Dağınıklıksız bir Kurulum için 11 En İyi Kablo Yönetim Çözümleri

Birkaç hafta öncesine kadar çalışma masam küçük bir kasırgaya benziyordu. Bilgisayar kasasının yanında büyük bir tel makarası vardı ve masayı çöpe attı. Muhtemelen en kötüsü, kulaklıklarımın Command klipleri tarafından yerinde tutulmasıydı. İç çekmek.

İşte o zaman kablo yönetiminin kolay bir iş olmadığını farkettim. Sonuçların meyve verdiğini görmek için çok fazla planlama ve sabır gerekir. Fakat size söyleyeyim, her şey bir kez gerçekleştiğinde, karmaşasız bir görünüm için çabalarınızı takdir edeceksiniz.

Bu nedenle, en iyi kablo yönetimi çözümlerini arayan biri iseniz, işte iş yerlerinizi kirletmeye yardımcı olacak birkaç ürün.

Hemen içeri atlayalım.

Also on Guiding Tech
3 DIY Smartphone Docks You Can Make at Home

Read More

1. Masa Kablo Düzenleyici Tepsi Altında

Masanızın uzunluğunu çalıştıran çok sayıda teliniz varsa, en iyi seçenek masa teli sepetleri altında bir kaliteye yatırım yapmaktır. Bunların yerine vidalanması gerekir ve diğerlerinin yanı sıra güç şeritleri ve dizüstü bilgisayar adaptörleri gibi pek çok öğeyi kaldırabilir.

Wirerun'un tel tepsileri çeşitli boyutlarda ve güçlü ve sağlam. Tahta bir masanız varsa, bunları kolayca çatıya ya da yanlara monte edebilirsiniz. Bu tepsiler 17,92 $ 'dan başlayan fiyatlarla.

satın almak

Wirerun Kablo Yöneticisi

Wirerun's Kablo Yöneticisi, piyasadaki popüler tel tepsilerinden biridir.

2. J Kanalı Yarış Pisti

J Kanal Kanalları, kalın kabloları ve dağınık kabloları gizlemenin başka bir yoludur. Yukarıdakilerden farklı olarak, onları vidalamanıza gerek yoktur. Bunun yerine, yapıştırıcı bant ile masa kenarlarına veya altına kolayca monte edebilirsiniz.

SimpleCord J Kanal Yarış Pisti, hem ev hem de ofis için idealdir. Yapmanız gereken tek şey temiz bir yüzeye yapıştırmak ve en üstteki açıklıktan telleri koymak. Kabloları bağlamak için birkaç fermuar bağladığınızda, sıralamanız gerekir.

satın almak

SimpleCord J kanalı

Tasarım hem dikey hem de yatay olarak monte edebileceğiniz için size esneklik sağlar.

Birçok kullanıcının bu kanalın güçlü yapışmasını övdüğünü belirtmek önemlidir. 22,99 dolara mal olacak.

3. Kablo Manşonu ve Borusu

J kanalı kanallar temiz bir görünüm elde etmesine yardımcı olsa da, özellikle bir TV ünitesi kurmak istiyorsanız, tüm kurulumlar için ideal olmayabilir. Bu gibi durumlarda, kablo manşonları veya borular uygun alternatifler olarak ortaya çıkar. Bunlar birçok renkte gelir ve duvarla iyi uyum sağlar.

Bükülebilir tüpler arıyorsanız, Joto’nun fotoğraflarına bir şans verebilirsiniz. Onlar 16,99 $ mal ve yaklaşık 19 inç uzunluğunda. Ayrıca bir fermuarla geliyorlar. Daha iyi kablo yönetimi için, birkaç yeniden kullanılabilir cırt cırtlı bağ bağlayın ve ardından kasayı sıkıştırın.

Daha kalıcı bir çözüm arıyorsanız, IKEA'nın Uppleva kablo kılıfı mükemmel bir cevap.

İyi haber şu ki, evin geri kalanıyla uyuşması için duvar kağıdını boyayabilir veya örtebilirsiniz. Ve sadece 17,99 dolara mal oldu.

satın almak

IKEA'nın Uppleva kablo kılıfı

Telleri gizler ve temiz bir görünüm verir.

