Çözülmüş Samsung Galaxy S9 Aralıklı Şarj

#Samsung #Galaxy # S9, tüketicilere en iyi Android deneyimini veren Güney Koreli şirketin son amiral gemisi telefonu. Bu telefon, geçen sene S8 modeli ile benzer bir tasarım yapısına sahip, ancak şimdi yükseltilmiş donanım bileşenleri ile birlikte geliyor. Bu telefon, 4GB RAM ile kullanıldığında herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırabilen güçlü Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemcisini kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 aralıklı şarj sorunu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • S9 Aralıklı Şarj
 • S9 Şarj Bağlanır Sonra Bağlantısını Keser
 • S9 Hızlı Şarj Olmayacak
 • S9 Bootloop Üzerinde Takılıyorum

S9 Aralıklı Şarj

Sorun: Samsung Galaxy S9 cep telefonum var ve telefonumu yıldırım şarj cihazıyla şarj etmede sorun yaşıyorum. Telefonumu şarj olurken birkaç dakika sonra şarj etmeye başladığımda, şarj cihazını taktığım gibi sürekli olarak kendini uyandırır. Şarj cihazını ilk kez telefonuma bağladığımda ses çıkarır. Ekran ışığı yanıyor, böylece ekranın siyah olmasına geri dönmek için telefonumun sağ tarafındaki düğmeye bastığımda hızlı şarj olur, ancak ekran tekrar yanar ve şarj cihazını ilk kez taktığınızda duyduğunuz sesi çıkarır. Telefon ve daha sonra yavaş şarj etmeye başlar çünkü ekran yanık kalır. Birkaç ay önce bu güncellemelerin birinden bu yana birkaç hafta oldu. Bu yüzden belki de şarj cihazı olduğunu düşündüm, bu yüzden yeni bir Samsung şarj aleti aldım ve hala aynı sorunu yaşıyorum. Batarya nihayet yaklaşık% 93'e ulaşıncaya kadar bunu sürekli yapıyor ve sonra bunu yapmayı durduruyor ve ekran siyah olarak kalıyor. lütfen bana bunda yardım eder misin?

Çözüm: Telefonun şarj bağlantı noktasını temizlemeyi deneyin, çünkü bu bağlantı noktasında kir veya artıkların tıkanması soruna neden olabilir. Bu portu temizlemenin en iyi yolu basınçlı hava kabı kullanmaktır. Bağlantı noktası temizlendikten sonra tekrar şarj etmeyi deneyin. Sorun devam ederse, bir sonraki adım, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlamadan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer öyleyse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve büyük olasılıkla arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklandığından emin olmanız gerekir.

S9 Şarj Bağlanır Sonra Bağlantısını Keser

Sorun: Sorun benim telefonum veya şarj cihazım mı? – Telefonum S9 kablolarımı kullanarak şarj olmaz (bazen şarj olur, ancak biraz hareket ettiğimde, bağlantıyı keser. Bazen şarj olmaz), fakat kız kardeşimin telefonunu kabloyu kullanarak şarj etmeye çalıştım ve ücretler . Telefonumu başka bir kablo kullanarak şarj etmeyi denedim ve şarj oluyor. Kabloyu kullanmayı ve hızlı şarjlı güç bankamı kullanmayı denedim, telefonumda kablo şarjı diyor ama kız kardeşimin telefonunda hızlı şarj desteği olduğunu söyledim.

Çözüm: Bu sorun ortaya çıktığında, büyük olasılıkla hatalı bir şarj kablosu neden olur. Telefonunuzda yeni bir şarj kablosu kullanmayı denemeli ve sorunun devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Bu soruna neden olabilecek bir diğer faktör ise, telefonun şarj portunda kir bulunmasıdır. Bu durumda, bir basınçlı hava kabı kullanarak portu temizlemeniz gerekecektir.

S9 Hızlı Şarj Olmayacak

Sorun: merhaba neden benim s9 hala yepyeni bir kablo ile hızlı şarj alışkanlık ve doğrudan samsung dan engellemek ama hepsi de samsung neden normal ve hızlı şarj edebilirsiniz bir telefon yapamaz bilmek istiyorum bilmek istemiyorum Bu soruya cevap ver

Çözüm: Bu sorun için, telefonun hızlı şarj seçeneğinin açık olduğundan emin olmalısınız.

 • Uygulamalar ekranına erişmek için Ana ekrandan yukarı veya aşağı kaydırın.
 • Ayarlar'a dokunun.
 • Cihaz bakımı'na dokunun.
 • Pil'e dokunun.
 • Diğer seçenekler simgesine dokunun.
 • Gelişmiş ayarlar'a dokunun.
 • Hızlı kablo şarjını açın, kaydırıcıya dokunun.

S9 Bootloop Üzerinde Takılıyorum

Sorun: Telefonum siyah bir ekran arasında yanıp sönüyor ve her 10 saniyede bir ev (tarih ve saat) ekranını gösteriyor. Telefonu kapatamıyorum. Yumuşak yeniden başlatmayı sayısız defa yaptım, değişiklik yok. Web sitenizden okuma yaparak, indirmeyi söylediğiniz mavi bir ekrana dönüştürdüm… hedefi kapatmayın. Lütfen yardım edin, telefon da sıcak. Ben Fas üzerinden seyahat ediyorum ve saygın bir android mağazası bulamayabilir.

Çözüm: Bu özel sorun için, bir tane kurduysanız, telefonun microSD kartını çıkarmanız gerekecektir. Ayrıca, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam etmeden önce telefonun pili yeterli şarj olduğundan emin olmalısınız.

 • Telefonu Güvenli Modda başlatmayı deneyin. Bu modda sorun oluşmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
 • Kurtarma modu için telefonun önbellek bölümünü silmeyi deneyin.
 • Telefonu kurtarma modunda başlatın, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.