En iyi akıllı ev cihazlarını nereden satın alabilirim?

Bugün, daha fazla insan eski “aptal” evlerini akıllı evlere dönüştürüyor. Eğlence, güvenlik, rahatlık ve iklim kontrolünden gelen her şey için cihazlar var. Çok çeşitli ürünlerle, onlar için nereden alışveriş yapmaya başlıyorsunuz? İşte orası.

    Google Ana Sayfası (Mini) ve diğer yararlı ipuçları nasıl kurulur? Ultimate Ears’tan Boom 3 ve Megaboom 3 ile başlayın

Yeni bir akıllı telefon veya oyun konsolu gibi daha fazla teknoloji odaklı ürünler satın almaktan ziyade, akıllı ev ürünleri için alışveriş yapmak, özellikle alışverişinizi geleneksel bir şekilde yapmak isterseniz, biraz daha fazla bilgi gerektirebilir. Cihaz türüne bağlı olarak akıllı ev teknolojisi satın almak için en iyi yerleri ayırdık ve hem ABD’de hem de Birleşik Krallık’taki en iyi avlanacak mağazaları vurguladık.

Hızlı Linkler

    Çevrimiçi (dünya çapında) ABD’de tuğla ve harç mağazaları Yerel ana caddenize (UK) gidin

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

Zor kazanılan paranızı akıllı ev cihazlarına harcamak için acele etmeden önce, paranızı boşa harcamaktan kaçınmak için önce birkaç karar vermeniz çok önemlidir. Tüm cihazların birlikte sorunsuzca çalıştığı akıllı bir ev oluşturmak istiyorsanız, bir ekosisteme bağlı kalmak en iyisidir. Amazon’un Alexa platformu, Google Home ve Assistant ya da Samsung SmartThings olsun, tüm cihazlarınızın bir arada çalışması, hepsi aynı ailenin bir parçasıysa, çok daha kolaydır.

AndroidPIT smart speakers wifi speakers 3410

Çevrimiçi (dünya çapında)

Kabul edelim, çevrimiçi 2018’de alışveriş yapmanın en kolay, en kullanışlı ve genellikle en ucuz yoludur. Köpek maması mı yoksa akıllı bir ev merkezi mi satın aldığınızın bir önemi yoktur, dünyanın ikinci trilyon dolarını geçemezsiniz. şirket. Amazon, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki her e-ticaret dolarının 49 sentini finanse ediyor ve tüm bu paralar Jeff Bezos’un şirketini zorlu bir rakip haline getiriyor.

Amazon

Amazon’un kendi Alexa ekosistemini akıllı evinizin yapı taşları olarak seçtiyseniz, kaynağın kendisinden daha fazla aramanıza gerek kalmaz. Akıllı hoparlörler, akıllı ekranlar ve Yankı eşlik eden ürünler de dahil olmak üzere Echo ve Alexa ürünleri için Amazon’un kendisinden başka bir şey görünmüyor. En düşük fiyatları almak istiyorsanız Black Friday ve Noel’den hemen sonra özel fırsatlar için göz atın.

amazon echo 05

Samsung (doğrudan)

Samsung’un SmartThings ekosistemi ile ilgileniyor musunuz? Burada doğrudan Güney Koreli üreticiden doğrudan alım yapmanın faydaları da var. Samsung’un SmartThings ürünleri, evinizin her köşesinde birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Hepsi akıllı buzdolapları ve televizyonlarla ilgili değil. SmartThings ayrıca ampullerinizi, kilitlerinizi ve prizlerinizi de kapsıyor. Ürünleri birlikte paketleyerek tasarruf edebilirsiniz. Yazma sırasında, müşteriler beş cihaz alırken% 15, üçünü birlikte alırken% 10 tasarruf yaparlar.

Google (doğrudan)

Seçtiğiniz akıllı ev platformunuz olarak Google Ev ve Google Asistan’a gitmeyi seçtiyseniz, doğrudan Mountain View şirketinin çevrimiçi mağazasından da satın alabilirsiniz. Web sayfasının üst kısmında, Bağlantılı Giriş etiketli bir bölüm göreceksiniz. Oradan, Google Home Hub, Chromecast, Google WiFi ve termostatlar, kapı zilleri ve güvenlik kameraları dahil olmak üzere tüm Nest ürünlerine (ayrıca Alfabe’ye ait) göz atabilirsiniz.

    Google Ana Sayfa: dijital refah özellikleri gizli bir başlangıç yapıyor

AndroidPIT google home max 9565

ABD’de tuğla ve harç mağazaları

Geleneksel mağazalar, e-ticaretin artması nedeniyle düşüşte olabilir, ancak bazıları için, özellikle bir kuruşa mal olursa, bir ürün satın almadan önce ellerinizi bir ürüne sokmaktan daha iyi bir şey yoktur. Akıllı ev alışveriş gezinizde ziyaret etmeniz gereken mağazalar.

