Denemeniz Gereken En İyi 6 Poweramp Alternatifleri

Çevrimdışı müzik çalarlar söz konusu olduğunda, Poweramp birçok müzik tutkunları için go-to-app oldu. Yeni bir arayüz, geliştirilmiş grafik ekolayzır ve yumuşak hareketlerle, Poweramp v3 müzik çalar hiç şüphesiz çıtayı yükseltmiştir.

Best Poweramp Alternatives Android 027 2

Ondan memnun değilseniz, Play Store’da deneyebileceğiniz birçok alternatif var.

Yani, Android için Poweramp alternatifleri arıyorsanız, işte yapmanız gereken birkaç yerel müzik çalar.

Bir göz atın.

1. GoneMAD Müzik Çalar

Anahtar Gücü: 12-bant ekolayzır

GoneMAD müzik çalar için birçok alıcı var. 15 MB dosya boyutuna sahip hafif bir uygulamadır ve Google’ın Materyal Tasarımı kurallarına dayalı bir arayüz sunar.

Best Poweramp Alternatives Android 008Best Poweramp Alternatives Android 009

Kısacası, arayüz basit ve sıvı görselleştirme efektleri veya yumuşak gezinme hareketleri gibi şık özellikleri bulamayacaksınız. Hareket desteği bununla sona erdiğinde, şarkıları atlamanıza veya sekmeleri değiştirmenize izin verir. Şarkılar ve ses parçaları bir albümde düzenlenmiş olarak albüm kapağını listeler.

Best Poweramp Alternatives Android 010

GoneMAD, 12 bantlı bir ekolayzır ve zevkinize göre ayarlayabileceğiniz 16 ön ayar içerir. İlk önce boş bir çalma listesi oluşturma ve ardından şarkıları buna ekleme yöntemini izler. Ayrıca, ilk kez başlattığınızda, el ile yapmanız gereken Poweramp’ın aksine, müzik klasörünün konumunu sizden isteyecektir.

Best Poweramp Alternatives Android 011Best Poweramp Alternatives Android 012

Ancak, GoneMAD Oynatma Listelerini içeri aktarmanıza izin vermez. Başta, üçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla albüm resmini değiştirebilir, etiketleri düzenleyebilir ve şarkı sözleri alabilirsiniz. Ayrıca, oynatıcının görünümünü değiştirmek istiyorsanız, Tema Oluşturucu bölümünden birçok görünümü deneyebilirsiniz.

GoneMAD 14 gün boyunca ücretsizdir, sonrasında tam sürümü satın almanız gerekir.

2. BlackPlayer Müzik Çalar

Anahtar Gücü: Şarkı sözlerini manuel olarak ekle

Adından da anlaşılacağı gibi, BlackPlayer tamamen siyah bir tema arar ve AMOLED ekranlı cihazlarda harika görünür. Arayüz gerçekten albüm sanatlarının canlı ve renkli tonlarında olduğu zaman göze çarpıyor.

Best Poweramp Alternatives 4Best Poweramp Alternatives 3

GoneMAD gibi, bu da minimalist bir görünüm kazanmayı tercih ediyor. Yapmanız gereken tek şey, aralarında gezinmek için sağa / sola kaydırmak olan sekmeli bir düzeni desteklemektedir. Ancak, parçaları atlamak veya değiştirmek için düğmelere basmak için geleneksel yöntemlere başvurmanız gerekir.

Özellikle sözleri elle ekleyebilmeyi çok sevdim. Lisans sorunları nedeniyle, BlackPlayer’ın sözleri otomatik olarak göstermesi pek olası görünmüyor. Bu nedenle, elle arama ve ekleme işlemi ideal orta yol gibi görünmektedir.

BlackPlayer, 5 bantlı bir ekolayzerle spor yapıyor, 10 harika hazır ayar getiriyor ve Ses Efektleri için ek bir sekme sunuyor.

3. Beatbox Müzik Çalar

Anahtar Gücü: Etkileyici geçmişlere sahip sıvı arayüzü

Poweramp’ın çarpıcı görselleştirmesini kaçırırsanız, Beatbox Music Player sizin için bir uygulamadır. Bu, uygulamayı diğerlerinden farklı kılan göz alıcı arka plan dizisi ile birlikte geliyor. Şu Anki Oynatıcı Ekranını mevcut dört listeden seçebilirsiniz ve aynı tema için de geçerlidir.

