En İyi 4 Instagram Hashtag Uygulaması

Bir resim bin kelime değerinde bir olup.

Instagram ve Twitter dünyasında, ne yazık ki, yukarıdaki artık geçerli değil. Yazınızın görsel unsuruyla birlikte, diğer birçok faktör popülerliğine katkıda bulunuyor. Bugün, etiketler ve başlıklar görüntünün geri kalan kısmı kadar önemlidir.

Hashtag’ler yalnızca fotoğraflarınız için doğru hedef kitleyi elde etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Instagram ve gittikçe büyüyen görüntü kütüphanesinde yayınlarınızı ve öykülerinizi kataloglar ve düzenler.

Instagram, ‘Hashtag’i Takip Et’ özelliğini tanıttığından beri, doğru hashtagleri eklemek artık her zamankinden daha değerli (profil keşfi, hatırladın mı?)

Ancak gerçeği söylemek gerekirse, her yazıya manuel olarak hashtag eklemek acı vericidir. Evet, Instagram’ın otomatik önerme özelliği var, ancak sizi yalnızca çok uzağa götürebilir. Tek bir yazı tanımlamak için on beş farklı kelime düşündüğünüzü hayal edin, her bir kelimeyi yazmanın acısını yalnız bırakın.

Peki, bu gibi durumlarda ne yaparsınız? Endişelenme. Android için Instagram için en iyi hashtag uygulamalarından bazılarını küratörlüğünü yaptık. Bu uygulamalar otomatik olarak hashtagleri oluşturmanıza yardımcı olurken, diğerleri resimleriniz için doğru hashtag’i indirmenize yardımcı olacaktır.

1. AutoHash

Listemizdeki ilk uygulama AutoHash. Adı hemen hemen tüm hikayeyi döküyor. Bu temiz küçük uygulama, yüklenen resme dayalı bir etiket listesi oluşturur. Evet, doğru okudun.

AutoHash görüntüyü analiz eder ve kompozisyonuna bağlı olarak, ilgili etiketlerin bir listesini alırsınız. Ve orada bitmiyor.

Ayrıca bulunduğunuz yere göre birkaç etiket ekler. Ancak, kişisel favorim favori sekmesidir. Burada, sık kullandığınız (#GuidingTech gibi) bir etiket ekleyebilirsiniz ve görüntü analizi tamamlandığında, Kalp simgesine dokunun ve uygulama listeye kaydedilen etiketi ekleyecektir.

Favori bir etiket eklemek için, Kalp simgesine dokunun, etiketi ekleyin ve Kalp simgesine tekrar uzun basın.

30 limitinin ötesine geçmekten endişeleniyorsanız, AutoHash bir sayaç özelliğine sahiptir. Mevcut numarayı görmek için ilk ikona dokununuz.

Her şey çözüldüğünde, kopyalamak için pano simgesine dokunun. Instagram açın ve paylaşın. Sürpriz!

En iyi şey: Obstrüktif reklam yok

2. Üst Etiketler

Bir ton ilgisiz hashtag eklenmesi genellikle çaresizlik çağrısı olarak karşımıza çıkar. Acı ama gerçek. Bu nedenle en iyi seçenek gereksiz ve alakasız etiketlerden uzak durmaktır.

En iyi etiketler, noktaya özgü etiketler istiyorsanız en iyi uygulamalardan biridir. AutoHash’in aksine, etiketleri tek başına üretmez. Bunun yerine, Yiyecek ve Moda gibi ana kategorilerden birine dokunmanız gerekir ve bu size uzun bir ilgili öğeler listesi verecektir.

İşiniz amacınıza en uygun olanı seçmek ve aynısını panoya kopyalamak.

Bunu yapmanın başka bir yolu da popüler etiketleri karıştırmak ve eşleştirmektir. Bunu yapmak için, sağdaki ikinci simgeye dokunun ve hangi kategorilerin etiketlerini eklemek istediğiniz Artı simgelerine dokunun. İlgili tüm etiketler üstteki kutuda görünecektir.

Bu noktada, istemediğiniz bazı etiketleri kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra kopyalayıp yapıştırın ve işinize devam edin. Top Tags, aradaki reklamların payına sahiptir.

3. Leetags

Leetags, etiket veritabanında bir anahtar kelime ile arama yapmanızı sağlar. Bu nedenle, bitki ile ilgili etiketler aramak istiyorsanız, sadece Plant yazın ve ilişkili etiketler dışarı atlanacaktır.

İlginç bir şekilde, her bir etiketin popülaritesini yüzde olarak gösterir. Yani daha az popüler olanları atmak ve daha anlamlı bir etiket eklemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Bir kez yapılır, her zamanki gibi iş.

Birkaç özelleştirme püf noktası da var. Sayıyı belirtebilir veya hashtaglerin üzerinde nokta ekleyebilirsiniz. Aynı etiketleri tekrarlamaktan kaçınmak için, kopyalarken karıştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler Seçenekler sekmesinde bulunur. Neredeyse aynı işlevselliğe sahip başka bir uygulama Instagram için Best HashTags (oldukça ağız dolusu, size söylerim).

Leetags indir

4. Hashme

Listemizdeki en son Hashme. Bu, yukarıdaki üç uygulamanın bir karışımıdır. Bir resim yükleyerek veya metin girerek alakalı hashtagleri arayabilirsiniz.

Analiz tamamlandığında, size en üstteki trend etiketlerini gösteren bir liste sunar.

Ne yazık ki, birkaç alakasız olanı da bulacaksınız. Ancak, uygulama hepsini panoya kopyalamaz. İstediklerinize dokunmanız ve Kopyala düğmesine basmanız gerekir.

Ancak Hashme’nin kendisini etiketlediğini ancak çıkarılabilir olduğunu unutmayın.

Hashme indir