Dondurulmuş Samsung Galaxy S9 Plus nasıl sıfırlanır (kolay adımda)

Samsung Galaxy S9 Plus gibi bir premium veya high-end cihaz bile zaman zaman firmware sorunları ile karşılaşabilir. Aslında, bu gibi cihazlara sahip olan çok sayıda okuyucumuz var; çünkü üniteleri, yaptıkları işe bakılmaksızın, dondurucu halde tutuldukları için şikayette bulundular. Birkaç saniye sonra cihazınızın kontrolünü geri alabileceğiniz donma türü değil. Bu, telefonunuzun belirli bir ekranda takılmasını sağlayan veya cihazınızın ciddi bir sorunu olduğu izlenimi bıraktığı için artık yanıt vermeyeceği anlamına gelir.

Bu gönderide, donmuş veya artık yanıt vermeyen Galaxy S9 Plus'ınızı gidermenize yardımcı olacağım. Bu gibi sorunları çözmek için her zaman kullandığımız çözümü sizinle paylaşacağım ve gerekirse sorunun neden en başta geldiğini ve neden kaynaklandığını anlamak için cihazınızı da gidermek zorundayız. Asıl sorunun ne olduğunu bilmek için asıl sorunun ne olduğunu bilmek. Dolayısıyla, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşı karşıyaysanız, bu kısa gönderi size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Şimdi, başka bir şeyden önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, okuyucularımız tarafından bildirilen yüzlerce soruna çözüm önerdiğimiz için sorun giderme sayfamıza da göz attığınızdan emin olun. Oranlar, halihazırda sahip olduğunuz soruna zaten bir çözüm sunmuş olabileceğimiz, bu sayfada sizinkilerle benzer sorunları bulmaya çalışmamız ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmemizdir. Çalışmıyorlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunlarımıza ilişkin anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönderiye basın.

içindekiler

 • Dondurulmuş Galaxy S9 Plus nasıl sıfırlanır
  • İlk çözüm: Zorla yeniden başlat
  • İkinci çözüm: Şarj Et ve Zorla Yeniden Başlat
   • Bizimle iletişime geçin
  • Sesi kısma ve açma / kapama tuşlarına aynı anda basın ve 10 saniye veya daha uzun süre birlikte basılı tutun.

  Bu prosedür doğru şekilde yapılmışsa, telefonunuz şimdiye kadar çoktan açılmalıydı, ancak ilk denemede başarısız olduysanız, telefonunuzu yanıtlayıp tekrar başlatana kadar tekrar yapın. Ya da şunu deneyebilirsiniz:

  1. Sesi kıs düğmesine basın ve basılı tutun ve gitmesine izin vermeyin.
  2. Sesi kıs düğmesini basılı tutarken güç tuşunu basılı tutun.
  3. Her iki tuşun da 10 saniye ya da daha fazla basılı tutulması.

  Bu, temel olarak, sadece ses azaltma düğmesinden sonra açma / kapama düğmesini basılı tuttuğunuzdan emin olduğumuz ilk prosedürle aynıdır, çünkü aksi halde size benzer sonuçlar vermez.

  İLGİLİ MESAJLAR:

  • Tamamen ölü olan ve açılmayacak olan Samsung Galaxy S9 Plus ile ne yapmalısınız (kolay adımda)
  • Çözüldü Samsung Galaxy S9 + Kablosuz Şarj Cihazı Kullanırken Tamamen Şarj Edilmez
  • Çok yavaş şarj edilmeyecek veya şarj edilmeyecek bir Galaxy S9 Plus nasıl düzeltilir [sorun giderme kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S9 Plus'ınızı siyah bir ekran ve yanıp sönen mavi ışıkla nasıl düzeltebilirsiniz (kolay adımlar)

  İkinci çözüm: Şarj Et ve Zorla Yeniden Başlat

  Galaxy S9 Plus'ınız kapalı ve güç anahtarına bastığınızda yanıt vermeyen bir izlenim bırakan siyah bir ekrana takılırsa, telefonunuzun pili bittiğinde yazılımın çökmesi ihtimali vardır. Boşaltılan bir pil gerçekten sorun değildir, ancak bazı servislerin ve bileşenlerin düzgün şekilde kapatılmaması nedeniyle çökmelere yol açacağı durumlar söz konusudur. Böyle bir durumda, her ikisi de yanıt vermeyen bir aygıta yol açan bir çökme ve boşalmış bir pil ile uğraşıyorsunuz demektir. Böyle bir sorunu çözmek için yapmanız gerekenler:

  1. Telefonunuzun orijinal şarj cihazını çalışan bir AC prizine takın.
  2. Orijinal kabloyu kullanarak Galaxy S9 Plus cihazınızı şarj cihazına bağlayın.
  3. Telefonunuzun şarj cihazına yanıt verip vermediğine bakılmaksızın, 10 dakika ya da daha uzun bir süre bağlı bırakın.
  4. Şimdi, ses kısma düğmesine basın ve basılı tutun ve gitmesine izin vermeyin.
  5. Sesi kıs düğmesini basılı tutarken güç tuşunu basılı tutun.
  6. Her iki tuşun da 10 saniye ya da daha fazla basılı tutulması.

  Sorunun, düşündüklerimizden kaynaklanması şartıyla, bu prosedürü yaptıktan sonra telefonunuzu başlatmış olmalıdır. Ancak, cihazınız bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, o zaman bir teknisyenin donanımınızı kontrol edebilmeniz için bir teknisyenin sizin tarafınızdan kontrol edilebilmesi için mağazaya getirme zamanı gelmiştir.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

  Ayrıca yararlı bulabileceğiniz gönderiler:

  • Tamamen ölü olan ve açılmayacak olan Samsung Galaxy S9 Plus ile ne yapmalısınız (kolay adımda)
  • Galaxy S9 Plus, Parmak İzi kilidi ve İris taraması etkin olsa bile kaydırma yaparak kilidini açarsa ne yapmalısınız?
  • Samsung Galaxy S9 Plus'ı nasıl çözebiliriz, yanıt vermiyor ancak mavi ışık yanıp sönüyor (kolay adımda)
  • Samsung Galaxy S9 Plus'ı “Maalesef Mesajlar durdu” hatası ile nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar)
  • Samsung Galaxy S9 Plus'ı fotoğraf çekerken kapanan Galeri ile nasıl düzeltebilirsiniz (kolay adımlar)
  • Galaxy S9 Plus e-posta kurulum hatası: “Bu hesap için kullanıcı adı veya şifre yanlış veya POP3 / IMAP erişimi açık değil.”