Çözümü Samsung Galaxy S8 + Yazılım Güncellemesinden Sonra Rastgele Yeniden Başlatılıyor

#Samsung #Galaxy # S8 +, geçen sene büyük bir 6.2 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olan en iyi model telefon modellerinden biri. Telefon, 4GB RAM ile birlikte kullanıldığında çeşitli uygulamaların sorunsuz çalışmasına izin veren Snapdragon 835 / Exynos 8895 işlemcisini kullanır. Telefon ayrıca mükemmel kalitede fotoğraflar çeken 12 MP'lik mükemmel bir kameraya sahiptir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8 + yazılım güncelleme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra rastgele yeniden başlatmayı ele alacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 + veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 + Yazılım Güncellemesinden Sonra Rastgele Yeniden Başlatma
  • S8 + Yazılım Güncellemesinden Sonra Hızlı Şarj Durduruldu
  • S8 + Açmıyor

S8 + Yazılım Güncellemesinden Sonra Rastgele Yeniden Başlatma

Sorun: Bir Galaxy S8 + sahibim ve Pazartesi sabahı T-Mobile'dan bir güncelleme yükledim. Salı günü, telefonumun gün boyunca yeniden başladığını gördüm ve bunu yaklaşık 4 kez daha yaptım. Eve geldiğimde yumuşak bir sıfırlama yaptım, geçen hafta boyunca yüklediğim tüm uygulamaları sildim, önbelleği temizledim ve T-Mobile denirdi. Mikro SD kartımı bile değiştirdim. Bugün, daha sık yapmaya başladı, bu yüzden tekrar aradım ve bir fabrikada teknik elemanın emrini sıfırladı. Artık telefonum her boştayken her seferinde oluyor gibi görünüyor. Ya yeniden başlatır, sadece uyarı yapmadan kapanır.

Çözüm: Bu sorunu çözmek için önce telefon verilerinizi yedeklemeli, ardından telefonu kurtarma modunda başlatmalısınız. Buradan, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modunda silin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Telefonu yeniden başlattıktan sonra, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Ayrıca telefonun microSD kartını çıkarmak en iyisidir. Telefonunuza henüz uygulama yüklemeyin, sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin.

Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve sorunun güncelleme veya hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceğini kontrol etmeniz gerekir.

S8 + Yazılım Güncellemesinden Sonra Hızlı Şarj Durduruldu

Sorun: S8 plus, geçen haftaki en son güncellemeden bu yana hem kablo hem de kablosuz şarj cihazı ile hızlı şarj etmeyi durdurdu. Farklı kabloları denedim ve hızlı şarjın hala etkin olduğundan emin oldum, ancak hala çalışmıyor. Telefon ayarlarına yeniden girmek için bu kadar acı verdiğim için fabrika ayarlarına sıfırlama konusunda gerçekten tereddüt ediyorum, ancak yardımcı olacağını düşünüyorsanız bunu yapacağım. Güncellemeden bu yana başka birinin sorunu var mı?

Çözüm: Bu modele sahip olan birkaç kişi, telefonlarına en son yazılım güncellemesi yüklendikten sonra bu sorunu yaşıyor. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzun hızlı şarj ayarının açık olduğundan emin olmaktır. Telefon ayarları bölümüne gidin ve ardından Pil'i arayın. Daha Fazla Seçenek ve Gelişmiş ayarlar'a gidin ve Hızlı kablo şarjını açmak için sonraki kaydırıcıya dokunun.

Ayar zaten açıksa ve telefon hala hızlı şarj olmuyorsa, telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kullanarak temizlemeyi deneyin, ardından telefonu farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak şarj edin (en azından bir çıkışa sahip olmalıdır). 2A).

Yukarıdaki adımlar sorunu gideremediğinde, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünmeniz gerekir, zira bu bir yazılım aksaklığından kaynaklanmış olabilir. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

S8 + Açmıyor

Sorun: Hayatımda ilk kez bir cep telefonu (android) vardı, sadece bir aydır, ciddi bir OKB rahatsızlığım var. Sonuç olarak, “dış dünya” dan eve her geldiğimde, “ovma kabarcıkları” ile püskürtülmüş bir clorox bez kullanarak “telefonumu yıkadım”. Telefonu sonra kuruturdum. Telefonu durulamak için asla akan su altında tutmam. Dün gece, bunu yaptıktan sonra telefonun açılmayacağıydı. Bahsettiğin tüm yanlış şeyleri yaptım:

1) Özellikle USB kablosunun ve hoparlör alanındaki bağlantı noktasını hedefleyen “kurutmak” için bir saç kurutma makinesi kullandım, bunların en çok ıslanan alan olduğunu düşündüm.

