En İyi Ücretsiz Android Hava Durumu Uygulamaları

Hava uygulaması hayatımızı pürüzsüz ve kolay hale getirdi çünkü bu uygulamayı kullanarak herhangi bir yerin hava durumunu görebiliriz ve hava durumuna göre yolculuğumuzu planlayabiliriz. İşte sizin için en iyi ücretsiz android hava durumu uygulamaları. Mobil cihazınız da olsa, bölgenizdeki hava durumunu veya diğer yerleri kontrol etmek için bunlardan herhangi birini Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ayrıca bkz. ÇOCUKLAR İÇİN EN İYİ 5 BEST ANDROID APPS

En iyi ücretsiz Android Hava Durumu Uygulamaları

Hava Durumu Yeraltı

play.google.com

Bu, hava istasyonları ağını kullanarak mükemmel hava tahminini veren ve size hava durumu verilerini sağlayan en iyi ücretsiz android hava durumu uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı yüklemek için sadece birkaç tıklamaya ihtiyacınız var ve daha sonra ayarlayacağınız bölgenin hava durumunu gösterecektir. Hava Yeraltı uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilir. Google Play mağazasını açın ve indirin.

 

 

Yahoo Hava Durumu

pogoda-yahoo.en.softonic.com

Yahoo Hava Durumu uygulaması çok iyi tasarlanmış ve diğer hava durumu uygulamalarında ve diğer hava durumu uygulamalarından daha gelişmiş özelliklerde bulunan tüm özelliklere sahiptir. Bu uygulama Google Play mağazasında ücretsiz olarak kullanılabilir. Eğer Weather Underground'den hoşlanmıyorsanız, bunu indirebilirsiniz.

 

1Weather

www.androidpit.com

Saatlik ve haftalık kesin hava durumu tahminlerini yapabileceğiniz bir hava durumu uygulaması arıyorsanız, 1Weather uygulamasına gidebilirsiniz. Tasarım biraz glitz olmasına rağmen, bu saatlik ve haftalık hava tahmini için en iyi ücretsiz android hava durumu uygulamalarından biridir.

 

AccuWeather

www.androidheadlines.com

AccuWeather herhangi bir yerin hava durumu hakkında kesin bilgi verme yeteneğinden dolayı en iyi ücretsiz android hava durumu uygulamaları listesine girer. Bu uygulamayı Google Play mağazasında alacaksınız ve ücretsizdir.

 

Şeffaf saat ve hava durumu

play.google.com

Listede olmayı hak eden bir başka ücretsiz uygulama Şeffaf saat ve hava durumu. Bu tamamen özelleştirilebilir hava durumu tahmini ve saat uygulaması. Birçok ilginç özellik ve güzel tasarıma sahip olduğundan, bunu denediğinizden emin olun. Birçok Android kullanıcısı için favori hava durumu uygulaması.

 

Hava Kanalı

www.androidpit.com

Hava kanalı uygulaması basit ve kullanımı kolaydır, doğru ve güzeldir. App tahminleri, mevcut hava koşulları, hava durumu haritaları, dinamik ana ekran, kişiselleştirilmiş gerçek zamanlı hava durumu uyarıları (şiddetli hava uyarıları, son dakika haberleri uyarıları, aydınlatma uyarıları, yağmur ve kar uyarıları ve polen uyarıları) ve diğer birçok süper yararlı seçenekler sağlar.

 

Amber hava durumu

19apps.in

Amber hava durumu, bulunduğunuz yere bağlı olarak mevcut hava durumu ve tahminleri sağlar. Uygulama 30'dan fazla dile çevrildi ve tabletler için de optimize edildi. Ayrıntılı hava durumu raporu (sıcaklık, nem, görünürlük, rüzgar hızı ve yönü vb.) Sağlar, doğrudur ve 90'dan fazla ana ekran widget'ı vardır.

 

GO Hava Durumu ve Widget'ları

plus.google.com

Go Hava Tahminleri ve Widget'lar muhtemelen en popüler hava durumu uygulamalarından biridir. Bu harika tasarıma sahip, ücretsiz, doğru ve basit. Mevcut hava durumu bilgilerini, saatlik ve günlük tahmini, rüzgar tahmini, ne zaman şemsiye getireceğinizi söyler ve ayrıca size gerçek zamanlı hava durumu uyarılarını bildirir. Google Play Store'da bir milyondan fazla incelemeyle, uygulamanın 4,5 yıldızı var!