Ekran titreme sorunuyla LG V35 ThinQ nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu]

Ekran titremesi sorunları yaygın ve yeni LG V35 ThinQ'nuz da dahil olmak üzere herhangi bir akıllı telefon için olabilir. Sorun şu ki, firmware ile küçük bir sorun olabilir veya bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir ya da ekran paneli ile ilgili ciddi bir donanım sorunu da olabilir. Bu tür bir soruna sahip bir telefonun sahibi olarak, neden ilk etapta olduğunu öğrenmek için sorunu gidermeye çalışmalısınız. Bu şekilde, iyi bir şekilde düzeltebilecek bir çözümü formüle etmeyi deneyebilirsiniz.

Bu yazıda, ekran titreme sorunu ile LG V35 ThinQ sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Her olasılığın dışına çıkmaya çalışacağız ve titremeden kurtulabilecek bir çözüm üretmeye çalışacağız. Yepyeni bir telefon olduğu için, tüm olasılıkları göz ardı etmemiz gerekiyor ve eğer sorun, temel yaptıktan sonra devam ederse, o zaman bir teknisyen, donanımla ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için bir teknisyen olmalıdır.

Şimdi, başka bir şeyden önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, okuyucularımız tarafından bildirilen yüzlerce soruna çözüm önerdiğimiz için sorun giderme sayfamıza da göz attığınızdan emin olun. Oranlar, halihazırda sahip olduğunuz soruna zaten bir çözüm sunmuş olabileceğimiz, bu sayfada sizinkilerle benzer sorunları bulmaya çalışmamız ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmemizdir. Çalışmıyorlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunlarımıza ilişkin anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönderiye basın.

içindekiler

 • Ekran titreme sorunu ile LG V35 ThinQ nasıl giderilir
  • İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın
  • İkinci çözüm: V35 ThinQ'nuzu Güvenli Modda çalıştırın
  • Üçüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin
  • Dördüncü çözüm: Ana Sıfırlamayı Gerçekleştirin
   • Bizimle iletişime geçin
  • Ekran açıkken, Güç tuşunu basılı tutun.
  • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat ve basılı tutun.
  • Güvenli modda yeniden istendiğinde, Tamam'a dokunun.
  • Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra, ekranın alt kısmında Güvenli modunu görüntüler.
  • Ve bu, bir uygulamayı nasıl kaldırırsınız?

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. ' Genel' sekmesine> Uygulamalar ve bildirimler'e dokunun.
   3. Aşağıdakileri seçmek için filtreye dokunun:
    • Herşey
    • Etkin
    • engelli
   4. İstediğiniz uygulamaya dokunun.
   5. Kaldır öğesine, ardından Tamam'a dokunun.

   Diğer taraftan, titreme hala güvenli modda olsa bile, sonraki prosedürü deneyin.

   Üçüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin

   Bunu yapmanız gerekir, çünkü sorun bazı bozuk sistem önbelleğinin neden olduğu bir olasılık var. Endişelenmeyin, yaptığınız dosya ve ayarların hiçbiri silinmez veya değiştirilmez, ancak çok etkilidir:

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. 'Genel' sekmesine dokunun.
   3. Depolama Alanı > Dahili depolama alanına dokunun.
   4. Hesaplama işlemini bitirmek için menü seçeneklerini bekleyin.
   5. Boş alanı boşalt'a dokunun.
   6. Geçici dosyalar ve ham dosyalar'a dokunun.
   7. Aşağıdaki seçenekleri seçin:
    • Önbelleğe alınmış veri
    • Clip tray geçici dosyaları
    • Kameradan ham dosyalar
   8. Sil > SİL'e dokunun.

   Titreşme bundan sonra oluşmaya devam ederse, başka bir seçeneğiniz yoktur, ancak sonraki prosedürü gerçekleştirebilirsiniz.

   Dördüncü çözüm: Ana Sıfırlamayı Gerçekleştirin

   Şimdi, bu son çare ve bu sorunun bellenim ile ilgili olduğu ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Bunu yaptıktan sonra sorun devam ederse, telefonu depoya geri götürmeli ve donanımın sorunu olduğu için telefonu değiştirmelisiniz. Sıfırlamadan önce, tüm önemli dosyalarınızı ve verilerinizi silinecekleri şekilde yedeklediğinizden emin olun.

   1. Ana sıfırlama yapmadan önce dahili hafızadaki tüm verileri yedekleyin.
   2. Cihazı kapatın.
   3. Güç ve Sesi kısma düğmelerini basılı tutun.
   4. LG logosu görüntülendiğinde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve yeniden tutun.
   5. 'Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla' mesajı görüntülendiğinde, Evet'i vurgulamak için Sesi kıs düğmesini kullanın.
   6. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

   Umarım size bir şekilde yardım edebiliriz. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir veya aşağıda bir yorumda bulunabilirsiniz.

   Bizimle iletişime geçin

   Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.