Also on Guiding Tech
11 Cool Office Desk Accessories to Buy Under $50

Read More

4. Kulaklık Standı

Değerli kulaklık çiftinizi monitörünüze takmak yalnızca profesyonelce görünmekle kalmaz, aynı zamanda masanıza kaliteli bir görünüm kazandırır. Cevap: Kulaklık Standları. Kaliteli bir stand sadece masanızın üzerinde yer kazandırmaz aynı zamanda temiz bir görünüm kazandırır. Kulaklıklar kablosuzysa, daha iyi.

Kulaklık standının Yeni arı tarafından önerilmesini öneririz. Temiz bir tasarıma sahip, zarif ve çoğu kulaklığın ağırlığını taşıyabilir. Artı, 8,99 dolardan, bombaya mal olmuyor.

satın almak

Yeni arı Kulaklık Standı

Yeni arı Kulaklık Standı iki renkte gelir – Siyah ve Beyaz.

Ahşap standı Avantree'den de kontrol edebilirsiniz. Özellikle alaşımlı ve ahşap kombinasyonunu beğendim.

5. Masa Altı Kulaklık Standı Dağı

Daimi bir kulaklık montajı size uygun değilse, masa altı montajını tercih edebilirsiniz. PC'nizin kabine bağlayabileceğiniz ve kabloları gizleyebileceğiniz bir çift kablolu kulaklığınız varsa en iyi şekilde çalışırlar. Ayrıca, kulaklıkları açık görüşlülükten gizlerler.

Elevation Lamp'in kulaklık yuvası Amazon'daki en çok kullanılan montajlardan biridir. Çapa Adında, yaklaşık bin kullanıcı yorumu var ve 4.5 yıldızla derecelendirildi. Ayrıca, standın masanızın altına kolayca yapışmasını sağlayan 3M VHM yapıştırıcı ile birlikte gelir.

satın almak

Yükseklik Lambanın Ankrajı

Anchor aynı anda iki kulaklık tutabilir.

Çapa 11,95 $ olarak fiyatlandırılır.

6. Kulaklık Tutucular

Kablolu kulaklıklarınızı güzelce bağlı tutmak mı istiyorsunuz? Evet ise, Brainwavz Kulaklık Askı Tutucu mükemmel bir seçimdir. Monitörün arkasına veya masanızın kenarına yapıştırabileceğiniz 3M yapışkan bant ile gelirler.

Ancak, küçük bir kablo sarıcısı istiyorsanız, içindeki tüm teli doldurma zorluğu olmadan ELFRhino'yu tercih edebilirsiniz. Uzun kordonları etrafına satabileceğiniz ve aşağıya bastırabileceğiniz küçük bir silikon kılıf. Hey, dolaşmayan dünya!

satın almak

ELFRhino Kulaklık Tutucular

ELFRhino çeşitli renklerde silikon tutucular üretmektedir ve fiyatı sadece 4,99 $ 'dır.

7. Kablo Bağları

Yanlış olur muyum Kablo bağlarının kablo yönetiminin yapı taşları olduğunu söylersem? Bundan şüpheliyim.

TR Endüstriyel kablo bağları birçok şekil ve boyutta gelir ve 100 parça için sadece 6,99 $ 'dan itibaren kullanılabilir. Bunlar, yine de birçok kullanıcı, güçlülüklerini ve dayanıklılıklarını övdükleri için son derece gözden geçirilmiş maddelerdir. Yani evet, eğer bir paket alırsanız, uzun süre dayanırlar.

satın almak

TR Endüstriyel Çok Amaçlı Kablo Bağları

TR Industrial kablo bağlarının her paketi 100 bağ içerir.

Akılda tutmanız gereken tek şey, onları çok sıkı bağlamak değildir.

Cool Tip: Check the length before you hit the buy button. You may want to get heavy duty and long ties for thicker cables like HDMI cable and power cords.

