Eylül 2019 için En İyi 7 Ücretsiz ve Yeni Android Uygulaması

Eylül ayı burada ve son birkaç ay içinde piyasaya sürülen yeni bir Android uygulaması listesine geri döndük. Eski baskılarımıza benzer şekilde, bu sefer de uygulamalarımız çeşitli kategorilere yayılmıştır. Şık bir pano yöneticisinden zaman kazandıran uygulama başlatıcısına ve kullanıcı dostu bir gider yöneticisine kadar hepsine sahibiz.

Top Free And New Android Apps For September 2019

Söylemeye gerek yok, bu uygulamalar sadece üretken olmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda genel telefon deneyiminizi de artıracaktır.

Bu nedenle, akıllı telefon deneyiminizi elden geçirmek istiyorsanız, işte size kesinlikle bir şans vermeniz gereken bir sürü ücretsiz ve yeni Android uygulaması.

Hadi başlayalım.

1. Başlatıcı

Uygulama çekmecesinde uygulama arama konseptinden nefret ediyor musunuz? Sıkıcı bir iş olmasının yanı sıra, aynı zamanda devasa bir zaman belirleyicidir.

Peki, Launchboard yapımcıları bu konuyu kendi uygulamalarıyla çözmüş görünüyorlar. Bu güzel uygulama bir widget olarak küçük bir klavyeye sahiptir. Yani, yapmanız gereken tek şey uygulamanın ilk harfini yazmak ve onunla başlayan tüm uygulamalar hemen açılır. Harika değil mi?

Free And New Android Apps For September 2019 2Free And New Android Apps For September 2019 3

Ve bu hikayenin sonu değil. Başlatıcı mevcut başlatıcınızın üstünde çalışır, bu da başlatıcı özelliklerini feda etmeniz gerekmez.

Sadece ana ekranınıza bir widget olarak ekleyin ve tüm uygulama kısayollarına elveda teklif edebilirsiniz.

2. DND’yi çevirin

Flip DND, özellikle gereksiz bildirimlerden rahatsızsanız, hemen hemen herkesin bu günlere sahip olması gerektiğine inanıyorum. Bu uygulama, yüzü aşağı tutarken telefonunuzu DND moduna geçirir ve yüzü yukarı tutarken normal moda geri döner. Güzel diyebilirim.

Free And New Android Apps For September 2019 18Free And New Android Apps For September 2019 19

Bu basit bir uygulama ve Öncelikli bildirimler seçeneğinin yanı sıra, kendine ait hiçbir özel ayarı bulunmuyor. Bunun yerine, telefonunuzun varsayılan DND ayarlarını izler.

Bu yüzden bir dahaki sefere işinize odaklanmanız gerektiğinde, basitçe aşağı bakmaya devam edin.

3. Pano Yöneticisi

Bir metin parçasını yalnızca üzerine yapıştırmak için üzerine yapıştırdığınız için kopyaladınız mı? Klavyeniz pano özelliklerini de desteklemiyorsa, bu durumda kendinizi istediğinizden daha sık bulacaksınız.

Uygun olarak adlandırılan Pano Yöneticisi uygulaması, basit ancak güçlü uygulamasıyla bunu değiştirmeye çalışır. Herhangi bir metni kopyaladığınızda her şeyi arşivinde saklar. Ne zaman tekrar metne ihtiyacınız olursa, onu uygulamadan kopyalayın. Eklemek için parmağınıza bir dokunuşla erişebileceğiniz, yapışkan bir bildirim var.

Free And New Android Apps For September 2019 4Free And New Android Apps For September 2019 5

Ayrıca, tercihinize göre ayarlayabileceğiniz çok sayıda özelleştirme seçeneği var. Örneğin, otomatik temizleme süresini bir aya ayarlayabilir veya eski notlarınızı nerede yedekleyeceğinizi seçebilirsiniz.

Free And New Android Apps For September 2019 7Free And New Android Apps For September 2019 6Biliyor musun: Android 10 will come with a built-in clipboard manager.

4. Giderler: Basit Takipçi

Giderler günlük hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır ve ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, onları takip etmek her zaman akıllıca bir fikirdir. Ne de olsa, hafta sonlarını karmaşık banka hesaplarına bakarak harcamak istemezsin, değil mi?