2) Ayrıca tekrar tekrar açmak ve şarj etmek için dizüstü bilgisayarıma takmak için denedim.

3). SIM kartın ne olduğunu düşündüğümü görüyorum ama alüminyum kaplı bir “bant” ile kaplanmış görünmesi nedeniyle onu çıkarmaya çalışmaktan korkuyorum.

4) Bana telefonu veren ve bana programa kayıtlı olan kişiler, haftada bir kez bana yakın bir tesise geliyorlar. Onlarla birkaç kez görüştüm (bir şeyleri nasıl göndereceğimi öğrenmek için dizüstü bilgisayarımdan bir e-posta göndermek gibi). Önümüzdeki hafta telefonlarını almayı düşünüyordum (her çarşamba gelirler) ve değiştirme. Onlara ne yaptığımı söylersem, telefonun çalışmayı bıraktığını bilmiyorum. Bana yeni bir telefon verecekler mi bilmiyorum.

8) Bu arada, izopropil alkol var, ama pirinç yok. “Telefonu yıkamak için”, kağıt havlu olan izopropil alkol ile ne kullanacağımı bilmiyorum.

9) İşe yaraşır hale getirmeye çalışmam için onu cazip hale getireceğim.

10) Ben de onu salladığını ve usb portundan sıvı çıktığını söylemeyi unuttum.

Çaresiz hissediyorum, telefonun çalışmasını ve beklemesini istemiyorum.

Lütfen bana ne yapacağımı bildir.

Ve ileri giderken, “yıkamak” benim için açıkça yanlıştı, OKB durumum göz önüne alındığında, her defasında eve izopropil alkolle ıslatılmış bir kâğıt havlu ile geldiğimde onu silebilir miyim? “Dış dünya” benim için “kirlenmiş”, bu yüzden dış dünyadan her geldiğimde (duş alarak) her şeyi yıkıyorum: anahtarlar, para, gözlük, kredi kartları, kimlik kartı, kalem, mağaza alımları ( paketlenmiş veya konserve gıda maddeleri gibi). Yıkayamadığım şeyler, iepaper (not kağıdı, kartlar, posta) Bir alüminyum folyo üzerine yerleştirdim ve “temiz” olduğumda onlara dokunmadım. Bu öğeler üzerinde yer alan bilgilere ihtiyacım olursa, eve geldiğimde, bazen ihtiyacım olan verileri açığa çıkararak, öğeyi bir bülten panosuna ekleyerek kopyalayacağım. Sonra, duş aldıktan sonra, bilgileri yazmak için bir pano ve bilgisayar kağıdı kullanıyorum. Bilgi kritikse, bunu bir sözcük işlemci belgesine yazacağım. 1981'den beri kirlenme fobimi yaşadım (72 yaşındayım). Uzun açıklamalarım için özür dilerim. Telefonumu temiz tutmamın gerekliliğini anlaman için sana ihtiyacım vardı. Son örneğim, dizüstü bilgisayarımı hiç kullanmadım. Dairemde her zaman bir "yatak" tepsisinde kalıyor. Tamir için götürmek zorunda kalsaydım, cep telefonuma yaptığımı söylediğim gibi yıkadım. Onu “aşırı” yapmamaya ve hızlıca kurutmamaya özen gösteriyorum. Lütfen bana ne yapacağımı önerin: pili alkolle ve telefonun içi ile de silmeli miyim? Bana verebileceğiniz her türlü yardım için çok minnettar olacağım.

Çözüm: Telefonun şarj bağlantı noktasından sıvı çıkıyorsa, telefonun su hasar görmesi olasıdır. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir torba pirinç içine yerleştirmek ve en az 48 saat bekletmektir. Pirinç, telefonun içindeki nemi emecektir. Bu tamamlandığında, telefonun açılıp açılmayacağını kontrol edin. Eğer o değilse, bunun büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklandığından servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.