En İyi Android Bulmaca Uygulamaları

Hepimiz bulmaca uygulamalarını seviyoruz, değil mi? Eh, Google Play Store iyi bir stok var ve burada dikkatinizi çekecek en iyi Android puzzle uygulamaları.

Çocuklarınız için bu uygulamalara göz atmayı unutmayın.

Ayrıca bkz. ÇOCUKLAR İÇİN EN İYİ 5 BEST ANDROID APPS

En İyi Android Bulmaca Uygulamaları

 

Basmalı Panik

En iyi, Android bulmaca uygulamaları arasında, Push Panic tartışmasız Kral. Temel olarak, gökyüzünden düşen blokların düşürülmesini ve oyuncunun yakın zamanda benzer renkteki blokları ortadan kaldırmak için art arda dokunmak zorunda kalması ya da birbirlerine çok fazla yığılması gerekir. Oyun deneyimini ve neyin daha fazlasını güçlendirmek için harika bir müziğe sahiptir; Uygulama içi satın alımlar yapmak için kandırılmayacaksınız. Oyun çok duyarlı fizik motoru tarafından desteklendiği için çok pürüzsüz .

 

GlowGrid

Retro bir his ile çekici bir karo-maççı mı arıyorsunuz? En iyi android bulmaca uygulamaları bu uygulamanın awesomeness ile eşleşemez. App bir ızgara üzerinde blokların yerleştirilmesini gerektiren eşleşen bir oyundur. Dört rengi sürekli olarak veya daha fazla eşleştiriyorsanız puan kazanacaksınız. Neon sanat eserleri ile görsel olarak çekici. Bununla birlikte, en iyi skor zorluk faktöründe yatmaktadır. Oyuncunun karoları yerleştirmek için sadece birkaç saniyeliğine ayrılması, kesinlikle motive edici bir faktördür. Bu herhangi bir ciddi android kullanıcı için en iyi android bulmaca uygulamaları biri yapar.

 

Cybergon

Cybergon'u kesinlikle tavsiye ederim. Uygulama, yüzen küplerle çarpışmayı önlemek amacıyla yüzen bir piramidi manipüle etmenizi gerektirecektir. Bu arada yüzen küreleri biriktireceksin. Cesaretiniz mümkün olduğu sürece hayatta kalma yeteneğinizde yatar, ancak bu daha rahatsız edici küplerin yolunuza çıkmasıyla daha az olasıdır. Genel olarak mükemmel bir oyun deneyimi yaratmak için güzel bir dizi ses ve çok duyarlı kontrollere sahiptir.

 

Kiwanuka Android Bulmaca Uygulaması

Ayırt edici sanat tarzı infüzyonu ile, bu bulmaca uygulaması kesinlikle en iyi android bulmaca uygulamaları listesinde yerini almıştır. Uygulamaya, aynı zamanda çok tehlikeli ve tehlikeli bir arazide bir gezgin yol gösteren bir rehber kontrol ve manipüle etmek için güç verir. Oyun modu, yoldaki tehlikelerin tüm davranışlarıyla karşılaştıkça keşif yolculuğudur. Daldırma kanyonlardan ölümcül pembe dağlara kadar, bu gözler için bir şölen. Kulakların da Doğu müziği ile eğlenilecek. Geliştiriciler kesinlikle mükemmel bir iş çıkardılar.

 

Kabarcık Cadı 2 Saga

Bu oyunu tanımlamak için tek kelime – Bağımlılık! Oyunun kolaylığı, onu kurmak için en değerli en iyi android bulmaca uygulamalarından biri yapar . Bu gerçekten basit, sadece her bir ekranın üzerindeki renkli küreleri aynı renk kürelerinin sistematik çekimi ile ortadan kaldırmaya çalışın. Sunum çekici ve uygulama sizi en baştan canlandırıyor. Müzik dinlemek gerçekten çok güzel. Neredeyse rüya gibi hissettiriyor. Oynamak kolay olmasına rağmen, seviyeleri yükselttiğinizde inanılmaz derecede daha zordur. Ancak, bu itirazlarına katkıda bulunur.

 

Ipi kesmek: büyü

www.youtube.com

Popüler Cut the ip oyunu devamı, The Cut the rope: Magic. Kötü büyücü sevimli küçük canavar Om Nom'dan şekerleri çaldı ve canavarın şekeri geri almasına yardım edeceksin. 120'den fazla yeni bulmaca, Om Nom'u büyülü yaratıklara dönüştürmenin altı yolu ve daha fazlası gibi birçok yeni özellik var. Uygulamanın düzenli güncellemeleriyle, hayranlar yeni dönüşümler ve ek düzeyler bekleyebilir. Uygulama ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

 

Pac-Man 256

bgr.com

Bilgisayarınızda Pac-Man oynamayı sevdiyseniz, artık akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Hayaletlerden kaç ve çeşitli güçler ile onları alt et. Oyun eğlenceli ve heyecan verici ve 200.000'den fazla incelemeyle Google Play Store'da 4.4 yıldıza sahip. Pac-Man 256, uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir.

 

Lara Croft GO

www.youtube.com

Eğer bir bulmaca-macera oyunu arıyorsanız, Lara Croft Go'nun en iyilerinden biri gibi görünmeyin. Hikaye unutulmuş dünyada belirlenir ve o dünyayı ve antik uygarlığın kalıntılarını keşfetmeniz gerekir. Venom Kraliçesi mitini ortaya çıkarırken, her türlü engel ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Oyunun Google Play Store'da büyük bir değerlendirmesi var – 4.7 yıldız. Uygulama içi satın alma işlemleriyle 5,68 ABD dolarıdır.

 

Kızgın Kuşlar 2

phandroid.com

Tüm zamanların en iyi, en büyük ve en popüler mobil oyunlarından birinin devamı, oynamak için çok eğlenceli! Grafikler

harika, artı – tüm bu ilginç seviyelerde ve büyülerle ilerlemek için kuşunuzu seçersiniz, ihtiyacınız olan avantajı elde edersiniz. Arena'daki tüm dünyadaki diğer oyunculara meydan okuyabilir ve tüylerinizi kazanacağınız turnuvaları oynayarak kuşlarınızı seviyelendirebilirsiniz. Angry Birds 2 ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

 

Bir tekne inşa etmelisin

www.youtube.com

“10000000” in devamı, oynamaktan keyif alacağınız alışkanlık yapan bir oyun. Dünyayı teknenizde gezeceksiniz ve teknede yaşayacak ve hizmet sunacak olan mürettebatı alacaksınız. Büyüleri büyüleyecek ve canavarları yakalayacaksın. Oyun rastgele zindanlar, çılgın eşleme, speedrun ve daha fazlasını içerir. Uygulama Google Play Store'da 3,26 TL ve 4,5 yıldıza sahip.