Ekran titremesi sorunu ile LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Ekran titremesi sorunları yaygındır ve hem eski hem de yeni telefonlarda ortaya çıkabilir. Bu nedenle, yeni LG G7 ThinQ akıllı telefonunuzla bu sorunu yaşayabilirsiniz ve bir donanım sorunu gibi görünse de, kişisel olarak karşılaştığım, ekran titremesi sorunlarının uygulamalardan ve bazı küçük bellenim hatalarından kaynaklandığı durumlar vardı. Söylemeye gerek yok, küçük bir sorun olup olmadığını belirlemek için bazı temel işlemler yapmalıyız. .

Bu yazıda, ekran titremesi olan LG G7 ThinQ’nuzda sorun gidermede size yol göstereceğim. Sorunun gerçekte ne olduğunu belirlemeye çalışacağız ve dükkana gitmeden sorunu çözmeye çalışmak için her olasılığı göz ardı edeceğiz. Bu nedenle, titrek bir ekrana sahip bu telefonun veya herhangi bir akıllı telefonun sahibiyseniz, bu makale size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Yine de, başka bir şey yapmadan önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu telefonla ilgili bazı yaygın sorunları zaten ele aldığımız için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Oranlar, problemlerinize halihazırda mevcut çözümlerin mevcut olmasıdır, bu yüzden sadece kendinize benzer sorunları bulmak için zaman ayırın. Birini bulamıyorsanız veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunu gidermemizi kolaylaştırmak için lütfen bize mümkün olduğunca fazla bilgi verin. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğumuz için endişelenmeyin, bu yüzden yapmanız gereken tek şey bize sorun hakkında yeterli bilgi vermektir.

Ekran titremesi ile LG G7 ThinQ nasıl giderilir

Ekran titremesinin kutudan çıkmadığını varsayacağım çünkü cihazınız 1. günden beri zaten böyle ise, burası olması gereken yer değil. Zaten mağazaya geri dönmeli ve bir donanım veya üretim hatası olduğu için değiştirilmesini sağlamalısınız. Ancak, sorun hiçbir yerde belirgin bir neden veya sebep olmadan başlamışsa, işte yapmanız gerekenler…

İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın

Bu yöntem, sorunla ilk kez karşılaşan ve telefonlarını henüz yeniden başlatmayanlar içindir. Titreşmenin kullandığınız bir uygulamadan kaynaklanması mümkündür ve bir yeniden başlatma bunu düzeltebilir. Daha da iyisi, hem ses kısma hem de güç tuşlarını aynı anda 8 saniye basılı tutarak veya cihaz açılıncaya kadar zorunlu yeniden başlatmayı deneyin. Bunu yaptıktan sonra kaydırma devam ederse, bir sonraki prosedürü yapmanız gerekir.

İkinci çözüm: LG G7 ThinQ’nuzu güvenli modda çalıştırın

Bu yöntem, cihazınızın indirilen tüm uygulamalarla geçici olarak devre dışı bırakılmasını sağlar. Sorunun üçüncü taraf bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını bize söyleyecektir. Bu nedenle, telefonunuzu güvenli modda çalıştırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Ekran açıkken Güç tuşunu basılı tutun. Görüntülenen seçenekler menüsünde Güç düğmesini basılı tutun. Güvenli Modda yeniden başlatmanız istendiğinde Tamam’a dokunun. Cihazınız yeniden başladıktan sonra cihazın alt kısmında Güvenli mod görüntülenir. ekran.

Bu moddayken titremenin hala devam edip etmediğini öğrenmek için telefonunuzu kullanmaya devam edin. Sorunun giderildiği varsayıldığında, hangi uygulamanın soruna neden olduğunu bulun ve kaldırın. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

    Giriş ekranından Ayarlar’a dokunun. ‘Genel’ sekmesine, Uygulamalar ve bildirimler’e dokunun. Aşağıdakileri seçmek için filtreye dokunun: AllEnabledDisabledİstediğiniz uygulamaya dokunun.

Öte yandan, titreşim güvenli modda bile devam ederse, bunun sadece bir ürün yazılımı sorunu olma olasılığını göz ardı etmemiz gerekir. Sonraki yöntemleri deneyin.

Üçüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin

Bu, bu sorunun bazı bozuk sistem önbelleklerinden kaynaklanma olasılığını ortadan kaldırır. Endişelenmeyin, bunu yaparsanız dosyalarınızı ve verilerinizi kaybetmezsiniz. Bununla birlikte, tüm sistem önbellekleri silinecek ve yerine otomatik olarak gerçekleşecek olanları getirecektir. Sonunda yapmanız gereken, işlemi başlatmaktır. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

    Ana ekrandan Ayarlar öğesine dokunun. ‘Genel’ sekmesine dokunun. Depolama> Dahili depolama öğesine dokunun. Hesaplama işlemini bitirmek için menü seçenekleri için bekleyin. Dosyalar Kameradan dosya paylaş Sil> SİL üzerine dokunun.

Sorun bundan sonra devam ederse, son prosedürü yapmanız gerekir.

Dördüncü çözüm: Ana Sıfırlama

Bu son çare ve sorun bundan sonra devam ederse, o zaman onu mağazaya geri getirip değiştirmenin zamanı geldi. Bundan önce, tüm önemli dosyalarınızı ve verilerinizi, özellikle telefonunuzun dahili deposunda depolananları sileceğiniz için yedeklediğinizden emin olun. Bundan sonra, telefonunuzu sıfırlamak için şu adımları izleyin:

    Bir ana sıfırlama gerçekleştirmeden önce dahili bellekteki tüm verileri yedekleyin Cihazı kapatın. Güç ve Sesi azaltma düğmelerini basılı tutun. LG logosu göründüğünde, basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlı bir şekilde serbest bırakın ve ardından yeniden basılı tutun. Sesi kısma düğmesi. ‘Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla’ mesajı görüntülendiğinde, Evet seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Yukarıdaki tüm prosedürleri yaptıktan ve ekran titremeye devam ettikten sonra, bir teknisyene bakmasını sağlayın.

Umarım bu yazı boyunca size yardımcı olabiliriz. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bize e-posta göndermekten veya aşağıda yorum yapmaktan çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Kontrol etmek isteyebileceğiniz gönderiler:

    SMS veya metin mesajı gönderemeyen ve alamayan LG G7 ThinQ ile ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] LG G7 ThinQ ekranınız titremeye devam ederse ne yapmalı (kolay adımlar) LG G7 ThinQ nasıl dönmez? açık (kolay adımlar)