Çözümü Samsung Galaxy S9 Yazılım Güncellemesi Sırasında Düştü

#Samsung #Galaxy # S9, bu sene önde gelen telefonun S8 olan selefine göre bir gelişmedir. Her iki model de benzer bir tasarıma sahipken S9, Snapdragon 845 işlemci gibi bir performans avantajı sunan en yeni donanım bileşenlerini kullanıyor. Kaputun altında çok fazla güç ile telefon, en zorlu uygulamaları bile çalıştırırken oldukça iyi bir performans sergiliyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi ve diğer ilgili sorunlar sırasında Galaxy S9'un çökmesine neden olacağız.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S9 Yazılım Güncellemesi Sırasında Düştü
  • S9 Tamamen Açılmıyor
  • S9 Sürekli Kapanıyor

S9 Yazılım Güncellemesi Sırasında Düştü

Sorun: Yeni bir Galaxy S9 aldım ve aldığımda iyi çalışıyordu. Bir gecede şarj etmeye gittim ve açmaya gittiğimde, yazılım güncellemesinin mevcut olduğunu ve indirdiğimi söyledi. Yaklaşık% 30'a çıktı ve sonra düştü ve kapatıldı. Şimdi telefonu açamıyorum ve sürekli olarak gelip kapanma döngüsünde kendiliğinden çalışmaya devam ediyor.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefon bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Bunu yapmak için, önce telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Limanda sıkışmış kir veya kalıntıları çıkardığınızdan emin olun. Ardından, telefonu duvar şarj cihazına bağlayın ve en az 20 dakika şarj edin. Şarj göstergesinin olmadığı durumda, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı denemelisiniz. Telefonun bir bilgisayar USB portundan şarj edilip edilmediğini de kontrol etmelisiniz.

Pilin yeterli şarjı olması, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin. Telefonu yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Telefon normal şekilde başlayacaksa, yazılım güncellemesini tekrar yapmanız gerekecektir.

Sorun devam ederse, kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yapmalısınız. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

S9 Tamamen Açılmıyor

Sorun: Oreo'yu çalıştıran bir Samsung S9'um var. Köklendi. Şimdi sadece başlangıç ​​girişimine başlayabilirim, kısmen yol alır, sonra durur ve kapanır. Güç düğmesini basılı tutabilirim ve işlemi tekrar eder. Sorun ilk başladığında fotoğraf çekmeye çalışabilirdim ve aniden kapanırdı. Daha sonra bu durumun bir anda bir adımda bozulduğu, şimdi tamamen açılmayacaktı.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonun pilinin ilk önce yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonu duvar şarj cihazına bağlayın ve en az 20 dakika şarj edin. Pil yeterli şarj olduğunda telefonu kurtarma modunda başlatın, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, bunun hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceği ihtimali vardır. Eğer durum böyle ise, bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekecek.

S9 Sürekli Kapanıyor

Sorun: Merhaba – Samsung S9'um var. Sorun şu ki, telefon açıldıktan sonra telefon sürekli olarak kapanıyor. Yeniden başlatmaya zorlamak için Sesi azaltma düğmesine basma önerisini denedim. Ben de kurtarma modunda başlatmayı denedim Ne yazık ki sistem güncelleme başarısız ve android robot aşağı hiçbir komut bulundu. Bana biraz yardım edebilir misin?

İlgili Sorun: Merhaba, benim samsung S9 ile ilgili sorun, üzerinde gezinirken, sadece bir kez ve tekrar tekrar ve 10-15mins gibi sonra aynı şeyi tekrar etmektir. Lütfen üzerinde yapmam gereken herhangi bir ayar olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Çözüm: Yukarıda belirttiğimiz sorun gibi, telefonun bataryasının bir duvar şarj cihazı kullanarak en az 20 dakika şarj edilmesini sağlayarak yeterli şarj olmasını sağlamanız gerekir. Telefonun şarj olmaması durumunda, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Telefonu bir USB portundan şarj etmeyi de denemelisiniz.

Pil yeterli şarj olduğunda, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

  • Telefonun kapalı olduğundan emin olun.
  • Sesi Yükselt + Bixby tuşlarına basın ve basılı tutun.
  • Ses seviyesini ve bixby'yi devam ettirmeye devam ederken, cihaz titreşene kadar Güç düğmesini basılı tutun ve Samsung Galaxy S9 logosu görünür ve tüm düğmeleri serbest bırakın. Bu işlem, cihazı Android Kurtarma ekranına indirir. Kurtarma ekranının görünmesi için 15 saniyeye kadar bekleyin.
  • Android Kurtarma ekranından, Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla'yı seçin.
  • Evet'i seçin.
  • Şimdi sistemi yeniden başlat seçeneğini seçin.

Eğer sıfırlamadan sonra sorun hala devam ederse, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.