En İyi 6 Fujifilm Instax Mini 9 Kılıf ve Aksesuar Paketi

Fujifilm Instax Mini 9, yalnızca yakın çekimler yapmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda harika kendi portrelerinizi çekmenizi sağlayan küçük bir anlık fotoğraf makinesidir. Ayrıca, filmin gelişmesi sadece birkaç dakika sürüyor ve çocuklar için dış mekanlarda ve fotoğraf standlarında kullanması mükemmel.

Doğru aksesuar seti ile bu anlık fotoğraf makinesi eğlenceli anları renkli anılara dönüştürebilir. Ayrıca, çocuklar bir araç kullanma hakkında bir iki şey öğrenebilirler. Bu süreçte, bir koruma katmanı her zaman iyi bir seçenektir.

Bu nedenle, Instax Mini 9'unuz için birkaç iyi durumda ve aksesuar paketini incelemelisiniz. Fotoğrafçılık deneyimini artıracak en iyi aksesuarlardan bazılarını listeledik. (Psst … fiyat konusunda endişelenmeyin, bu ürünler bir bombaya mal olmaz).

1. Fırsatlar Bir Numaralı Paket Satın Alın

satın almak

Bir Numaralı Ürün Paketi

Fırsatlara Göre Aksesuar Paketi Bir Numara, Amazon'un tercihinin etiketini taşıyor ve% 79'dan fazla olumlu eleştirisi var. Bu paket iki set hazır film paketi, asılı çerçeve, renkli yapışkan çerçeve, fotoğraf albümü, selfie lens ve daha fazlasını içeren on farklı aksesuarın etrafında toplanıyor. Bu pakette seveceğiniz şey, tüm aksesuarların kameranın rengine uyacak şekilde renk uyumlu olmasıdır.

Yukarıdakilerin dışında, bu paket aynı zamanda kamerayı günlük yıpranma ve aşınmaya karşı korumak için suni deri bir kılıf da içerir. Yapmanız gereken tek şey üst kapağı çıkarmak ve anı yakalamak.

118,95 Dolar'lık Fırsatlar Bir Numaralı Instax Mini 9 Aksesuar Paketi, çocuklar için mükemmel bir hediye. Ürün incelemelerde övgü almış olsa da, bazı kullanıcılar filmlerin kusurlu olduğunu buldu ve birkaç resim siyah çıktı.

  • Toplam film : 20×2
  • Aksesuar sayısı : 10

Note: The camera is included in the bundle.

Also on Guiding Tech
Best Instant Cameras and Portable Photo Printers To Bring Home This Black Friday

Read More

2. NeeGo tarafından Kamera Paketi

satın almak

NeeGo'dan Kamera Paketi

Yukarıdaki paketten memnun değilseniz, Kamera Paketini NeeGo ile kontrol etmek isteyebilirsiniz. 114,99 ABD dolarında, yukarıdaki fiyatlardan marjinal olarak düşüktür. Bu kamera paketi, küçük fotoğraf çerçeveleri, eşleşen bir fotoğraf albümü ve bir makro lens adaptörü ile birlikte dört film paketi (Gökkuşağı, Vitray, Tek Renkli ve Klasik Beyaz) ile birlikte geliyor.

Pakette, ayarlanabilir askılı uyumlu bir çanta bulacaksınız. Yukarıdaki ürüne benzer şekilde, Instax Mini 9 kamera paketin bir parçası ve kasanın içinde kalıyor. Fotoğraf çekmeniz gerektiğinde kapağı kolayca çıkarabilirsiniz.

Bu ürün, birçok filmin kalitesinden ve ürünlerin kalitesinden etkilenmiş, Amazon'da% 92'den fazla beş yıldızlı incelemeye sahiptir. Kullanıcı Ortiz'in yazdığı gibi

  • Toplam film : 10×3; 20×1
  • Aksesuar sayısı : 11-12

Note: The camera is included in the bundle.

3. MiniMate tarafından Aksesuar Paketi

satın almak

MiniMate'den Paket Paketi

Normal renkli fotoğraf baskılarına razı olmaya hazırsanız, aksesuar paketini MiniMate'e bir çekim yapabilirsiniz. 114,99 $ olarak fiyatlandırılmıştır ve renkli etiket çerçeveleri, 64 sayfalık bir albüm ve bir kamera çantası içermektedir. Daha da önemlisi, aynı zamanda çıkartmalar ve dört renkli filtre lensi seti ile birlikte geliyor.

Bu filtre lensleri, yaklaşık 35 cm uzaklıktaki nesnelerin yakalanmasına izin verir. Yukarıdaki paketlere benzer şekilde, tüm aksesuarlar kameranın rengine uyacak şekilde renk koordine edilmiştir.