En iyi satın alım

BestBuy’un Amerikalı tüketiciler için bir aşk / nefret olayı olduğu hissine kapılıyorum (yanılıyorsam beni düzeltin!) Ve bir dakikalığına, Kara Cuma’daki çokuluslu tüketici elektroniği mağazasını ziyaret etmenizi önerdiğim için değilim. ama beni duyun. BestBuy, akıllı ev ürünleri almak için en iyi tuğla ve harç mağazalarından biridir.

    2018’de satın alabileceğiniz en iyi akıllı ampuller

AndroidPIT smart bulbs 4012

BestBuy, geçtiğimiz yıl ev otomasyonu ve güvenlik tekliflerini genişletmeyi taahhüt ettikten sonra geniş bir yelpazedeki akıllı ev ürünlerine sahiptir. Akıllı ev piyasası, 2021 yılına kadar 43 milyar dolar gelir elde etmek için büyük zincirlerin neden iki katına çıktığını görebilirsiniz. BestBuy ayrıca, nereden satın aldıklarına bakılmaksızın akıllı ev ürünleri hakkında daha fazla bilgiye veya tavsiyeye ihtiyaç duyan tüketicilere sürekli tavsiye sağlayan Total Tech Support adında bir hizmete de sahiptir.

Walmart

Walmart aynı zamanda 40 milyar dolarlık gelirli pastanın bir parçasını oluşturuyor ve Walmart’ı öncelikle bir elektronik perakendeci olarak görmese de, orada akıllı ev ürünleri için de iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Mart 2018’de Walmart, ürünlerini Google Asistan’la uyumlu hale getirmelerini isteyen şirketlere hitap etti. Satın almadan önce denemek için ideal bir yer olmayabilir, ancak ellerinizi Google Home ve Google Assitant ile çalışan üçüncü taraf akıllı ev ürünleri konusunda elde etmek istiyorsanız, Walmart alışveriş yapmak için ideal bir yerdir.

Yerel caddenize (İngiltere) gidin

Tıpkı ABD’de olduğu gibi, İngiliz ana caddesi de serbest düşüş. Bununla birlikte, hayatta kalmak için akıllı ev ve geleceğin teknolojisi konusunda büyük olan birçok büyük isim mağazası var. İşte en iyileri.

John Lewis

Tabii ki, John Lewis yüksek kaliteli bir mağazadır, ancak bu mutlaka yüksek kaliteli fiyatlar ödemeniz gerektiği anlamına gelmez. Aslında, akıllı bir televizyon veya hatta bir Google Home Max gibi bir şey alırken, örneğin, John Lewis genellikle başka herhangi bir yerle aynı fiyata sahip olacaktır. Ancak, fark, her John Lewis satın alımında gelen en üst düzey müşteri hizmetidir.

LGE 8K OLED TV

Popüler İngiliz perakendecisinde, sevmediğiniz basit bir nedenden dolayı sevmediğiniz akıllı ev eşyalarını bile iade edebilirsiniz. Ürününüzü 35 gün içinde geri aldığınız ve hala satın aldığınız koşul olduğu sürece (ve elbette satın alma kanıtınız varsa), tam bir geri ödeme alabilirsiniz, hiçbir soru sorulmaz. Akıllı ev ürününü bir ay boyunca denemenin harika bir yolu, gerçekten sizin için olup olmadığına karar vermeden önce.

Argos

Bir keresinde Argos’u bir Amerikan arkadaşına anlatmaya çalıştım ve başını kavram etrafında alamadı. Uygun bir mağaza, ancak herhangi bir ürün göremiyorsunuz. Bu bir katalog, ama gerçekten mail order değil. Ancak, İngilizler için Argos bir kurumdur. Hepimiz Noel’e çıkarken ve listelerimizi hazırlarken büyüdükçe büyüdük ve bugün Argos hala tatillerde elektronik eşya satın almak için harika bir yer.

Tarafından görüşDavid McCourtArgos dünyada başka bir alışveriş deneyimine benzemez!What do you think?50507 katılımcı

Argos genellikle doğrudan fiyat rekabetini yener veya belirli asgari harcamalar için hediye kartları ve kuponlar atarak, numaranızın aranmasını beklerken harcadığınız zamanı yapar. Argos, son birkaç yıl içerisinde akıllı ev stokunu gerçekten artırdı ve Google, Phillips Hue, Amazon Alexa ve daha birçok üründen bir dizi ürün sunuyor.

İngiltere veya ABD’de akıllı ev ürünleri satın almak için daha iyi bir yer biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.