Çözülmüş Samsung Galaxy S9 Hacmi Dalgalanıyor

#Samsung #Galaxy # S9, bu yıl piyasada piyasaya sürülen ve en yeni donanım bileşenlerinden bazılarını sunan en iyi amiral gemisi telefonlarından biridir. Tasarımı geçen yılki S8 modeline benziyor, ancak benzerlik burada bitiyor. Kaputun altında telefon, 4GB RAM ile birlikte güçlü Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemciyi kullanıyor ve telefonun işlem yoğun uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlıyor. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 biriminin dalgalanan sorunu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Hacim Dalgalanmaya Devam Ediyor

Sorun: Telefonumun ses seviyesi rastgele dalgalanıyor. Ses ekolayzırı kapatıp açmayı denedim ve değişiklik olmadı. Telefonumu birkaç kez yeniden başlattım. Sorun çözülmedi. Sorun, kullanım sesini herhangi bir uygulamada kapsar. Sorun kulaklık taktığımda, Bluetooth hoparlör kullandığımda veya yalnızca telefon hoparlörünü kullandığımda ortaya çıkıyor. Ses bir bildirim gelmiş gibi aniden düşecek, ancak bildirim yok. Bazen uygulamadan çıkıp yeniden başlatana kadar ses düzeyi düşük kalır. Bazen, ses tamamen durur ve hatta bitler ve belki de bir ticari (?) Parçaların ne zaman çaldığını duydum. Telefonumu tamamen sıfırlamanın aklına gelebilecek her şeyi denedim (buradaki önemli şeyler yüzünden yapmaktan kaçınmaya çalışıyorum). Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz şey, öncelikle sorunun telefona yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu Güvenli Modda başlatmanız gerekir. Telefon bu modda çalıştığında yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verilir. Sorunun bu modda ortaya çıkmaması durumunda, soruna hangi uygulamanın neden olduğunu bulmanız ve kaldırmanız gerekir.

Sorun Güvenli Modda bile devam ederse, aşağıdaki adımlara geçmelisiniz.

    Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

S9 Müzik Başlayacak Ve Duracak

Sorun: Merhaba, umarım iyisindir. Ses sorunu olan bir S9’um var. Olan şey müzik duracak ve başlayacak, ama hızlı ve kısa bir solma ve giriş zamanı var. Biraz araştırma yaptıktan sonra büyük olasılıkla bir bellenim sorunu olduğunu keşfettim. Telefon şimdi bir NZ bulunan firmware oldu burada ne oldu babam çevrimiçi firmware ile ön güncelleme ile güncelleme denemeye karar verdi… O Rus hah yapma sona erdi, bu yüzden bana hücre (o kadar mutlu tutmak için) verdi ve ben bunu düzeltmeye çalışacağımı sanıyordum haha… Şimdi Koreli ve hala IMEI’yi kurtarmayı başaramadı ve hala hizmet yok (bariz nedenlerle haha). Kendini sıfırlamayı bıraktı ama ses sorunu var. Bunu nasıl düzeltebilirim? Herhangi bir yardım / tavsiye harika olurdu, teşekkür ederim. Sabit sıfırlamaları denedim ve cachè temizler, ancak düzgün çalışmaz ve üzerinden (veya önbellek) tam sabit sıfırlama yapmaz.

Çözüm: Telefon artık orijinal belleniminde çalışmadığından, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu orijinal bellenim dosyasıyla flaş etmektir. Bellenim dosyasını Sammobile web sitesinden almayı deneyebilirsiniz, bu da telefonunuzun nasıl yanıp söneceğiyle ilgili talimatları da alabilirsiniz.

S9 Hoparlör Islandıktan Sonra Çalışmıyor

Sorun: Merhaba kızım S9’umu köpeklerin su kabına düşürdü. O zamandan beri her şey yolunda gidiyor ama çağrı yaptığımda veya aldığımda hoparlör çalışmıyor. Onları hoparlöre koymadıkça. Ayrıca eğer ben video izlerken ses yok. Ama zil sesim ve uyarı seslerim işe yarıyor. Yardım!

Çözüm: Telefon hoparlörü düşme sırasında hasar görmüş gibi görünüyor. Bu sorunu gidermek için, bir yazılım aksaklığının soruna neden olup olmadığını kontrol etmek amacıyla aşağıda listelenen aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz.

    Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin. Başlamazsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlamadan sonra sorunun hala devam edip etmediğini hemen kontrol edin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.