Best Poweramp Alternatives Android 017Best Poweramp Alternatives Android 019

Buna alışmak için birkaç güne ihtiyacınız olsa da, bu uygulamayı gezinme tereyağı pürüzsüzdür.

Best Poweramp Alternatives Android 020Best Poweramp Alternatives Android 021

Bass Boost ve Virtualizer için kontrolleri olan 8 bantlı bir ekolayzır içerir. Ayrıca, Ses Gücü arttırıcı için ek bir seçenek var. İsteğinize göre özelleştirebileceğiniz bir dizi ayrı ön ayar var.

4. Pulsar Müzik Çalar

Anahtar Gücü: Flac’ı destekler

Poweramp’a ilginç bir alternatif Pulsar Müzik çalar. GoneMAD’a benzer şekilde, bu uygulama bile Google’ın Materyal Tasarımı kurallarını kullanıyor. Arabirimi, üste yerleştirilmiş kaydırılabilir tırnaklarla BlackPlayer’a benzer şekilde bulacaksınız.

Best Poweramp Alternatives Android 022Best Poweramp Alternatives Android 023

Poweramp gibi alt kısımda da kontrolü ve albüm sanatını gösteren küçük bir oyuncu var. Ancak, parçaları atlamak veya duraklatmak için hareketleri desteklemez. Ayrıca, Google Chromecast’inizin TV’nize müzik akışı yapmasını destekler.

Sonuncusu ama en önemlisi, Uyku zamanlayıcısı, Etiket düzenleyici, Sık Kullanılanlar, boşluksuz oyun ve Albüm resmi özelleştirme seçenekleri gibi oyuncu özelliklerinin genel bir hazinesine sahiptir.

5. Stellio Oyuncu

Anahtar Gücü: Bağlamsal kontroller

12 bantlı ekolayzır ve yaklaşık 10 farklı önayar ile, Stellio Player bloktaki en yeni çocuk. Basit bir beyaz arkaplan olmasına rağmen, bir şekilde GoneMAD’in sade görünümünden daha çok hoşuma gitti. Ayrıca, genel tarayıcı deneyimine katkıda bulunan bir dizi bağlamsal denetime sahiptir.

Best Poweramp Alternatives Android 025Best Poweramp Alternatives Android 026

Poweramp’ta bulduğun görselleştirmeyi elde edemezsin, ancak sadece parmaklarını üzerine basarak şarkının herhangi bir bölümüne atlayabileceğiniz temiz bir dalga arama çubuğu içerdiğinden emin olabilirsiniz.

En sevdiğim özellik, bildirim tonlarının ve diğer benzer parçaların sıranızı doldurmasına izin vermeyen ‘Kısa parçaları Yoksay’ seçeneğidir.

6. InShot Müzik Çalar

Anahtar Gücü: Cilt ve Arayüz

Son fakat en az değil, biz InShot müzik çalara sahibiz. Bazı özelliklere sahip olmasına rağmen en çok sevdiğim şey özelleştirme görünümleriydi. Bununla, degrade görünümüne gidebilir veya ana oynatıcıda tek bir renge boyayabilirsiniz.

Best Poweramp Alternatives Android 029Best Poweramp Alternatives Android 030

Bunun dışında aletler, navigasyon hareketleri, mini oynatıcı ve uyku zamanlayıcısı için destek var.

Ayrıca, Çıkarmada Duraklat (kulaklığın) ve yararlı bulabileceğiniz kilit ekranı oynatması gibi bağlamsal ayarlar da vardır.

Best Poweramp Alternatives Android 027 1

Benim tek yakınlığım, tepesinde küçük afiş reklamların bulunması.

Geçiş zamanı?

Poweramp üzerinden en üst düzey müzik çaları seçmek söz konusu olduğunda, mücadeleye çıkan birçok kişi var. Sağlam bir ekolayzır dışında, arayüze ve aynı zamanda kilit ekranı widget’ına da bakmanız gerekir. Etrafınıza bakarsanız, widget’ları şarkı çalmayı bıraktıktan sonra kilit ekranını terk etmeyi reddeden birkaç oyuncu var.

Sıradaki: Android şarkıları dinlerken bildirimlerden rahatsız. Aşağıdaki yazıda bildirimleri otomatik olarak nasıl devre dışı bırakacağınızı öğrenin.