Evden Uzakta 10 Serin Örümcek Adam HD Duvar Kağıtları

Örümcek Adam'dan asla yeterince alamayız. Uçan bu süper kahramandaki sayısız film, çizgi roman ve animasyon şovu bu konuyu kanıtlıyor. Nicholas Hammond günlerinden Tobey Maguire ve Tom Holland'a, dost canlısı Spider-Man semti birçok kişi tarafından canlandırıldı. Ve şimdi duvar gezgini, yüksek uçan maceralarının başka bir taksitiyle tekrar geri döndü – Spider-Man: Far From Home.

[Spoiler uyarısı] Evden Uzakta Sonsuz Savaş: Endgame, Peter Parker dünyaya geri döndükten sonra olaylarını takip ediyor. Örümcek Adam, Thanos tarafından ele geçirilmiş olmasına rağmen, bir şekilde ondan kurtulmayı başardı. Avrupa’daki yaz tatilinde, çok şaşırtıcı bir şekilde, tüm cehennemin kırıldığı söyleniyor.

Bu uçan süper kahraman için sahip olduğumuz muazzam sevgiye dayanarak, Spider-Man: Far From Home ve diğer filmler için en iyi HD duvar kağıtlarının bir listesini çıkardık.

Umarım onları beğenirsin!

Note: To download the wallpapers in their original resolution, click on the link below each image. Or, you can right-click on the image and choose Save image as option.

Also on Guiding Tech
10 Best Venom HD Wallpapers That You Should Get Right Now

Read More

1. Gizli Kostüm

Peter Parker'ın Spider-Man kostümü yıllar içinde birçok gelişme aldı. Hayranlar henüz inanılmaz Iron Spider Suit'ten yeterince şey görmese de, gelecek film Peter Parker'ı yeni bir takım elbiseyle gösteriyor. Siyah savaş kıyafeti Stealth Suit olarak adlandırıldı ve Spider-Man Noir hikaye yayından ilham aldı.

Sence bu yeni takım Stark teknolojisi mi yoksa tamamen farklı mı?

Orijinal çözünürlükte indirin

2. Nöbetçi Modu

Spidey'i yeterince iyi tanıdığını mı düşünüyorsun? Öyleyse sorumuz şu, bu süper kahramanın kaç düşmanı var? Cevabınızı aşağıdaki yorumlara yazınız.

Orijinal çözünürlükte indirin

3. Valiant

Zendaya, Spider-Man: Far From Home'da MJ, Jake Gyllenhaal, Mysterio, Michael Keaton, Akbaba, Cobie Smulders, Ajan Maria Hill ve Samuel L. Jackson gibi rollere devam edecek. Daha fazlasına mı ihtiyacımız var, yoksa biraz aksiyon için oyun mu oynuyorsun?

Orijinal çözünürlükte indirin

4. Kanatların ve Büyük Yüksekliklerin

Evet, bu kıyafetlerden asla yeterince alamayız! Birçok Marvel hayranı, Iron Spider Suit'in Avengers 4'te imha edildiğini düşünüyor ve muhtemelen Tony Stark bunu düzeltmek üzere değil. Ah, korku!

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-563{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/WordPress-Import/2017/01/118633/fifa17-toty_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1518447988’);background-size:cover;background-position:center center}

#desktop

Click here to see our desktop articles page

5. Macera Beckons

Siyah bir arka plan ve kırmızı imzalı elbise, bu duvar kağıdının, bu süper kahramanın macerayı nasıl aradığı (ya da başka bir yol mu? Bunu Windows 10'un siyah temasıyla birleştirdiğinizde, sıralanırsınız.

Farkında olmayanlar için, siyah arka planlar sadece gözünüz için kolay değil, aynı zamanda biraz da şık görünüyor.

Orijinal çözünürlükte indirin

6. Dünyanın Sonu?

Bu görüntü, tek bir karede çok fazla ayrıntı yakalamayı başarır. Demir Adam ve Örümcek Adam onu dövmekle meşgulken Akbaba'nın kanatlarını sol tarafa koyarız. Ve hey, bir de Stark kulesi var. Dikkatli bakarsanız, arka planda One World Trade Center'ı bile görebilirsiniz.

Orijinal çözünürlükte indirin

7. Kubbe Adam

Örümcek Adam'ın birçok düşmanından biri olan Mysterio'dan bahsetmeden bir Spidey duvar kağıdı yayını eksik. Bu kötü adamlığın 1964'te Stan Lee ve Steve Ditko tarafından icat edildiğini biliyor muydunuz?

Mysterio, daha sonra Doktor Octopus, Electro, Avcı Kraven, Sandman ve Akbaba'yla Sinister Six'i oluşturmak için el ele veren, özel efekt uzmanı Quentin Beck'in değişim egosudur.

Orijinal çözünürlükte indirin

8. Kırmızı ve Sarı

Kırmızı ve siyahın kombinasyonu klasik olabilir, ancak kırmızı ve sarı daha 'It' birleşimidir. Minimalist sanatı seviyorsanız, bu sevimli Spider-Man'i masaüstünüze koyun.

Masaüstü simgelerinin görünümü bozacağından korkuyorsanız, görüntüyü ters çevirin ve ardından simgeleri sola hizalamak için masaüstünüze ayarlayın.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
11 Best HD Wallpapers From the Marvel Universe

Read More

9. Tatil için bekliyorum?

Kırmızı bir çizgi, mavi bir sıçrama ve sarı bir ipucu – bu görüntü gerçekten renkli bir karışımdır ve Örümcek Adam'ın tatildeyken neler yapabileceğinin mükemmel bir hatırlatıcısıdır – Uzak Evden.

Orijinal çözünürlükte indirin

10. seni izliyorum

Aşağı tonlanmış bir masaüstü arka planı mı arıyorsunuz? Eğer evet ise, şansın yaver gitmedi. Çoğu duvar kağıdının aksine, bu sesin tepesinde Spider-Man diye bağırmaz. Oldukça basit tonu size dağınıklığı olmayan bir masaüstü hissi verecektir.

Orijinal çözünürlükte indirin

Hangisi?

Örümcek Adam'ın resmi afişlerini almamız: Evden Uzakta?

Seyahat böcek Spidey ısırdı. Öyleyse, Avrupa'nın Örümcek Adam'a gerçekten ihtiyacı olacak mı? Filmler tiyatrolara ulaştığında, Temmuz 2019’da hepsi açıklanacak.

O zamana kadar, dünyayı canavarlardan, kötü adamlardan ve şeytanlardan kurtarırken şehirler arasında sallandığını izleyin.

Sıradaki: Örümcek Adam, akıl hocası Iron Man olmadan bir çeşit eksik. Iron Man, Tony Stark'ın harika duvar kağıtlarını indirin.