Ekrana dokunulduğunda her zaman uyanmayan Fitbit Versa nasıl düzeltilir

Ekran uyandırma sorunlarının yanı sıra, bazı Fitbit Versa sahipleri de her zaman izleyicilerinin ekrana dokunulduğunda her zaman uyanmadığını bildirdi. Bu sorun, izleyici fiziksel ve / veya sıvı hasarına maruz kalmadığı sürece küçük bir sorun olabilir. Her zaman bu konuda yapabileceğin bir şey var ve bu kısa mesajda seninle paylaşacağım şey bu, bu konuda sana yardım edebildiğim için okumaya devam et.

Devam etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bir kısmını çözdüğümüz için Fitbit Versa sorun giderme sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Size yardımcı olabilecek makaleler yayınlamış olabiliriz. Bununla birlikte, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın. Şimdi çözümümüze geri dönersek, işte Fitbit Versa’nız dokunduğunuzda uyanmazsa yapabileceğiniz şeyler.

    Ekran yerine bant üzerine dokunun. Küçük bir aksaklık olabileceğinden Fitbit Versa’nızı yeniden başlatın. Fabrika Olası donanım yazılımı sorununu gidermek için Fitbit Versa’nızı sıfırlayın.

Bu tür bir sorun yaşıyorsanız, ekranı açmak istediğinizde izleyiciye dokunmamanız için ekran uyanmasını açın. Hızlı ayarlara gitmek için sol düğmeyi birkaç saniye basılı tutun. Oradan, otomatik veya manuel olarak açabileceğiniz “ekran uyandırma” bulabilirsiniz.

Ancak, izleyicinizin bileği hafif bir dönüş bile olsa ekranı açmasını istemiyorsanız, ancak musluk tanıma özelliğini kullanmak istiyorsanız, ekran yerine gruba dokunun. Ekranın altındaki gruba dokunduğunuzda Fitbit Versa daha hassastır (bandın ve ekranın birleştiği yer). Hassasiyeti azalmış gibi hissederseniz, yalnızca bir aksaklık sonucu olabileceğinden cihazı da yeniden başlatmanız gerekebilir. Bunu, ekranda Fitbit logosunu görene kadar Geri ve Seç düğmelerini (sol ve sağ alt) basılı tutarak yapabilirsiniz. Musluk tanıma özelliğinin bundan sonra mükemmel şekilde çalışıp çalışmadığını görmeye çalışın, çünkü yapmazsanız bir sonraki işlemi yapmanız gerekir.

İzleyiciyi varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri getirmek için bu noktada fabrika ayarlarına sıfırlama gereklidir. Bunu yapmak kişisel ayarlarınızı ve uygulamalarınızı siler ancak bu gibi sorunlara en etkili çözüm genellikle budur. Sıfırlamayı başlatmak için Ayarlar> Hakkında> Fabrika Ayarlarına gidin.

Umarım bu nasıl yapılır yazısı size bir şekilde yardımcı olmuştur. Lütfen bu yazıyı arkadaşlarınızla veya aynı sorunları yaşayan insanlarla paylaşarak bu sözcüğü paylaşmamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için teşekkürler!

İLGİLİ MESAJLAR:

    Fitbit Versa Screen Wake, bilekliği çevirirken artık çalışmaz. Uygun şekilde şarj edilmeyen Fitbit Versa’yı nasıl düzeltiriz?

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözleri yayınlayın.