En İyi 6 Ücretsiz Poster Web Sitesi Yapma

İnternet, sayısız ilginç araç ve web sitesine açılan bir kapıdır. MP3 parçalarının kırpılmasından kendi kat planlarınızı tasarlamaya ve telif ücretsiz müzik aramaya, güneşin altındaki her şeyi bulacaksınız. Ve poster oluşturma ve tasarlamaya gelince, neyse ki, internet hayal kırıklığına uğratmıyor.

İçeriğini ücretsiz olarak sunan pek çok afiş yapım web sitesi var (neredeyse, hemen hemen). Sadece yaratıcılığınızı görmesi için dünyanın tasarımını yapmalı ve bırakmalısınız.

Evet, bazı siteler çok basit. Bugün bu yazıda, posteri parkta yürüyüş yapan altı siteyi keşfedeceğiz.

Hadi başlayalım!

Note: All the tools require a signup and follows the freemium model

Also on Guiding Tech
Top 5 Tools to Delete PDF Pages Online

Read More

1. Postermywall

Listemizdeki ilk site, basit afişler tasarlamanıza olanak tanıyan çekici afişler oluşturmanıza olanak tanıyan Postermywall'dur. Instagram'a hazır olmaları için metinleri, videoları ve çoklu görüntüleri posterlerinize kolayca entegre edebilirsiniz (Suç yok, Facebook).

Dokunuşlarınızı ekleyebileceğiniz önceden yüklenmiş çok sayıda şablona sahiptir. Ayrıca, şablonlar özenle sınıflandırılmıştır, böylece büyük arşivinde kaybolmuş hissetmezsiniz. Sadece arka planda ve ön planda ne olduğunu bulmanız gerekir.

Çok sayıda yazı tipi ve resim seçeneği var. Stok görüntü kitaplığından bir fotoğraf seçebilir veya PC'nizden bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Ayrıca medya dosyalarının türünü de seçebilirsiniz – normal afişler, sosyal medya gönderileri veya A4.

Postermywall, Freemium modelini izler. Görüntüleri HD olarak kaydetmek ücretsiz olmakla birlikte, yüksek çözünürlüklü indirmeler için birkaç dolar ayırmanız gerekir. Neyse ki, özgür olanlar hiç filigran taşımaz, bu yüzden bu konuda endişelenmeyin. Ayrıca, bazı videolar ve premium stok fotoğrafları ödeme duvarının arkasına gizlenmiştir.

Postermywall'u ziyaret edin

2. Crello

Crello sadeliği için seveceğiniz bir başka web sitesidir. Giriş yaptıktan sonra, büyük bir fotoğraf, arka plan ve illüstrasyon arşivinden arama yapabilirsiniz. Bazı premium dosyaları kullanmak için ödeme yapmanız gerekecek.

Crello hakkında en çok sevdiğim şey, Ücretsiz Fotoğraflar sekmesinden ücretsiz bir fotoğraf arayabilmem. Belirli (ücretsiz) resimler için arama yapabileceğiniz bir filtre var. Ne yazık ki, bu özellik yalnızca Fotoğraflar ile sınırlıdır. Ücretsiz tasarımlar ve arka planlar aramak için uzun ücretli içerikli listelerde gezinmek zorunda kalacaksınız.

Yazı tipi stilleri ve yazı tipleri söz konusu olduğunda, basit başlıklardan fotoğraf metnine (benzersiz saydam arka plana sahip metin) ve hazır metin stillerine kadar seçim yapabilirsiniz.

Şimdiye kadar düşmüş olabileceğiniz gibi, Crello aynı zamanda bir freemium web sitesidir ve ücretsiz ve ücretli bir içerik karışımı içerir. İyi bir şey eğer ücretsiz içerik seçerseniz, indirmelerle ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Keşke yapıcılar birkaç tane daha ücretsiz illüstrasyon sunmuş olsaydı.

Crello şehrini ziyaret edin.

Also on Guiding Tech

.camp-list-898{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/213036/Convert-Text-to-Video-Online_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1547215252’);background-size:cover;background-position:center center}

#online tools

Click here to see our online tools articles page

3. Canva

Altmış binin üzerinde şablonla Canva, poster yapımcısının cennetidir. Yapmanız gereken tek şey bu araca giriş yapmak ve özellikleri ile boğulmaya hazırlanmak. Facebook kapak resimlerinden standart resim işlemlerine, çeşitli seçeneklerle kendinizi şımartabilirsiniz.

