Dondurulmuş Samsung Galaxy Note 8 nasıl sıfırlanır (kolay adımlar)

Bazı okuyucularımız tarafından temasa geçtik çünkü Samsung Galaxy Note 8 üniteleri bildirildi ve artık yanıt vermeyecek. Bazıları siyah bir ekran üzerinde takılı kalırlar; telefonun güç düğmesine basıldığında veya başka birisinin tutulduğu sırada açılmıyorken, diğerlerinin problemden önce en son gördükleri ekrana takılıp kaldığı bildirilir. Çoğu zaman, bu tür bir sorun, telefonunuzu şarj etmek de dahil olmak üzere yaptığınız her şeye karşılık vermemeye çalışan bir yazılım çökmesinden kaynaklanır.

Bu gönderide, bu sorunu çözmek için kullandığımız çözümü sizinle paylaşacağım çünkü bu, bu sorunla ilk karşılaştığımızdan değil. Daha önce karşılaştığımız birçok cihaz, kullanılamaz hale gelmiş birçok cihaz vardı. Telefonunuz fiziksel ve / veya sıvı hasarı ile ilgili herhangi bir belirtiye sahip olmadığı ve bu sorunun oluştuğu sürece, önemli bir şey değildir. Bir şey ya da iki yaparak tekrar cevap verebilmek için telefonunuzu getirebilirsiniz. Donmuş Galaxy Note 8'in nasıl düzeltileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Ancak, başka bir şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu telefonla ilgili sık karşılaşılan sorunlara zaten hitap ettiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Oranlar, problemleriniz için halihazırda var olan çözümler olduğundan, sadece sizinkilerle benzer sorunları bulmak için zaman ayırınız. Eğer bulamıyorsanız veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen sorunu giderebilmemiz için bize olabildiğince fazla bilgi verin. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğumuz için endişelenmeyin, tek yapmanız gereken sorun hakkında bize yeterli bilgi vermek.

içindekiler

 • Donmuş Galaxy Note 8'inizi tekrar nasıl yanıtlarsınız
  • İlk çözüm: Zorla Yeniden Başlat
  • İkinci çözüm: Telefonunuzu şarj etmeyi deneyin
   • Bizimle iletişime geçin
  • Önce ses azaltma düğmesine basın ve basılı tutun ve gitmesine izin vermeyin.
  • Şimdi, ses kısma düğmesine basılı tutarken güç tuşunu basılı tutun.
  • Her iki tuşun da 10 saniye veya daha fazla basılı tutulması.
  • Temel olarak ilk prosedürün aynısıdır, sadece güç tuşuna basıldığından ve ses kısma düğmesinden sonra tutulduğundan emin olduğumuzdan, aksi halde bunu yapmak size sonuç vermez.

   Telefonunuz ikinci işlemi yaptıktan sonra bile yanıt vermiyorsa, pilin tamamen boşalmış olması muhtemeldir.

   İLGİLİ MESAJLAR:

   • Tarama sırasında Galaxy Note8 uygulamaları sayfanın başına geri gitmeye devam ediyor, bir oyunda eğilmez
   • Galaxy Note8 sensörleri (Iris tarayıcı, otomatik döndürme, GPS vb.), Oreo güncellemesinden sonra çalışmayı durdurduysa ne yapmalısınız?
   • Galaxy Note8, Samsung logosu ekranından önyükleme yapmayacak ve kapanmayacaktır [sorun giderme kılavuzu]
   • Samsung Galaxy Note 8'i bir güncelleme sonrasında donmaya ve kalmaya devam etmeden nasıl düzeltebilirim (kolay adımda)
   • Samsung Galaxy Note 8'in bilgisayar tarafından tanınmaması nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu]

   İkinci çözüm: Telefonunuzu şarj etmeyi deneyin

   Asıl amaç bataryayı yenilemek değil, buna cevap verip vermemek. Genellikle, telefonun şarj cihazından devreleri boyunca akan akım olduğunu tespit ettiğinde, ekran kullanıcıyı bilgilendirmek için yanar ve aslında gerçekleşir, bu da telefonun hala aktif olduğu anlamına gelir. Aslında, şarj cihazı bağlandığında ekran açılırsa, bu sorunu düzeltebilirsiniz. Yapman gereken şey şu…

   1. Şarj cihazını çalışan bir AC prizine takın.
   2. Telefonu şarj cihazına bağlamak için orijinal kabloyu kullanın.
   3. Telefonun bağlandığınız anda derhal yanıt verip vermediğine bakmaksızın, şarj cihazına 10 dakika bağlı bırakın.
   4. Siyah bir ekran kaldığını varsayarak, sesi aşağı ve güç tuşlarını aynı anda 10 saniye basılı tutun.

   Bu sorun düşündüğümüz kadar küçükse, telefonunuz şimdiye kadar çoktan açılmalı. Bununla birlikte, eğer hala cevap vermiyorsa, bu noktada sorunun donanım ile mümkün olması çok olasıdır. Bu durumda, telefonu bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için telefonu dükkana ya da satın aldığınız mağazaya geri götürmeniz gerekir.

   Umarım bu sorun giderme rehberi size bir şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, bizimle iletişime geçmekten veya aşağıdaki yorumdan lütfen çekinmeyin.

   Bizimle iletişime geçin

   Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

   Okumak isteyebileceğiniz makaleler:

   • Samsung Galaxy Note8 “Maalesef, Ayarlar durdu” hatasını gösteriyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Samsung Galaxy Note8'i “Ne yazık ki, Mesajlar durdu” hatasını gösteren bir hata nasıl giderilir [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Samsung Galaxy Note 8 neden e-posta eklerini açamıyor veya görüntüleyemiyor ve nasıl düzeltilebiliyor? [Sorun giderme kılavuzu]
   • Samsung Galaxy Note 8, “Ne yazık ki, telefon durdu” hatası veriyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • Verizon Galaxy Note 8 uzun mesajlar küçük mesajlara ayrıldı, SMS kullanım dışı, diğer mesajlaşma sorunları