8. Tel Kelepçeleri

Kablo Kelepçeleri daha kalıcı bir çözümdür, çünkü duvara veya masa yüzeyine delinmeleri veya dövülmeleri gerekir. Yerinde olmayan LAN telleri veya telefon kabloları varsa, Parth Impex klipslerini düşünebilirsiniz. 9,95 $ fiyatla satışa sunularak, bunlar farklı kalınlıktaki kabloları karşılamak için pek çok boyutta geliyor.

satın almak

Parth Impex Kablo Tel Klipsleri

9. Yapışkan Kablo Klipsleri

Masanızın kurulumunu sık sık değiştirirseniz, yapışkan klipsler ileriye dönük yoldur. Alt kısımları her yüzeye sıkıca yapışır ve kablonuzu üstten geçirebilirsiniz.

eBoot'un Yapışkan Kablo Klipsleri, USB kabloları veya kulaklık gibi ince telleri ilmeklemenizi sağlar. Amazon'da% 50'den fazla olumlu puanları var. Ayrıca, bunlar arabalarda da kullanılabilir.

satın almak

eBoot Kablo Yapıştırıcı Klipsleri

EBoot'un Kablo Yapıştırıcı Klipsleri 3M yapıştırıcı ile birlikte gelir ve 50 parçadan oluşan bir takım yaklaşık olarak 13.99 $ tutarındadır.

Also on Guiding Tech

.camp-list-191467{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/218124/Phiaton-BT-100-NC-vs-BT-150-NC-4-Key-Differences_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1551535522’);background-size:cover;background-position:center center}

#Buying Guides

Click here to see our Buying Guides articles page

10. Şarj Kablosu Tutucular

Tamam, şimdiye kadar güç kablosunu ve HDMI kablolarını sıraladınız. Kulaklıklar stand üzerinde güvenli bir şekilde durur ve KGK'dan gelen tel masanın tavanına sabitlenir. Peki ya şarj kabloları? Elbette, artık masanızın görünümünü bozmalarını sağlayamazsınız. Onlar için Kablo Tutucular kullanabilirsiniz.

Toysdone's Cord Holder, tellerinizin ve kablolarınızın uçlarını tutmak için kullanılabilecek beş yuvaya sahiptir. Masanın kenarına yapıştır ve gitmen iyi olur. Ne zaman bir kabloya ihtiyacınız olursa, kendinize doğru çekin. Bir kez yapılır, sadece tutucuya geri koyabilirsiniz. Bu, tüm tellerinizi, uçları sallanmaktan çok tek bir yerde tutmanın akıllıca bir yolu.

satın almak

Toysdone Kordon Tutucu

Toysdone kablo tutucusunun alt kısmında yapışkan bir ped yoktur. Ancak, her zaman 3M çift taraflı bantla çalışmasını sağlayabilirsiniz. 7,99 $ olarak fiyatlandırılır.

11. Kablo Yönetim Kutusu

Masanıza kablo kanalları veya kablo düzenleyici tepsileri ekleyemiyorsanız, bir elektrik kutusu kullanışlı hale gelir. Bu kutular, içine elektrik şeritleri gibi çirkin nesneler koymanıza ve böylece dağınıklığı gizlemenize izin verir.

NtonPower Kablo Yönetim Kutusu 16 $ fiyatlandırılır ve yaklaşık 12 inç x 5 inç boyutundadır. İçinde orta büyüklükteki bir güç şeridini kolayca tutabilir. Böylece masanın kenarına yerleştirebilir, temel adaptörlerinizi takabilir, örtebilir ve onları unutabilirsiniz.

satın almak

NtonPower Kablo Yönetim Kutusu

NtonPower Kablo Yönetim Kutusu, ısıya dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve çirkin kordonları ve kabloları gizlemek için harika bir iş çıkarır.

Temiz Masalar Harika

Çift taraflı 3M montaj bantları, güç şeritlerini veya USB Hub'ını masanızın altına sokmak için kullanışlı olabilir. Kablo yönetiminin, önerdiğimiz ürünlerle birlikte planlama gerektirdiğini unutmayın. Bu yüzden temiz ve minimalist bir görünüm elde etmek için masanızın altındaki alanı kontrol etmeniz gerekir.

Masanın altına monte edilen kablo ve telleri bir daha gördüğünüzde, hangi ürünlerin size yardımcı olacağını biliyorsunuz.

Sıradaki: Yan taraftaki doğru aksesuarla, kolej hayatı biraz katlanılabilir hale getirilebilir. Üniversite öğrencileri için en iyi dizüstü bilgisayar aksesuarlarını bilmek için aşağıdaki makaleyi okuyun.