Ekrana dokunulduğunda her zaman uyanmayan Fitbit Versa nasıl düzeltilir?

Ekran uyandırma sorunlarının yanı sıra, bazı Fitbit Versa sahipleri her zaman ekrana dokunulduğunda izleyicilerinin her zaman uyanmadığını bildirdiler. İzleyici fiziksel ve / veya sıvı hasarına maruz kalmadığı sürece bu sorun sadece küçük bir sorun olabilir. Bu konuda her zaman yapabileceğiniz bir şey var ve bu kısa yazıda sizinle paylaşacağım şey bu yüzden bu soruna yardımcı olabileceğim için okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, burada farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten çözdüğümüz için Fitbit Versa sorun giderme sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Size yardımcı olabilecek makaleler yayınlamış olabiliriz. Bununla birlikte, daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın. Şimdi, çözümümüze geri dönersek, Fitbit Versa’nız dokunduğunuzda uyanmazsa yapabileceğiniz şeyler.

    Ekran yerine banda dokunun. Küçük bir aksaklık olabileceğinden Fitbit Versa’nızı yeniden başlatın.Fabrika Olası bellenim sorununu çözmek için Fitbit Versa’nızı sıfırlayın.

Bu tür bir sorun yaşıyorsanız, ekranı açmak istediğinizde izleyiciye dokunmanıza gerek kalmaması için ekranı uyandırmanızı öneririz. Hızlı ayarlara gitmek için sol düğmeyi birkaç saniye basılı tutun. Oradan, otomatik veya manuel olarak çevirebileceğiniz “ekran uyandırma” yı bulabilirsiniz.

Bununla birlikte, izleyicinizin ekranı bileğiniz hafif bir dönüşle bile açmasını istemiyorsanız, ancak dokunma tanıma özelliğini kullanmak istiyorsanız, ekran yerine banda dokunun. Fitbit Versa, ekranın altındaki banda dokunduğunuzda (bant ve ekranın birleştiği yer) daha hassastır. Hassasiyetinin azaldığını düşünüyorsanız, sadece bazı aksaklıkların bir sonucu olabileceğinden cihazı yeniden başlatmanız gerekebilir. Ekranda Fitbit logosunu görene kadar Geri ve Seç düğmelerini (sol ve sağ alt) basılı tutarak bunu yapabilirsiniz. Dokunma tanıma özelliğinin bundan sonra mükemmel bir şekilde çalışıp çalışmadığını görmeye çalışın çünkü eğer değilse, bir sonraki prosedürü yapmanız gerekir.

Bu noktada izleyiciyi varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri getirmek için fabrika ayarlarına sıfırlama gerekir. Bunu yaptığınızda kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinir, ancak genellikle bu gibi sorunlara en etkili çözümdür. Sıfırlamayı başlatmak için Ayarlar> Hakkında> Fabrika Sıfırlaması’na gidin.

Umarım bu nasıl yapılır yazısı size şu ya da bu şekilde yardımcı olmuştur. Lütfen bu yayını arkadaşlarınızla veya benzer sorunları olan insanlarla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için teşekkürler!

İLGİLİ MESAJLAR:

    Fitbit Versa Ekran Uyanık, bileği döndürdüğünüzde artık çalışmıyorUygun şarj edilmeyen Fitbit Versa nasıl düzeltilirFitbit Versa, Android cihazdan bildirim almıyorFitbit Versa Senkronizasyon Sorunu: Android cihazla bağlantı kesilmeye devam ediyor

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.