Ekim 2019 İçin En İyi 8 Yeni ve Ücretsiz Android Uygulaması

Ekim ayı burada ve kontrol etmeniz için yeni ve ücretsiz Android uygulamalarının bir başka listesine hazırız. Önceki tüm sürümlerimize benzer şekilde, bu ayın listesi de heyecan verici ve üretkenlik dostu araçlarla birlikte geliyor. Evet, modern bir e-posta istemcisinden zengin özelliklere sahip bir tarayıcı uygulamasına kadar hepsine sahibiz.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019

Peki, ne bekliyoruz? Başlayalım.

1. Vivaldi Tarayıcı Beta

Vivaldi, birçok yenilikçi özelliği ile tarayıcı sahnesinde oldukça dikkat çekti. Bu aracı kapsamlı bir şekilde ele aldık. Ve Vivaldi Tarayıcı Beta ile bu tarayıcı bu özellikleri Android dünyasına da genişletiyor.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 10Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 21

En çok sevdiğim özelliklerden biri de Notes özelliğiydi. Bu Notlar özelliği, araştırmanızın çoğunu çevrimiçi olarak yapar ve süreçte notlar alırsanız kullanışlı olur.

Bunu kullanmak pasta kadar kolaydır ve notlarınızı not etmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapmanız gerekmez. Notlar düğmesine dokunmanız gerekir.

Bunun dışında bir sürü şık özellik var. Birincisi, ekranı Microsoft’un Edge uygulamasına benzer şekilde tarayıcınızdan telefonunuza senkronize edebilirsiniz. İkincisi, Vivaldi tüm açık sekmeleri anlaşılması kolay bir formatta yerleştirdiğinden sekmelerinizi zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 22Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 20

Dahası, deneyime katkıda bulunan Ekran Görüntüsü ve Hızlı Arama gibi özellikler var. Ve alttaki kontrol menüsü, tek elle kullanımın daha kolay olduğu anlamına gelir.

Google Chrome’dan geçiş yapacak mısınız?

2. GCA Başlatıcı

Nova Launcher ve Lawnchair gibi geleneksel Android başlatıcılarından sıkıldınız mı? Hafif bir Android başlatıcısı mı arıyorsunuz? Her iki sorunun da cevabı evet ise, GCA başlatıcısına bir şans vermek isteyebilirsiniz.

XDA üyesi Nx Biotic tarafından tasarlanan bu ürün, farklı bir dokunuşla da olsa Pixel Launcher’dan biraz ilham alan benzersiz bir fırlatıcı.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 23Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 24

Tek bir ana ekrana ve Raf Sık Kullanılanları, Uygulama Kısayolları ve Özelleştirilebilir Uygulama Çekmecesi gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama platformu altta, ardından Google Arama Hapı geliyor. Ayrıca, hızlıca kaydırdığınızda, en sık eriştiğiniz uygulamaların en üstünde olduğu uygulama çekmecesini görürsünüz. Güzel, doğru

Ayrıca, arama çubuğu hem Play Store’da hem de Google’da uygulama aramanıza olanak tanır. Ayrıca, ayarlara arama sekmesi üzerinden veya sol menüyü kaydırarak erişilebilir.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 25Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 26

Ancak, en yararlı bulduğum özellikler kullanışlı Çalışma sekmesiydi. İş uygulamalarınızı kolayca erişilebilmeleri için ayrı bir sekmede ayırmanıza olanak tanır.

3. İki kuş

Twobird, şehirdeki yeni e-posta istemcisidir ve metaforik adına göre, aynı anda iki sorunu çözmek için tasarlanmıştır. Bu uygulama tek bir çatı altında tüm e-postalarınızı toplar ve anında notlar ve hatırlatmalar oluşturmanıza olanak sağlar. Ve sadece bu notları e-postalara da ekleyebilirsiniz.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 28Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 30

Not almak için ekranın altındaki küçük not kutusuna dokunun.

Bunun dışında, bu e-posta uygulaması öncelikli e-postaları yüksekten düşüğe doğru sıralar. Ayrıca, arayüz basit ve anlaşılması kolaydır. Ayrıca, birkaç metin biçimlendirme seçeneği de vardır.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 31Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 32

Bu uygulama erken erişime sahip olduğundan bir veya iki sorun bulabilirsiniz.