Ayrıca, kişiselleştirme seçenekleri ayrı bir sınıftır. Görüntü boyutunu seçebilir, görüntülere birden çok katman ekleyebilir, yazı tipi stillerini değiştirebilir ve çok sayıda arka plan görüntüsü arasından seçim yapabilirsiniz. Eklemek için Canva, görüntü saydamlığını ayarlamanıza veya bir dosyaya birden fazla sayfa eklemenize izin verir.

Crello'ya benzer şekilde Canva'da bazı pano ve şekiller de ödeniyor. Canva olan fark, listenin en üstünde ücretsiz olanları listeler, bu da zaman kazandırır ve genel deneyimi geliştirir.

Bugüne kadar Canva en sevdiğim uygulamalardan biri ve henüz denemediyseniz hemen bir çekim yapmanızı öneririm.

Canva'yı ziyaret edin

4. Adobe Spark

Adobe Spark, farklı durumlar için çok sayıda şablon sunar. Yani basit bir sosyal medya mesajını veya korkak bir kolej broşürünü moda etmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Spark, posterinizi görsel olarak çekici hale getirmek için çok sayıda stok fotoğrafa sahiptir. Adobe Stock'tan veya koleksiyonunuzdan Google Drive veya Dropbox'ta seçim yapabilirsiniz.

Rengi değiştirmek, yazı tipini değiştirmek, arka plan görüntüsünü değiştirmek veya farklı metin stilleri veya efektleri eklemek gibi olağan özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

Kaçırmanız gereken tek özellik, Video ve çıkartma eksikliğidir. Ayrıca, Spark Post indirme görüntüleri için büyük bir serseri olan bir filigran damga.

Spark Post için Android uygulamasını kesinlikle sevmeme rağmen, yükleme efektleri söz konusu olduğunda web sitesini biraz yavaş buldum.

Adobe Spark'ı ziyaret edin

Also on Guiding Tech
Top 7 Android Font Apps for Instagram Stories and Posts

Read More

5. Snappa

Minimalist tasarımlardan hoşlanıyorsanız, Snappa'ya aşık olacaksınız. Dağınıklık ve temiz bir arayüz ilk etapta bana çekici olan şey.

Canva'ya benzer şekilde görüntü boyutunu seçebilir ve yazı tipi stillerini ve şekillerini seçebilirsiniz. Snappa'nın zengini özgür ve çekici kökendendir. Prizmatik (gradyan) tasarımlardan klasik bokeh ve şık desenli görüntülere kadar her şeyi bulacaksınız.

Diğer web sitelerinden farklı olarak Snappa, ücretsiz planına pek fazla sınır getirmiyor.

Çok çeşitli fotoğraflara, grafiklere ve şablonlara erişebilirsiniz. Tek yakalamak, ayda beş grafik indirmek mümkün olmasıdır.

Snappa'yı ziyaret edin

6. Şövale

Yeni başlayanlar ve profesyonel görünümlü grafikler yapmanın iplerini öğrenen, Easel sizin için bir araçtır.

Aynı derecede basit bir arayüze sahip basit bir araçtır. Yukarıdaki web siteleri gibi şık geçişler ve efektler yok, ancak işinizi halletmesi gerekiyor.

Ücretsiz sürüm, bir avuç hazır şablonla uğraşmanıza izin verir. Aynı zamanda, nesneleri arayabilir veya mevcut simgeler ve çizgilerden birini seçebilirsiniz. Ama seni uyarmama izin ver, Easel'ın kaynakları sınırlı.

Şövale ziyaret et

Yaratıcı ol!

Bu sosyal medya çağında, sosyal medyaya hazır grafikler oluşturmak her zamankinden daha önemlidir. Doğru araçla, bir bombaya çarpmadan profesyonel görünümlü grafikler oluşturmak için yaratıcı yönünüzü keşfedebilirsiniz. Ve bir araçla rahat olduğunuzda, tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için ücretli sürüme yükseltme yapabilirsiniz.

Sıradaki: Android telefonunuzda bazı uygulamalar yapmak için poster yapım uygulamaları mı arıyorsunuz? Bazı hızlı posterler oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi beş uygulama.