Dondurulmuş bir Galaxy S10 Plus nasıl çözülür

Donmuş bir Galaxy S10 Plus, donanımsal bir sorun gibi görünse de aslında bir ürün yazılımı sorununun işaretidir. Çoğu zaman, bu sorun bir güncellemeden sonra ortaya çıkar, ancak ürün yazılımının çöktüğü ve telefonunuzu yanıt vermemesi için terk ettiği zamanlar vardır. Siyah Ekran Ölüm konusuna aşina iseniz, bu, telefonun bir ekran üzerinde değil bir ekran üzerinde düştüğü zamanlar olmasına rağmen, türevlerinden biridir.

Bu yazıda, telefonunuzu dondurulmuş Galaxy S10 Plus ile ilgili sorunları gidermenize yardımcı olacağım, böylece tekrar yanıtlayabilirsiniz. Bu sorunla ilk karşılaştığımızda değil, bu yüzden bu sorunu çözmede en etkili çözümü sizlerle paylaşacağım. Bu sorun bariz bir sebep veya sebep olmadan başladığı sürece, sorunu çözebilirsiniz, ancak fiziksel veya sıvı hasarı nedeniyle meydana gelmişse, sorun giderme için bir sebep yoktur, çünkü bunun için bir teknisyenin yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Farklı bir soruna çözüm arayan sahipler için, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Çalışmazlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyaç duyarlarsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Dondurulmuş bir Galaxy S10 Plus’ın çözülmesi

Bir akıllı telefon donarsa veya yanıt vermiyorsa, çoğu zaman bir ürün yazılımı çökmesinden kaynaklanır. Çok ciddi bir donanım sorunu gibi görünse de, fiziksel hasardan kaynaklanmadığı sürece düzeltilmesi çok kolaydır. Söylendiği gibi, işte size bu sorun için yapmamızı önerdiğim şey…

Dondurulmuş Galaxy S10 Plus’ınızı yeniden başlatmaya zorlayın

Bu, bu sorunun en etkili çözümü ve dondurulmuş Galaxy S10 Plus’ınızı düzeltmek için yapmanız gereken tek şey olabilir. Kapasitörlerde ve diğer bileşenlerde boşaltılan depolanmış elektriğe giden gücü anlık olarak kesen, taklit edilmiş bir batarya çekme prosedürüdür. Bu, telefonunuzun hafızasını tazeleyecek ve tüm uygulamalarını ve servislerini yeniden yükleyecektir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

    Sesi azaltma düğmesini basılı tutunSes düğmesini basılı tutarken açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Şimdi, her iki tuşa basılı tutmaya devam edin ve Samsung Galaxy S10 Plus logosu ekranda göründüğünde bırakın.

Telefonunuz bu işlemden sonra yeniden başlatılırsa, sorun giderildi. Ancak, sorunun gelecekte tekrar yaşanmayacağının garantisi yoktur. Ancak bu konuda iyi bir şey, tekrar olduğunda ne yapacağınızı zaten bildiğinizdir.

Öte yandan, yeniden başlatma işlemi donmuş Galaxy S10 Plus’ınızı çözmediyse sonraki prosedürü denemeniz gerekir.

Gmail Samsung Galaxy S10 Plus’ta çökmeye devam ediyor

Şarj olurken donmuş Galaxy S10 Plus’ı yeniden başlatmaya zorlayın

Bataryanın tamamen boşalması çok olası. Bitmiş bir bataryaya sahip olmak gerçekten bir sorun olmasa da, telefonun hemen kapanmasından önce ürün yazılımının çöktüğü zamanlar vardır ve bunun nedeni bazı servislerin ve bileşenlerin düzgün bir şekilde kapatılmaması veya kapatılmaması olabilir. Sonuç olarak, hem tepkisiz hem de donmuş bir Galaxy S10 Plus ile sonuçlanan birkaç küçük sorunla başa çıkıyorsunuz. Bunu ele almak için şu adımları izleyin:

    Şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın. Orijinal kabloyu kullanarak telefonu şarj cihazına bağlayın. Telefonun şarj sembolünü gösterip göstermediğine bakılmaksızın, 10 dakika kadar şarj cihazına bağlı bırakın. Bundan sonra, ses seviyesini azaltma ve açma / kapatma tuşlarını 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Dondurulmuş Galaxy S10 Plus bunu yaptıktan sonra açılırsa, sorun gerçekten çok küçüktü. Ancak, tepkisiz kalırsa, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için mağazaya veya mağazaya geri getirme zamanı gelmiştir.

Samsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı düşmeye devam ediyor

Umarım dondurulmuş Galaxy S10 Plus’ınızı çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözcüğü yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

    Samsung Galaxy S10 Plus PC tarafından tanınmıyorSamsung Galaxy S10 Plus logosuna takılırsa ne yapılmalı? Samsung Galaxy S10 Plus ekran görüntüsünü nasıl alabilirim?