Duymadıysanız 5 adet Facebook Messenger hilesi

Facebook Messenger uygulamasının Play Store'daki en popüler oyunlardan biri olması şaşırtıcı değildir. Birçoğumuz kişileri mesaj göndermek veya kişileri aramak için kullanıyor ancak bu uygulamayı tam olarak nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? İşte size ilginizi çekebilecek bazı ipuçları ve püf noktaları.

  • Facebook Messenger sorunları ve çözümleri
  • Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları

Bir sürü Messenger püf noktası var ve sesli mesaj nasıl gönderileceği gibi kullanıcı el kitabından kaldırılan ortak ipuçlarından bahsetmekten kaçınmak istiyorum. Burada, daha az bilinen numaralar ya da en azından daha az bilinen numaralar bulacaksınız. Yapabilirsin…

Arkadaşlarınızla oynamak veya yalnız oynamak

Messenger sadece bir mesajlaşma uygulaması değildir; Ayrıca üzerinde oyun oynayabilirsiniz. Dikkat edin, zengin grafikler veya en iyi oyun ile süslü oyunlar yok, ancak oyunlar eğlenceli ve onları eğlendireceksiniz.

Bazıları, Paskalya yumurtası konseptini anımsatan bir emoji yardımıyla etkinleştirilir: örneğin bir kişiye bir futbol veya basketbol emojisi gönderir ve emojiyi tıklarsanız, oyun penceresi açılacaktır. Messenger'ın en yeni sürümü ile arkadaşlarınızla doğrudan oyun menüsünden meydan okuyabilirsiniz: Ekranın sağ alt köşesindeki "Daha fazla" yı ve ardından "Oyun" u tıklayın. Oynamak istediğiniz oyunu seçin ve rakibiniz puanınız hakkında bilgilendirilecektir. Ünlü Pacman ve Snake'den bir basketbol oyununa kadar birçok oyun mevcuttur.

  • WhatsApp vs Telegram vs Facebook Messenger karşılaştırması

Oyun simgesinin yanında, konumu bulacaksınız, bu nedenle konumunuzu bir kişiyle paylaşmak isterseniz, bunu kullanabilirsiniz!

Who’s better, you or your friend? © ANDROIDPIT

Facebook'ta oturum açmadan Messenger'a bir bilgisayardan erişin

Facebook Messenger, 2015 Yazından beri bir Facebook hesabı olmayan kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumda. Bu kişiler telefonlarına sahip değillerse, bu kişilere nasıl bağlanabilirler? Facebook kullanıcıları basitçe tarayıcılarında sosyal paylaşım ağını açıyorlar, ancak Facebook kullanıcısı olmayanlara ne demeli?

Messenger'ın ayrıca kendi web platformu. Erişmek için tarayıcınız aracılığıyla bu siteye gidin, oturum açma bilgilerinizi kullanarak oturum açın ve hepsi bu kadar! Elbette, bu platform ister ister bir Facebook hesabı olsun ister olmasın tüm Messenger kullanıcılarını hedef alıyor.

Ana ekranınızda kısayol sohbetleri oluşturma

Birçoğumuz Facebook gruplarında sohbet ederiz: Ailemiz için bir sohbetimiz var, bir tanesi eski meslektaşlarımız için, biri arkadaşlar için, bir tanesi bir arkadaşınızın doğum günü şaşkınlığı organize ediyor vb. Diğerleri yalnızca bir veya iki kişiyle sohbet etme eğiliminde. İstediğiniz konuşmaya doğrudan erişebilmek için bir veya birkaç sohbet kısayolu oluşturabilirsiniz.

Bu kadar basit. Bu kişinin / grubun konuşma penceresine gidin ve ekranın sağ üst köşesindeki 'çevreye bakın' simgesini tıklayarak sohbet ayarlarına gidin. Yeni bir ekran görünür ve ekranın sağ üst köşesinde üç dikey nokta görürsünüz. Bu noktalara tıklayarak bir kısayol oluşturma seçeneği bulacaksınız. Kısayollar daha sonra ekranınıza yerleştirilir ve onları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

You can place the shortcuts on your home screen. © ANDROIDPIT

Sohbetlerinize bir miktar dokunaklılık katın

Imgur web sitesini duydunuz mu? Bu, GIF'ler için Giphy sitesine benzeyen bir platform. Kısacası, bu dev GIF veritabanını istediğiniz herhangi bir şey için kullanabilirsiniz. Messenger irtibatınızın insanlığa olan inancını yitirdiğini ve hayatın içindeki her şeyin o kadar kötü olmadığını hatırlatmak istiyor musunuz? Onlara sevimsiz, sarkmış, sevimli bir resim gönderebilirsiniz.

Elbette, Imgur sitesinde bir resim aramak ve ardından Messenger'da göndermek için bağlantıyı kopyalamak sıkıcı olacaktır. Bir resim göndermek için @ dailycute üzerine tıklamanız yeterlidir, hepsi bu, bir resim ve bir yorum görünecektir.

Bildirimleri devre dışı bırak

Android seçeneklerinde; cihazınızı artık Messenger bildirimlerini vermeyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Messenger bildirim ayarları, yalnızca belirli bir kişinin bildirimlerini engellemekle kalmaz, bildirimlerin ne zamana kadar (15 dakika, 1 saat, 8 saat, 24 saat boyunca) devre dışı bırakılacağını da seçebilirsiniz. alarm sesi veya yeniden etkinleştirilene kadar).

Ekranın sağ üst köşesindeki 'Bir daire içinde' seçeneğini tıklayarak konuşma penceresine gidip ayarlara gidip bildirimler menüsüne gidin. Bildirimleri sağ taraftaki düğme ile etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz, ancak gizli bir bildirim kişiselleştirme seçeneği de vardır. Menü adına tıklayın, bir kişiselleştirme penceresi görürsünüz. İstediğiniz sessiz süreyi seçin, kaydedin ve bitti!

You can temporarily block notifications. © ANDROIDPIT

Facebook Messenger için başka numaralar biliyor musunuz? Yorumları bize bildirin.

Samsung Galaxy S7 nereden alınır

Best price