En İyi Android Video Oynatıcılar

Bu günlerde, çoğu insan bir akıllı telefona sahip. Film izlemeyi veya müzik dinlemeyi de içeren pek çok şeyi yapmanıza olanak veren en kullanışlı gadget'lardan biri. Android bir video oynatıcıyla geliyor, ancak kullanışlı özelliklerle dolu en iyi Android Video Oynatıcılardan bazılarını arıyorsanız, okumaya devam edin, çünkü en iyilerini paylaşacağız.

Bir Android uygulamasını cihazınızdan silmek isterseniz, işlemi buradan öğrenin.

Ayrıca okuyabilirsiniz: Android için en iyi 15 seyahat uygulamaları

MX Oynatıcı

Kaynak – mx-video-player.en.softonic.com

MX Player, basit arayüzle sunulan en kullanışlı video oynatıcıdır ve videoları kullanımı kolay özelliklerle daha keyifli hale getirir. Ayarlar menüsünden erişebileceğiniz çok fazla ayarlamayla, ancak ana görünüm ekranında bulunan zum, ekran kilidi, değişken en boy oranı, altyazı kontrolü, kaydırma, vb. Gibi temel şeyler yüklenir. Bazen gelen, çoğu için rahatsız edici olabilir reklam. Ancak, reklamları devre dışı bırakmak için pro sürümü seçebilirsin.

 

BSPlayer

Kaynak – downloadbasket.com

BSPlayer, tüm taleplerinizi karşılayabilen bir video oynatıcı uygulamasıdır. Bu uygulama uzun bir süre için mevcut ve özellikleri ve işlevselliği nedeniyle popülerlik var. Ücretsiz sürümdeki özelliklerin çoğundan yararlanabilirsiniz, ancak reklamlardan kurtulmak istiyorsanız, pro sürümü en iyi seçenektir. Bu uygulamada içerik akışı akışı da her türlü dosyayı destekler.

 

VLC

Kaynak – app4smart.com

Çok yönlülük kelimesi düşünülürse, bu video oynatmak için en uygun uygulama olabilir. Bu çoğunlukla popüler masaüstü medya oynatıcı olarak bilinen bir uygulama. Mobil versiyonu da mevcuttur ve mp3, mp4, mkv, flac vb. Gibi tüm dosya formatlarını destekler. Medya kütüphanesi organizasyonu, ağ akışı, çeşitli gelişmiş oynatma özellikleri vb. Gibi diğer ilginç özellikler de sunulmaktadır.

 

DicePlayer

Kaynak – www.techmehub.com

Bu başka bir harika seçenek. Uygulamanın binlerce özellik ile dolu olmasa da, temel olanları içerir. Medya akışını, popüler kodeklerin çoğunu, donanım hızlandırmayı, altyazı desteğini vb. Destekler. Bu nedenle, diğer video oynatıcıların özelliklerine gelince, o kadar zengin olmayabilir, ancak gerçekten iyi çalışır, bu yüzden denediğinizden emin olun. .

 

MoboPlayer

Kaynak – mobile.softpedia.com

MoboPlyer, Android pazarında özellikleri ile iyi bir ün kazandı. Android cihazının desteklemediği dosya formatlarının çoğunu destekleyebilir. Bu sadece yazılım kod çözme yardımıyla mümkündür. Ayrıca, kullanıcıların keyfini çıkarabilecekleri diğer önemli özellikler, medya akışı, kütüphane yönetimi, çoklu ses parçaları, altyazı, vb.. Yüzen bir video penceresi modu, kullanıcıların telefon görüşmesi yaparken telefon görüşmesi, metin veya herhangi bir iş yapma gibi çoklu görev yapmalarını sağlar. aynı zamanda.

 

Tüy

Kaynak – play.google.com

Bu uygulama son zamanlarda android pazarında bir giriş yaptı ve zamanla popüler oluyor. Amacınız sadece ve sadece video oynatmaya odaklanan bir video oynatıcı uygulamasına sahip olmaksa, bu gitmek için olanıdır. Tüm özellikleri ortadan kaldırır ve sadece bu video oynatma işlevselliğini sunar. Üstelik müzik çalabilir. Arayüz çok basit.

 

RockPlayer 2

Kaynak – www.aneesoft.com

Bu uygulamadan hem hizmetler hem de video oynatıcıdan faydalanabilirsiniz. Yani, ikisine de ihtiyacınız varsa, bu uygulamayı indirin ve gitmek için iyisiniz. Bu uygulama, MP4 (FLV, AVI, MPG ve MKV), MP3 ve FLAC APE, WAV, vb gibi diğer ses formatları gibi tüm dosya formatlarını destekler. Bu uygulama dokunmatik arayüzü tam kullanımını sağlar. Ayrıca, özelleştirilebilir program çubuğu, videoların çok daha iyi görünmesini sağlamak için yapabileceğiniz en ilginç özelliktir.

 

GPlayer

Kaynak – en.miui.com

Kayan pencere, yeniden boyutlandırılabilir bir pencerede videonun keyfini çıkarmanızı sağlayan en çekici özelliktir. En iyi şey bu uygulamada çoklu görev yeteneğidir. Aynı zamanda videodan keyif alırken başka şeyler de yapabilirsiniz.