Dergi ve Ebooks için En İyi 5 En İyi Android Okuyucusu

Android cihaz ile okuma deneyiminizi geliştirmek ister misiniz? Google Play mağazasında size mükemmel okuma deneyimi sağlayacak birçok e-kitap ve dergi okuma uygulaması vardır. Android akıllı telefonunuzdaki kitapları okurken muhteşem bir deneyim yaşayacak olan dergiler ve e-kitaplar için en iyi android okuyuculardan bazılarını burada bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir uygulamayı indirmek, yüklemek ve cep telefonunuzu mükemmel bir e-okuyucuya dönüştürmek.

 

Dergiler ve Ebooks için en iyi Android Okuyucular

1. Kindle

Kindle, dergiler ve e-kitaplar için en iyi android okuyuculardan biridir. Bu uygulamayı Google Play mağazasında alacak ve ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Bu uygulamayı yükledikten sonra cep telefonunuzda bulunan e-kitapları ve dijital dergileri okuyabilirsiniz. Kindle sizi e-kitap satın alabileceğiniz Amazon'a da götürebilir. Dijital kitaplarda para harcamak istemiyorsanız, endişelenmeyin, ücretsiz e-kitaplar var . Yazı tiplerini ve ekran arka planını da değiştirebilirsiniz.

 

2. Ay + Okuyucu

Basılı kitap okuyarak büyüdüyseniz, e-kitap okumayı çok kolay hissetmezsiniz. Ancak, Moon + Reader, mobil cihazlarda okuma deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olacak dergiler ve e-kitaplar için en iyi android okuyuculardan biridir. Bu uygulama, HTML, rar, txt, zip ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli formatları destekler. Parlaklığı, çizgi alanını ayarlayabilir ve istediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

 

3. Wattpad-Free kitapları ve hikayeleri

Eğer hayalleri ve hikayeleri okumaktan hoşlanıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir uygulama. Bu uygulamayı indirerek, 10 milyondan fazla kitap alacak ve çoğunun kendi yayınladığı yazarlar tarafından oluşturuldu. Bu yüzden yazarlarla bağlantı kurmayı seviyorsanız, bu sizin için bir uygulamadır.

 

4. Zinio

Android akıllı telefonlarında gazete ve dergilere erişmek isteyen insanlar, Zinio onlar için doğru bir uygulama. Bu dijital dergi okuma uygulamasını yükleyerek, ücretsiz ve ücretli dergileri okuyabilirsiniz.

 

5. NewsHunt

Haberleri güncellemenizi sağlamak isterseniz, bu uygulamayı indirebilirsiniz. Haber okumaktan başka, bu uygulamayı kullanarak dergileri ve e-kitapları da okuyabilirsiniz. Yani, uygulamayı indirin ve haber ve e-kitap okumaya başlayın.