygulamanız gerekir.

    Cihazın önbellek bölümünü silin. Fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, bunun nedeni zaten yalnızca ekran değiştirildiğinde düzeltilebilen hasarlı bir ekran aksamından kaynaklanıyor olabilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 Çalışıyor Ama Ekran Siyah

Sorun: 9 aylık torunum galaksim S8’i emiyor, top sürüyor ve çiğniyordu. Bunu yaptıktan sonra telefonum düzgün çalışmıyor. Açılır, mavi bildirim ışığı yanar, açtığımda melodiyi çalar, telefon çaldığında ses düğmesi bip sesi çıkarır, ancak ekranım siyahtır. Bu gerçekleşmeden önce ekranım bulanık (yeşil renkli sanırım) gitti ve ayrıca android adam ortaya çıktı ve telefonu kapatmamamı söyledi. Telefonu kaç kez yeniden başlattığımı saymayı kaybettim ama yine de yukarıda belirttiğim gibi aynı süreçten geçiyor, o zaman sadece tüm fonksiyonların çalışması ve siyah bir ekranla kaldım. Lütfen yardım edebilir misin

İlgili Sorun: Havuzu temizlerken telefonumu işyerinde havuza bıraktım. İlk başta ben çıkar çıkmaz çalışıyordu. Ama cihazı kapattım ve telefonumu 24 saat pirinçte bıraktım. Cihaz çalışıyor (yani fotoğraf çekebilir, müzik çalabilir ve bildirim alabilirim, ancak ekran ne olursa olsun açılmıyor. Fabrika ayarlarına sıfırlamak için hiçbir şey göremiyorum.

Çözüm: Yukarıda ele aldığımız sorun gibi, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Ekran bu modda çalışıyorsa, telefonun önbellek bölümünü silmeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, telefonun ekranının hasar görmesi çok muhtemeldir, bu durumda bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecektir.

S8 Ekran Titreme

Sorun: Samsung S8’im var. Mesaj gönderirken telefon şarj oluyordu ve ekran aniden yeşilimsi veya pembemsi renkte “solmaya” başladı. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bu olaydan sonra arayüzle tüm erişimi kaybettim ve hepsini kullanamıyorum. Genellikle ekranın üst kısmında beyaz ve yeşil ve hatta bazen pembe renkte titriyor ve telefon tamamen işe yaramazken, ekranın geri kalanı siyah veya sth kahverengi renkte olsun. Düşünüyorum ki yeniden başlatabileceğini hissedebilirsin ya da her neyse ama yine de hiçbir şey yapamam. İnternette bir cevap bulamadığım için ne önerirsiniz. Lütfen en kısa sürede yanıt verin.

Çözüm: Yapmanız gereken ilk şey, kurduğunuz uygulamanın telefonu Güvenli Modda başlatarak soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Sorunun bu modda ortaya çıkmaması durumunda, büyük olasılıkla indirilen bir uygulamadan kaynaklanır. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorun Güvenli Modda bile devam ederse, telefonu kurtarma modunda başlatmanız ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Bu sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, telefon ekranının hasar görmesi çok olasıdır. Bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecek.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.