Uygun olarak adlandırılmış uygulama Giderleri, bir düğmeye dokunarak işlemlerinizi yazmanıza olanak tanır. Sadece para birimini seçin ve girişinizi ekleyin. Bunun dışında, genel giderlerinize bir etiket de ekleyebilirsiniz.

Free And New Android Apps For September 2019 8Free And New Android Apps For September 2019 9

Ve bu hikayenin sonu değil. Verileri daha büyük bir ekranda görüntülemek isterseniz, verileri Excel dosyalarına da alabilir ve verebilirsiniz. Ayrıca, tabloya birden fazla para birimi ekleyebilirsiniz. Bu özellik özellikle yurtdışında seyahat ediyorsanız oldukça kullanışlı.

Daha da önemlisi, harcamalarınızı da filtreleyebilirsiniz. Şimdilik, uygulama dört filtre sunar – Bugün, Bu hafta, Bu ay ve Tüm Zamanlar. Sadece bir tanesine tıkladığınızda, tüm işlemleriniz sizden önce sıralanır.

5. Kısayol Oluşturucu

Telefonunuzun ana ekranında özelleştirilmiş kısayollar olmasını seviyor musunuz? Evet ise, Kısayol Oluşturucu’ya aşık olacaksınız. Adından da anlaşılacağı gibi, sık kullanılan dosyalarınızın, ayarlarınızın ve rehberinizin kısayollarını oluşturmanızı sağlar, böylece ekran kilidini açtığınızda onlara doğrudan erişebilirsiniz.

Free And New Android Apps For September 2019 11

Uygulamanın arayüzü biraz eski görünse de, kullanımı basit ve anlaşılır. Soldaki menüyü kaydırın, kısayollara uyan tüm görevleri ve uygulamaları görün. Geliştirici seçeneklerinden PDF dosyalarına ve resimlerine, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Free And New Android Apps For September 2019 12Free And New Android Apps For September 2019 14

Tek yapmanız gereken bir tanesini seçmek, bir simge seçmek ve onu ana ekrana eklemek. Basit, bakın

6. Lucidpix 3D Fotoğraf Oluşturucu

Lucidpix 3D Photo Generator, dışarıdaki Instagram kullanıcıları için. Selfie ve fotoğraflarınıza serin bir 3D paralaks efekti ekler ve onlara farklı bir görünüm kazandırır. Dahası, onları daha da geliştirmek için çeşitli çıkartmalar ve çerçeveler var.

Free And New Android Apps For September 2019 15

Uygulamayı kullanarak basit ve anlaşılır. Sadece bir selfie tıklayın, bir çerçeve ekleyin ve kaydedin. Bu kadar.

Ve bu uygulamanın en iyi yanı, doğrudan Facebook veya Instagram ile paylaşabilmeniz.

Free And New Android Apps For September 2019 16Free And New Android Apps For September 2019 17

Lucidpix’in çerçeveleri Instagram (ya da Facebook) Hikayeleri için harika olsa da, tek dezavantajı tüm görüntülere filigran eklemesi.

7. Sebzelik

Son fakat en az değil, sizin için harika bir duvar kağıdı uygulaması var. Crisper adıyla devam eden bu yeni uygulama, telefonunuza yüksek çözünürlüklü resimler ve görüntüler getiriyor. Bu uygulamanın zalim sakin ve rahat hissi veren temiz ve çoğunlukla beyaz bir görünüm.

Wallpaper Apps For Samsung Note 10 Plus 3Wallpaper Apps For Samsung Note 10 Plus 4

Resimler ve resimlerin yanı sıra, bazı küratör koleksiyonlarına da göz atabilirsiniz.

Not: Sebzelik şimdilik erken erişime açık, bu nedenle bazı aksaklıklar görebilirsiniz.

Android Deneyiminizi Artırın

Peki, bu uygulamalardan hangisini ilk alacaksınız? Bana sorarsanız, listenizdeki ilk uygulama Pano Yöneticisi ve ardından Pano Yöneticisi olmalıdır. Sonuçta, zaman paradır, değil mi?

Sıradaki: En iyi Android uygulamalarının geçen ayki sayısını kaçırdınız mı? Aşağıdaki yazıda bulunan uygulamalar hakkında her şeyi okuyun.