En İyi Android Utility Uygulamaları

En iyi en iyi Android uygulamalarının listesi aşağıdadır; ağ bağlantısını, pil ömrünü test etmek, çalıntı veya kayıp bir telefon bulmak ve daha fazlasını öğrenmek için bunları android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bu yardımcı uygulamalar çok yönlüdür ve farklı sorunları çözmek için kullanılabilir.

Ayrıca bkz. ÇOCUKLAR İÇİN EN İYİ 5 BEST ANDROID APPS

Ayrıca ÜSTÜN 5 EN İYİ ÜCRETSİZ ANDROID HAVA DURUMU

 

En İyi Android Utility Uygulamaları

Speedtest.net

forum.xda-developers.com

Speedtest.net en iyi android uygulama uygulamalarından biridir ve Ookla tarafından yaratılmıştır. Bu uygulamayı kullanarak telefonunuzun İnternet'in mevcut hızını üç kategoride test edebilirsiniz: indirme, yükleme ve ping. Her test için ekranın üstünde bir ilerleme göstergesi görünecektir. Ve testler tamamlandığında ekranın altındaki sonuçları göreceksiniz. Bu yardımcı uygulama android uygulaması Google Play mağazasından indirilebilir.

 

Google Çeviri

play.google.com

Google Translate, Google Inc. tarafından oluşturulan çok kullanışlı bir uygulamadır. Bu güçlü uygulama kelimeleri, web sayfalarını ve kelime öbeklerini çevirebilir. Metni 70 farklı dilde tercüme edebilirsiniz. Bu uygulamanın ana avantajı, herhangi bir ağ bağlantısı olmadan da metin tercüme edilebilir. Favori çevirilerinizi kaydedin ve birden fazla telefonla senkronize edin. Başka bir olanak, bir metnin fotoğrafını çekebilir ve bu uygulamayı kullanarak aynı şeyi çevirebilir.

 

Çalar saat xtreme

play.google.com

Sabah yataktan kalkıp her gün işten geç kalmıyor muyum? Şimdi senin sorunun çözüldü. Sadece Android Telefonda Alarm Clock Xtreme indirin ve alarmı ayarlayın. App kullanımı basit ve birçok güzel özelliklere sahip.

 

Benim Droid'im nerede?

Bu eksik android telefonunuzu takip etmenize yardımcı olacak kullanışlı bir uygulama. Bir GPS konum izleme sistemi kullanabilir veya bu uygulamayı kullanarak telefonunuzu takip etmenin başka yolları vardır. Bu telefonu Google Play mağazasından bulma uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Google Haritalar

www.androidheadlines.com

Navigasyon uygulamalarına gelince, Google Haritalar en iyisidir. Yürüme, bisiklete binme ve sürüş için sesli rehberli navigasyonlar sağlar, sizi canlı trafik koşulları hakkında bilgilendirir, ayrıca müzeler, restoranlar ve daha fazlası için sokak görünümü ve iç mekan görüntüleri hakkında bilgi verir.

 

Any.do: Yapılacaklar Listesi

appreview.im

Yoğun bir dünyada yaşıyoruz ve bir günde o kadar çok şey yapmalıyız. Tüm görevlerinizi tamamlayacağınızdan emin olmak için bunları düzenli tutmanız gerekir ve bunu yapmanın en iyi yolu Any.do uygulamasını kullanmaktır. Uygulama ücretsizdir ve şık ve temiz bir tasarıma sahiptir. Birçok kullanışlı özellik ile doludur.

 

GO Hava Durumu ve Widget'ları

plus.google.com

Güncel hava koşulları hakkında her zaman haberdar olun ve akıllı telefonunuzda doğru tahmini alın. App hava durumu uyarıları, rüzgar ve yağış tahmini ve diğer birçok kullanışlı özellik sağlar. Güzelce tasarlanmış ve ücretsizdir, bu yüzden denemek için indirdiğinizden emin olun. Android için en popüler hava uygulaması.

 

Greenify

www.androidpit.com

Her kullanıcı Android cihazından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsa ve yüklü miktarda uygulamanız varsa cihazın daha yavaş çalıştığını görebilirsiniz. İndir Greenify – kullanmadığınız zaman tüm akıllı telefon uygulamalarını hazırda bekletme durumuna getirecek ve akıllı telefonunuz veya tabletiniz tereyağlı veya daha yavaş olmayacaktır. Mükemmel çalışır!