Çözünürlükte Samsung Galaxy Note 8 Ağ Yapıldığında Hata Yapılmadı

#Samsung #Galaxy # Note8 şu anda piyasada bugün alabileceğiniz en yeni ve en iyi Not modelidir. Geçen yıl piyasaya sürülen bu telefonun büyük bir 6.3 inçlik Super AMOLED ekranı var ve 6GB RAM ile birleştirilmiş güçlü Snapdragon 835 / Exynos 8895 işlemcisini kullanıyor. Aynı zamanda, her ikisi de mükemmel kalitede fotoğraf çekilmesine izin veren bir OIS özelliğine sahip bir çift 12MP arka kamerayla da çalışır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, arama sorunu ve diğer ilgili sorunları yaparken ağda kayıtlı olmayan Galaxy Note 8'i ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy Note 8 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Not 8 Çağrılar Yapılırken Ağda Kayıt Edilmiyor
  • Not Bir Çağrı Yerleştirirken 8 SIM Hatası
  • Not 8 Aramalar Duyulmayacak

Not 8 Çağrılar Yapılırken Ağda Kayıt Edilmiyor

Sorun: 5 ay önce elime geçen bir N8'im var ve mükemmel çalışıyor, hiç sorunum olmadı. Ve 4 gün önce internette dolaşıyordum (taşıyıcı ağda) ve bunu yaparken internet kapanıyor. Ve acil çağrıları sadece benim taşıyıcı adı yerine görünür. O zaman ne zaman bir çağrı yapmak o bana ağda kayıtlı değil Ben internette baktım ve hiçbir çözüm buldum hiçbir çözüm çalıştığım ben bile benim sim kart çalışıyorsa ve çalışmıyor ve çalışır (ben başka bir telefonda test etti ) Ben hala bir başka fabrika kartı denedim yine aynı sorunu sıfırlama yaptım ama hala çalışmıyor kart sim kart okuyucu şüpheli ama ben acil numaraları ve servis ve şeyler bulabilirsiniz sim kart uygulaması olsun lütfen bana yardım edin adam çıldırıyor Bu sorun üzerinde gerçekten aramalarımı yapmak zorundayım hayatım durdu ve telefonu tamir ettirmek için bir seçenek değil çünkü sadece sim kart okuyucusunu değiştireceğimi söyleyeceğim ve telefonun tamamını açmayacağım hayır. Telefonun sınırların dışından geldiğine dair bir garanti yok. Teşekkürler.

Çözüm: Bu sorun için son noktanızda gerçekleştirilebilecek sorun giderme adımlarının çoğunu zaten gerçekleştirdiğinizden, buna iki faktör neden olabilir. Bir, sorun, hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanıyor olabilir; bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir. İki, telefon kara listeye alınmış olabilir. Bu durumda telefon operatörünüzle bağlantı kurmalı ve telefonun neden kara listeye alındığını öğrenmelisiniz.

Not Bir Çağrı Yerleştirirken 8 SIM Hatası

Sorun: Eşim telefonun kilidi açılmış olan telefonun kilitli olması gereken bir not 8 satın aldı ve servisimiz kriket kablosuz. O, mesaj vermeden interneti kullanabilir ve kullanabilir; ancak bir çağrı yapmaya çalıştığı zaman, sim hatası veya sim hatası okur. Bu kolayca düzeltilebilen bir sorun mu?

Çözüm: Bu sorunu düzeltmek için önce telefonu yeniden başlatmayı denemeniz gerekir, çünkü bu genellikle bu tür bir sorunu giderir. Sorun devam ederse, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarına devam edin.

  • Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin. Aksi halde sorun telefona yüklenmiş bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
  • Telefon verilerini yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama tamamlandığında, sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.
  • Farklı bir SIM kart kullanmayı deneyin.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra bile sorunun devam etmesi durumunda, bu büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Not 8 Aramalar Duyulmayacak

Sorun: Merhaba. Benim galaksi notum 8 bana çağrılarla ilgili problemler veriyor. Geçtiğimiz iki gün boyunca, aramalarımı alabiliyorum, ama öte yandan kişi beni duymuyor. Cihazımı birkaç kez yeniden başlatmayı denedim ancak sorun hala devam ediyor. Lütfen tavsiye.

Çözüm: Bu özel sorun için, arama yaparken bir kulaklık kullanmayı denemelisiniz. Diğer taraf sizi duyabiliyorsa, telefon mikrofonunun arızalı olması muhtemeldir. Bu sorunu gidermek için, aşağıda listelenen aşağıdaki sorun giderme adımlarını deneyin.

  • Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin. Bu durumda sorun, telefona yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.