  • Toplam film : 10×4
  • Aksesuar sayısı : 12

Note: The camera is included in this pack.

4. Fujifilm Instax Mini 9 Groovy Kamera Kılıfı

satın almak

Fujifilm Instax Mini 9 Groovy Kamera Kılıfı

Dava rahatça uyuyor – olması gerektiği gibi çünkü Fujifilm'in resmi davası. Çanta suni deriden yapılmıştır ve fiyatı 10 dolar. Kamerayı daha konforlu kullanmak için ayarlanabilir dayanıklı bir omuz askısı ile birlikte geliyor. Çanta, tüm gövdeyi kaplar (flaş bırakarak, vizörden ayrılır) ve kapak, kullanılmadığı zamanlarda merceği kaplarken vücuda tutturulur.

Amazon'daki kullanıcıların bir kısmına göre, durum başlangıçta biraz sıkı görünüyor. İyi haber, uzun vadede açılacak olmasıdır. Rahat oturması nedeniyle, kamera bazen kendi başına güç alabilir.

Akılda tutulması gereken önemli bir nokta, film paketleri için fazladan boşluğu olmadığı için fazladan yer olmamasıdır.

Instax Mini 9'un Fujifilm çantası, çeşitli renk ve tonlarda gelir ve fotoğraf makinenizin gövdesinin rengiyle eşleştirme seçeneği sunar.

Also on Guiding Tech
6 Out of the Box Ways to Use a Mobile Camera

Read More

5. Katia Kamera Kılıfı

satın almak

Katia Kamera Kılıfı

Resmi Fujifilm davasının düz rengi sizin işiniz değilse, Katia davasının sizin için olanıdır. Bu gibi durumlarda yalnızca çeşitli canlı baskılar elde etmekle kalmaz, ayrıca basılı fotoğraflarınızı saklamak için arkasında bir cep bulunur. Geniş kayış kamerayı taşımak için iyi bir tutuş sağlar. Kayış, arkaya yaslanır ve bu da kasanın üst kapağını çıkarmayı kolaylaştırır.

Dava koymak kolaydır ve yukarıdakilerin aksine sıkı bir uyum değildir. Bu nedenle, kameranın kendi kendine geçiş yapması ve pili boşaltması için endişelenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda, öndeki tüm kontrollere kolay erişim sağlar.

Katia davası, çoğu kullanıcının kalitesini ve göz alıcı baskılarını övdüğü Amazon'da% 79'dan fazla beş yıldızlı incelemeye sahiptir.

6. Woodmin Kamera 2'si 1 Arada Paket Seti

satın almak

Woodmin Kamera 2'si 1 Arada Paket Seti

Woodmin kamera çantası çok şeyden biraz farklı. Fotoğraflarınızı, lenslerinizi ve daha fazlasını koymak için ayrı bir kese içerir. İyi haber, ihtiyacın olmadığında söz konusu kılıfın çıkarılabilir olmasıdır. Ayrıca, birincil kasanın kapağı arkadaki düğmelerle kolayca çıkarılabilir ve geriye çekilebilir.

Ön kısım mıknatıslar yerine düğmelerle birlikte tutulur. Woodmin kasalarıyla ilgili en göze çarpan şey, Amazon'da birkaç kullanıcı tarafından öne sürülen şık bir görünüm veren benzersiz suluboya baskıların olmasıdır.

Bu durumda çift katmanlar var. Dış katman suni deriden yapılırken, iç katman kamerayı çiziklerden korumak için yumuşak bir mikrofiber malzemeden oluşur. Yukarıdaki durumlara benzer şekilde, çıkarılabilir bandı kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Woodmin davası% 88'in üzerinde beş yıldızlı derecelendirmeye sahip ve size 16,99 $ mal olacak.

Also on Guiding Tech

.camp-list-191467{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/206585/Phaiser-Tecton-BHS-730-vs-Bose-SoundSport-Wireless-Headphones_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpeg?1539755456’);background-size:cover;background-position:center center}

#Buying Guides

Click here to see our Buying Guides articles page

Süsle + Koru

Anlık kameranızı korumada, özellikle seyahat ederken veya dış mekan etkinliklerinde yanlış bir şey yoktur. Sadece çirkin çiziklerden kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda kayışlar sayesinde taşımayı da kolaylaştırır.

En önemlisi, aksesuarlar Instax Mini 9 ile ilgilenecek ve kasalar sadece normal sıkıcı siyah veya kahverengi olanların yerine işleri eğlenceli hale getirecek.

Sıradaki: Eski fotoğrafların sayısallaştırılması her zaman iyi bir fikirdir. Google’ın PhotoScan uygulaması eski polaroidleri dijital formata dönüştürerek hayata geçirmeye çalışıyor. İşte PhotoScan'ı nasıl kullanabileceğiniz.