4. Reddit için Sonsuzluk

Reklamsız bir Reddit deneyimi arıyorsanız Infinity for Reddit sizin için bir uygulama. Tüm popüler ipliklerin sol sekmede dizildiği basit bir arayüze sahipken, diğerleri sağdadır.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 1Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 2

Bunun dışında, belirli konuları işleyebilir veya üstteki simgeyi kullanarak Yeni, Rastgele veya Tartışmalı gibi konulardan birini seçebilirsiniz.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 3Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 4

Ancak, seveceğiniz özellik, parmağınızı hareket ettirmeden otomatik olarak mesajlar arasında gezinmenizi sağlayan Tembel Mod’dur. Ayrıca, varsayılan saatten memnun değilseniz, kendi tercihinize göre kendiniz ayarlayabilirsiniz.

5. Brightmind

Ayın Uygulamaları yayınlarımızı düzenli olarak okursanız, genellikle farkındalık ve dijital refah için bir uygulama eklediğimizi biliyor olabilirsiniz. Bu uygulamalar sadece daha iyi odaklanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda rahatlamanıza da yardımcı olur. Ve bu ayın farkındalık uygulaması Brightmind.

Zen 2040340 1280

Brightmind’in bir süredir App Store’da olduğunu bilmeniz gerekiyorsa ve geçen ay Google Play Store’da da çıkış yaptı.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 16Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 17

Uygulama, tercihlerinize, ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uyacak şekilde uyarlanmış yönlendirmeli meditasyonlar gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Bu uygulamayı kullanmak basit bir meseledir. Arayüz basittir ve kurulum sürecinin tamamında size yol gösterir.

6. Yousician’ın piyanosu

Bugün, telefonda bir müzik aleti öğrenmek roket bilimi değildir. Avantajınıza göre kullanabileceğiniz ayrıntılı bir rehber alırsınız. Ayrıca, kulaklıklarınızı takabilir ve komşularınızı rahatsız etmeden kalbinizin içeriğine pratik yapabilirsiniz.

Yani piyano öğrenmeyi planlıyorsanız, Yousician uygulaması tarafından Piyano deneyebilirsiniz. Temelden başlayabilir veya bir ara ders seçebilirsiniz.

Best New And Free Android Apps For October 2019 3

En iyi bölüm, tuşların renk kodlu olmasıdır. Genelde baş parmaklarını ve işaret parmağını kullanarak pratik yapan benim gibi yeni başlayanlar için kullanışlıdır.

Best New And Free Android Apps For October 2019 2

Yousician’ın hem ücretli hem de ücretsiz planları var. Yani, derslerden ve geri bildirimlerden memnunsanız, her zaman ücretli olanlara yükseltebilirsiniz.

7. Kes Yapıştır Fotoğraf Editörü

Eh, adı Cut Paste Photo Editor’ın hemen hemen ne olduğunu verir. Bu, arka plan resimlerinden otomatik olarak kaldırılır, böylece arka planı otomatik olarak değiştirmenize izin verir.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 5Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 6

En iyi yanı, nesneleri otomatik olarak algılamasıdır. Bu, kenarlar ve diğer öğelerle uğraşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Uygulamayı kullanmak kolay ve basittir. Tek sorun, aralarında birkaç reklam olması.

8. Bonus App: Kabarcık Canlı Duvar Kağıdı

Telefonunuzun ekranını canlandırmak ister misiniz? Evetse, Blob Live Wallpaper uygulamasını deneyin. Popüler Betta Fish duvar kağıdı uygulamasını tasarlayan aynı geliştirici tarafından yapılan bu, yavaşça ekranın etrafında hareket eden bir renk blob ile geliyor.

Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 7Top 8 New And Free Android Apps For October 2019 8

Ayarlar basittir ve daha fazla özellik istiyorsanız, tam sürümün kilidini açmak için her zaman ödeme yapabilirsiniz.

Telefonunuzu Renklendirin

Bunlar, son birkaç ay içinde piyasaya sürülen yeni ve ücretsiz Android uygulamalarından bazılarıydı. İlk olarak bu uygulamalardan hangisini alacaksınız? Ben olsaydım, ilk şansımı Twobirds uygulamasına verirdim. Havalı, güven bana!

Sıradaki: Geçen ay ücretsiz Android uygulamalarının derlenmesini kaçırdınız mı? Endişelenmeyin, hepsini bulmak için aşağıdaki yayını okuyun.