En İyi 4 Instagram Instagram Hashtag Uygulaması veya Android

Bir resim bin kelime değerinde bir olup.

Instagram ve Twitter dünyasında, ne yazık ki, yukarıdaki artık geçerli değil. Yazınızın görsel unsuruyla birlikte, diğer birçok faktör popülerliğine katkıda bulunuyor. Bugün, etiketler ve başlıklar görüntünün geri kalan kısmı kadar önemlidir.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps

Hashtag’ler yalnızca fotoğraflarınız için doğru hedef kitleyi elde etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Instagram ve gittikçe büyüyen görüntü kütüphanesine yazılarınızı ve hikayelerinizi kataloglar ve organize ederler.

Instagram, ‘Hashtag Takip Et’ özelliğini tanıttığından beri, doğru hashtagleri eklemek artık her zamankinden daha değerli (profil keşfi, hatırladın mı?)

Best Instagram Hashtag Apps For Android 004

Ancak gerçeği söylemek gerekirse, her yazıya manuel olarak hashtag eklemek acı vericidir. Evet, Instagram’ın otomatik önerme özelliği var, ancak sizi yalnızca çok uzağa götürebilir. Tek bir yazı tanımlamak için on beş farklı kelime düşündüğünüzü hayal edin, her bir kelimeyi yazmanın acısını yalnız bırakın.

Peki, böyle durumlarda ne yaparsınız? Endişelenme. Android için Instagram için en iyi hashtag uygulamalarından bazılarını küratörlüğünü yaptık. Bu uygulamalar otomatik olarak hashtagleri oluşturmanıza yardımcı olurken, diğerleri resimleriniz için doğru hashtag’i indirmenize yardımcı olur.

Doğrudan dalyalım.

1. AutoHash

Listemizdeki ilk uygulama AutoHash. Adı hemen hemen tüm hikayeyi döküyor. Bu temiz küçük uygulama, yüklenen resme bağlı olarak bir etiket listesi oluşturur. Evet, doğru okudun.

AutoHash görüntüyü analiz eder ve kompozisyonuna bağlı olarak, ilgili etiketlerin bir listesini alırsınız. Ve orada bitmiyor.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 3

Ayrıca bulunduğunuz yere göre birkaç etiket ekler. Ancak, kişisel favorim favori sekmesidir. Burada, sık kullandığınız (#GuidingTech gibi) bir etiket ekleyebilirsiniz ve görüntü analizi tamamlandıktan sonra, Kalp simgesine dokunun ve uygulama listeye kaydedilen etiketi ekleyecektir.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 4Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 5

Favori etiketi eklemek için, Kalp simgesine dokunun, etiketi ekleyin ve Kalp simgesine tekrar uzun basın.

30 limitinin ötesine geçmekten endişeleniyorsanız, AutoHash bir sayaç özelliğine sahiptir. Mevcut numarayı görmek için ilk ikona dokununuz.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 6

Her şey çözüldüğünde, kopyalamak için pano simgesine dokunun. Instagram açın ve paylaşın. Sürpriz!

En iyi şey: Obstrüktif reklam yok

Biliyor musun: You can track the number of followers gained from hashtags via the Insights button?

2. Üst Etiketler

Bir ton ilgisiz hashtag eklenmesi genellikle çaresizlik çağrısı olarak karşımıza çıkar. Acı ama gerçek. Bu nedenle en iyi seçenek gereksiz ve alakasız etiketlerden uzak durmaktır.

En iyi etiketler, noktaya özgü etiketler istiyorsanız en iyi uygulamalardan biridir. AutoHash’in aksine, etiketleri tek başına üretmez. Bunun yerine, Yiyecek ve Moda gibi ana kategorilerden birine dokunmanız gerekir ve bu size uzun bir ilgili öğeler listesi verecektir.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 7Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 8

İşiniz amacınıza en uygun olanı seçmek ve aynısını panoya kopyalamak.

Bunu yapmanın başka bir yolu da popüler etiketleri karıştırmak ve eşleştirmektir. Bunu yapmak için, sağdaki ikinci simgeye dokunun ve hangi kategorilerin etiketlerini eklemek istediğiniz Artı simgelerine dokunun. İlgili tüm etiketler üstteki kutuda görünecektir.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 9

Bu noktada, istemediğiniz bazı etiketleri kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra kopyalayıp yapıştırın ve işinize devam edin. Top Tags, aradaki reklamların payına sahiptir.

3. Leetags

Leetags, etiket veritabanında bir anahtar kelime ile arama yapmanızı sağlar. Bu nedenle, bitki ile ilgili etiketler aramak istiyorsanız, sadece Bitki yazın ve ilgili etiketler dışarı atlanacaktır.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 11

İlginç bir şekilde, her bir etiketin popülaritesini yüzde olarak gösterir. Yani daha az popüler olanları atmak ve daha anlamlı bir etiket eklemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Bir kez yapılır, her zamanki gibi iş.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 12

Birkaç özelleştirme püf noktası da var. Sayıyı belirtebilir veya hashtaglerin üzerinde nokta ekleyebilirsiniz. Aynı etiketleri tekrarlamaktan kaçınmak için, kopyalarken karıştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Screenshot 20190307 190824

Tüm bu seçenekler Seçenekler sekmesinde bulunur. Neredeyse aynı işlevselliğe sahip başka bir uygulama Instagram için Best HashTags (oldukça ağız dolusu, size söylerim).

4. Hashme

Listemizdeki en son Hashme. Bu, yukarıdaki üç uygulamanın bir karışımıdır. Bir resim yükleyerek veya metin girerek alakalı hashtagleri arayabilirsiniz.

Top 4 Best Instagram Hashtag Apps 13Best Instagram Hashtag Apps For Android 002

Analiz tamamlandığında, size en üstteki trend etiketlerini gösteren bir liste sunar.

Best Instagram Hashtag Apps For Android 003Best Instagram Hashtag Apps For Android 001

Ne yazık ki, birkaç alakasız olanı da bulacaksınız. Ancak, uygulama hepsini panoya kopyalamaz. İstediklerinize dokunmanız ve Kopyala düğmesine basmanız gerekir.

Ancak Hashme’nin kendisini etiketlediğini ancak çıkarılabilir olduğunu unutmayın.

Daha Fazla Erişim ve Takipçi Alın

Herkese açık profiller için, alakalı etiketler eklenememek, neredeyse özel bir profile sahip olmak gibidir. Gönderinizi yalnızca şu andaki izniniz görür. Başka bir deyişle, katılım ve yeni takipçiler olmayacak.

Bir dahaki sefere Instagram’a yeni bir resim yüklediğinde, yukarıdaki uygulamaları dene ve en çok hangisinden hoşlandığını söyle. Ayrıca, Guiding Tech’in Instagram’daki profilini kontrol ettin mi? Hemen bu linke tıklayın!

Sıradaki: Instagram yayınlarına ve hikayelerine animasyonlu metin ekleyebileceğini biliyor muydun? Değilse, aşağıdaki posta yoluyla nasıl yapılacağını öğrenin.