En İyi Android GPS Uygulamaları

Android kullanıcısıysanız ve en iyi Android GPS uygulamalarından bazılarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazıda, en iyi navigasyon uygulamalarından bazılarının listesini paylaşacağız ve bunların çoğu ücretsiz ve birçok harika özellik ile dolu olduğundan, ihtiyaçlarınız için mükemmel olacak uygulamayı bulacağınızdan eminiz.

Ayrıca bakınız: Android için En İyi 15 Seyahat Uygulamaları

 

Top 5 Android GPS Uygulamaları

 

Haritalar ve Navigasyon – OsmAnd

androidnow.us

Bu en iyi android GPS uygulamalarından biridir ve OpenStreetMap verilerine erişebilir. Bu veriler, çevrimdışı kullanım için mobil cihazınızda saklanabilir. Uygulamanın dönüş navigasyonu ile dönüşü sağlayarak mükemmel bir yol yolculuk arkadaşıdır ve böylece bilinmeyen bir yere güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu uygulama ücretsiz ve ücretli sürümde mevcuttur. Ücretli sürümü ile daha fazla özellik alacaksınız.

 

 

MapFactor Android GPS Uygulaması

play.google.com

Bu GPS uygulamasını özel kılan şey, hız kameralarına geçtiğinizde sesli uyarıları duyabilmenizdir. Bu uygulamayı 2D ve 3D modlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca, sesli rehberlik ve gündüz ve gece geçişi, bu uygulamayı kullanıcılar için daha çekici hale getirir.

 

Waze

www.androidpolice.com

 

Waze GPS Haritalar ve Trafik iyi android GPS uygulamalarından biridir ve size alakalı okullar nerede, karakollara, bakkal, vb Ayrıca size park alanları, trafik sıkışıklığı gösterileri gibi sen gerektirebilir bilgi ve benzer sağlar kullanışlı bilgi. Waze uygulaması ücretsizdir.

 

BackCountry Navigator

play.google.com

Kayak, bisiklet, vb. Gibi açık hava etkinliklerini seviyorsanız, bu sizin için mükemmel bir uygulama. Bu uygulama size açık hava etkinlikleri gezinmek için tesis verir. 11.99 dolara malolur, ancak daha önce iz sürüme sahip olanı deneyebilirsiniz.

 

Google Haritalar

play.google.com

Google Haritalar en popüler ve en iyi android GPS uygulamalarından biridir ve dünya çapında yarım milyar kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Çok kullanıcı dostu ve standart özelliklerle geliyor. Bu uygulamayı Google Play mağazasında ücretsiz olarak alacaksınız.

 

İşte Haritalar – Çevrimdışı Gezinme

play.google.com

Bu uygulama, gittiğiniz her şehirde, açık alanda ya da şehirde yaşamak için mükemmel bir arkadaş olacaktır. Tüm gerekli bilgileri sunacak ve bir trafik sıkışıklığı durumunda, hedefinize farklı bir rota bulmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamanın kullanımı gerçekten çok kolay ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

GPS Navigasyon ve Haritalar Sygic

www.bestappsandroid.net

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar, dünyanın her yerinden milyonlarca insan tarafından kullanılan Android için en iyi ve en popüler GPS uygulamalarından biridir. High-end navigasyon deneyimi için arıyorsanız, bu uygulama sizin için mükemmel çünkü sözlü sokak isimleri ile sesli rehberli navigasyon dahil olmak üzere birçok harika özellik ile geliyor, geceleri güvenli sürücü – uygulama projeleri ön camına GPS navigasyon, park önerileri, İnternet bağlantısı olmadan çevrimdışı navigasyon, sadece birkaç isim. Bu ücretsiz bir uygulama ve uygulama içi satın alımlar sunuyor.