Ekran titreme sorunu ile LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Ekran titremesi sorunları yaygındır ve eski ve yepyeni telefonlarda da oluşabilir. Bu nedenle, yeni LG G7 ThinQ akıllı telefonunuzla bu problemle karşılaşabilirsiniz ve bir donanım problemi gibi görünse de, kişisel olarak karşılaştığım ve ekran titreyen sorunların uygulamalar ve bazı küçük yazılım hatalarından kaynaklandığı durumlar vardı. Söylemeye gerek yok, küçük bir sorun olup olmadığını belirlemek için biraz temel yapmalıyız ya da bir teknisyen tarafından söylenecek bir soruna ya da dükkana geri dönmemek için bir çok problemden sakınmak zorundayız. .

Bu yazıda, ekran titreme sorunu olan LG G7 ThinQ sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Sorunun gerçekten ne olduğunu belirlemeye çalışacağız ve mağazaya gitmeden sorunu çözmeye çalışmak için her olasılığın dışına çıkacağız. Yani, bu telefonun bir sahibiyseniz veya titreyen bir ekranla ilgili herhangi bir akıllı telefon varsa, bu makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği gibi okumaya devam edin.

Ancak, başka bir şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu telefonla ilgili sık karşılaşılan sorunlara zaten hitap ettiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Oranlar, problemleriniz için halihazırda var olan çözümler olduğundan, sadece sizinkilerle benzer sorunları bulmak için zaman ayırınız. Eğer bulamıyorsanız veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen sorunu giderebilmemiz için bize olabildiğince fazla bilgi verin. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğumuz için endişelenmeyin, tek yapmanız gereken sorun hakkında bize yeterli bilgi vermek.

içindekiler

 • Ekran titreme sorunu ile LG G7 ThinQ nasıl giderilir
  • İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın
  • İkinci çözüm: LG G7 ThinQ cihazınızı güvenli modda çalıştırın
  • Üçüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin
  • Dördüncü çözüm: Ana Sıfırlama
   • Bizimle iletişime geçin
  • Ekran açıkken, Güç tuşunu basılı tutun.
  • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat ve basılı tutun.
  • Güvenli modda yeniden istendiğinde, Tamam'a dokunun.
  • Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra, ekranın alt kısmında Güvenli modunu görüntüler.
  • Titreşmenin devam edip etmediğini öğrenmek için bu moddayken telefonunuzu kullanmaya devam edin. Sorunun giderildiğini varsayarsak, hangi uygulamanın soruna neden olduğunu öğrenin ve kaldırın. İşte bunu nasıl yapıyorsun:

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. ' Genel' sekmesine> Uygulamalar ve bildirimler'e dokunun.
   3. Aşağıdakileri seçmek için filtreye dokunun:
    • Herşey
    • Etkin
    • engelli
   4. İstediğiniz uygulamaya dokunun.
   5. Kaldır öğesine, ardından Tamam'a dokunun.

   Diğer yandan, titreme güvenli modda bile devam ederse, o zaman sadece bir firmware sorunu olasılığını dışlamak gerekir. Bir sonraki yöntemleri dene.

   Üçüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin

   Bu, bu soruna bazı bozuk sistem önbelleklerinin neden olduğu olasılığını ortadan kaldıracaktır. Endişelenme, bunu yaparsan dosyalarınızı ve verilerinizi kaybetmezsiniz. Bununla birlikte, tüm sistem önbellekleri silinir ve her şeyin otomatik olarak gerçekleştiği yerlerle değiştirilir. Sonunda yapmanız gereken şey süreci başlatıyor. İşte bunu nasıl yapıyorsun:

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. 'Genel' sekmesine dokunun.
   3. Depolama Alanı > Dahili depolama alanına dokunun.
   4. Hesaplama işlemini bitirmek için menü seçeneklerini bekleyin.
   5. Boş alanı boşalt'a dokunun.
   6. Geçici dosyalar ve ham dosyalar'a dokunun.
   7. Aşağıdaki seçenekleri seçin:
    • Önbelleğe alınmış veri
    • Clip tray geçici dosyaları
    • Kameradan ham dosyalar
   8. Sil > SİL'e dokunun.

   Sorun bundan sonra devam ederse, son prosedürü yapmanız gerekir.

   Dördüncü çözüm: Ana Sıfırlama

   Bu senin son çare ve eğer sorun bundan sonra devam ederse, o zaman onu mağazaya geri getirme ve yerine koyma zamanı geldi. Bundan önce, tüm önemli dosyalarınızı ve verilerinizi özellikle telefonunuzun dahili deposunda saklananları, silinecekleri şekilde yedeklediğinizden emin olun. Daha sonra, telefonunuzu sıfırlamak için şu adımları izleyin:

   1. Ana sıfırlama yapmadan önce dahili hafızadaki tüm verileri yedekleyin.
   2. Cihazı kapatın.
   3. Güç ve Sesi kısma düğmelerini basılı tutun.
   4. LG logosu görüntülendiğinde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve yeniden tutun.
   5. 'Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla' mesajı görüntülendiğinde, Evet'i vurgulamak için Sesi kıs düğmesini kullanın.
   6. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

   Yukarıdaki tüm prosedürleri yaptıktan ve ekran titremesi devam ettikten sonra bir teknisyenin buna dikkat etmesini sağlayın.

   Umarım bu yazı boyunca size yardımcı olabiliriz. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bize e-posta göndermekten veya yorum göndermekten çekinmeyin.

   Bizimle iletişime geçin

   Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

   Ayrıca kontrol etmek isteyebileceğiniz mesajlar:

   • LG G7 ThinQ cihazınızla SMS veya kısa mesaj gönderemeyen ve alamayan [Sorun Giderme Kılavuzu] ile ne yapmalısınız?
   • LG G7 ThinQ'nuzun ekranı titremeye devam ederse ne yapmanız gerekir (kolay adımlar)
   • Açılmayacak LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)