Düzgün güncellenmeyen Fitbit Charge 3 nasıl düzeltilir?

Üretici, Fitbit Charge 3’ünüz için bir ürün yazılımı güncellemesi hazırladığında, cihazınızın mümkün olan en kısa sürede doğru şekilde güncellenmesi önemlidir, çünkü çoğu zaman güncellemeler kullanıcılar tarafından bildirilen mevcut sorunlara önemli düzeltmeler veya yamalar getirir. Ancak, bazı kullanıcılar sağlık izleyicilerini bir nedenden dolayı güncelleyemediklerini bildirdi.

Bu yazıda, cihazınızı güncelleme konusunda size yol göstereceğim, böylece Fitbit OS’nin en son sürümünde çalışacaktır. Güncellemeyle ilgili sorunlar genellikle küçüktür ve hiçbir zaman düzeltilemez, bu nedenle bu yazının size bir şekilde yardımcı olabileceğini umuyoruz.

Devam etmeden önce, farklı bir soruna çözüm bulmaya çalışırken bu yayını bulduysanız, bu izleyiciyle ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten çözdüğümüz için Fitbit Charge 3 sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Gözatın ve sayfalayın ve kendinize benzeyen sorunları bulun. Çözümlerimizi ve sorun giderme prosedürlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Hala daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Fitbit Charge 3 cihazınız ürün yazılımını düzgün şekilde güncelleyemiyorsa yapmanız gerekenler …

    Fitbit Charge 3’ü yeniden başlatın ve tekrar güncellemeyi deneyin. Telefonla güncelleme yapıyorsanız Android cihazla bağlantıyı yenileyin. Fitbit Charge 3’ü başka bir cihaz kullanarak güncelleyin.

İzleyicinizin ürün yazılımını güncelleme dışında herhangi bir sorunu yoksa, yeniden başlatma sorunu çözebilir. Ücret 3’ü yeniden başlatmak için zaman ayırın ve tekrar güncellemeyi deneyin. İzleyicinizdeki düğmeyi 8 saniye basılı tutun. Düğmeyi bırakın. Bir gülümseme simgesi gördüğünüzde ve izleyici titreştiğinde izleyici yeniden başlatıldı.

İzleyiciniz ve telefonunuz arasındaki bağlantıyı yenilemek, mevcut bağlantıyı silmeniz ve cihazların yeniden bağlanmasına izin vermeniz gerektiği anlamına gelir. Yeni kurulan bir bağlantı, telefonunuzdan gönderilen verilerin izleyiciniz tarafından alınmasını sağlar. Bunu yaptıktan sonra cihazı güncellemeyi deneyin ve bu sefer çalışıp çalışmadığına bakın. Hala başlamazsa, bir sonraki çözüme geçin.

Kullanabileceğiniz başka bir akıllı telefonunuz varsa, izleyicinizi akıllı telefona bağlamayı deneyin ve diğer cihazı kullanarak güncelleyin. Sorunun her zaman izleyicinizde değil, telefonunuzda olması olasılığı vardır. Aygıtı bilgisayar kullanarak güncellemeyi de deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir web tarayıcısı kullanarak Fitbit hesabınıza giriş yapmak ve oradan güncellemek. Bu genellikle sorunu çözer, ancak sorun devam ederse izleyiciyi hesabınızdan kaldırmayı ve tekrar eklemeyi deneyin. Bundan sonra, cihazı en son Fitbit OS’ye güncelleyebilmeniz gerekir.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

İLGİLİ MESAJLAR:

    Fitbit Charge 3 Hızlı Görünüm ve musluk tanıma artık çalışmıyor Fitbit Charge 3 cihazınız düzgün şarj olmuyorsa ne yapmalıFitbit Charge 3 telefondan bildirim almıyor Senkronize olmayan Fitbit Charge 3 nasıl düzeltilir?