Dondurulmuş bir Galaxy S10 nasıl çözülür | tepkisiz cihazı tamir etmek için kolay adımlar | yumuşak sıfırlama prosedürü

Galaxy S10 şüphesiz şu anda paranızın alabileceği en iyi akıllı telefonlardan biri. Donanımı mükemmel ve şu anda elektronik için mevcut en iyi bileşenlerin bulunduğu bu birinci sınıf telefon sporu. Yazılım tarafında, bu cihaz Android 9 Pie ile sunduğu en son Android işletim sistemi çalışır. Genel olarak, Galaxy S10 neredeyse mükemmel. Maalesef öyle değil. Bu telefon küçük hatalara bile yenik düşebilir ve herhangi bir düşük kaliteli telefon kadar sorunlu bırakabilir.

Galaxy S10, tıpkı herhangi bir bilgisayar veya ileri teknoloji ürünü akıllı telefon gibi, bazen çökebilir ve yanıt vermeyebilir. Herhangi bir geliştiricinin, S10 kadar iyi bir telefonun bazen çökmesine veya donmasına engel olmak için yapabileceği kesin bir hazırlık seti yoktur. Bazen Galaxy S10’unuzun donması veya tepkisizleşmesi ile karşılaşırsanız, telefonun arızalı olduğu anlamına gelmez. Bazen, Android İşletim Sisteminin karmaşıklığı nedeniyle hiçbir yerde hatalar ortaya çıkabilir. Galaxy S10’unuzu donduğunda normal çalışma düzenine nasıl geri getireceğinizi merak ediyorsanız, tek yapmanız gereken onu yeniden başlatmak.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Dondurulmuş bir Galaxy S10 nasıl çözülür

Eski telefonlarda, bataryayı çözmek için bataryayı kolayca çıkarabilirsiniz. Batarya paketi anakartla sıkıca bütünleştiğinden, Galaxy S10 cihazında artık kolayca yapılabilecek bir şey yok. Batarya bağlantısını kesmek Galaxy S10 serisi ile sınır tanımaz. Cihazınızı dondurmak için yapabileceğiniz en fazla “batarya çekme” prosedürünün etkilerini taklit etmektir. İşte böyle yapılır:

    Güç + Sesi Kısma düğmelerini yaklaşık 12 saniye veya aygıtın gücü dönene kadar basılı tutun. Not: Bakım Önyükleme Modu ekranının görünmesi için birkaç saniye bekleyin. Bakım Önyükleme Modu ekranından Normal Önyükleme’yi seçin. Not: Mevcut seçenekler arasında dolaşmak için ses seviyesi düğmelerini ve seçmek için sol alt tuşu (ses seviyesi düğmelerinin altında) kullanın. Sıfırlamanın tamamlanması için 90 saniye bekleyin. Bakım Önyükleme Modu ekranı görünmüyorsa, cihazınızda bulunmuyor demektir. Cihazın tamamen kapanmasını bekleyin. Bu kadar! Umarız bu kısa öğretici, cihazınızı tamir etmeye yardımcı olur.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Twitter sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.