Düzgün şarj edilmeyen Fitbit Versa nasıl düzeltilir?

Elektronik cihazlarla ilgili olarak, ücretlendirmeyle ilgili sorunlar genellikle en sık bildirilen sorunlardır. Fitbit Versa’nın bazı sahiplerinde, izleyicilerinin düzgün şarj olmadıklarını bildirdikleri için durum böyle. Bazıları ünitelerinin artık şarj olmadığını, diğerleri ise şarj etmenin çok uzun sürdüğünü bildirdi.

Fitbit Versa’nızda düzgün şarj edilmeyen sorun giderme işlemlerinde size yol göstereceğim. Bu nedenle, bu izleyicinin sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunlarınız varsa, bu gönderi size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Ancak, sorun gidermemize geçmeden önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldığımız için Fitbit Versa sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sorununuzla ilgili daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın. Şimdi, eldeki soruna geri dönersek, Fitbit Versa’nız düzgün şarj olmuyorsa yapmanız gereken şeyler …

    Önce Fitbit Versa’nızı yeniden başlatın. Fitbit şarj cihazını başka bir güç kaynağına bağlayın. Fitbit Versa’nızın kablosunun yanı sıra temiz olduğundan emin olun. Fitbit şarj cihazının ısınıp ısınmadığını kontrol edin.

Şarj sorunlarını giderirken, hafızasını yenilemek için cihazınızı her zaman yeniden başlatmanız önerilir. Fitbit izleyicileri donanım ve bellenim yoluyla şarj olur ve bunlardan herhangi birinde bir sorun varsa, sorunlar oluşabilir. Ancak yeniden başlatma ve sorun devam ettikten sonra, izleyicinizi ve şarj cihazını veya aksesuarlarını fiziksel olarak kontrol etme zamanı.

İzleyicinizi üçüncü taraf şarj cihazlarına, bilgisayara veya hatta güç bankalarına bağlayarak sorunun şarj cihazı veya kabloyla ilgili olasılığını ortadan kaldıralım. Bunların hiçbiri işe yaramazsa, sorun gidermenizi kabloya ve izleyicinizin şarj bağlantı noktasına odaklamanız gerekir. Yabancı maddeler veya döküntüler normal şarj işlemini engellediği için çıkarılmalıdır.

Kontrol etmeniz gereken başka bir şey de, izleyicinin veya şarj cihazının şarj sırasında ısınıp ısınmamasıdır, çünkü bu bir donanım sorununun işaretidir. Bu durumda, yapabileceğiniz çok şey var, böylece bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için telefonu mağazaya geri getirmeniz gerekiyor.

Umarım sorunu cihazınızla çözmenize yardımcı olabiliriz. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.