Facebook Blank Page Nasıl Onarılır

Facebook sayfanız yüklenmediğinden panik mi oldunuz? Eh, Facebook Blank Page sorunu, bu sorunu yaşayan bir çok insanla karşı karşıya olan sadece siz değilsiniz. Bazen facebook sayfanızı Firefox'ta açmaya çalıştığınız gibi olabilir, ancak hiçbir içerik görüntülenmiyor, sadece boş bir sayfa geliyor. Önbelleği atlamak için Ctrl-F5 tuşlarına basarak sayfayı yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz, ancak sayfa hala yüklenmiyorsa, Facebook Boş Sayfa geliyor, ardından Internet Explorer, Opera veya Google Chrome gibi diğer tarayıcılara geçmeyi deneyin. Sorun hala mevcut.

Facebook sayfanız tarayıcılardan herhangi birisine yükleniyorsa, sorun Facebook sayfanızda veya PC'nizde değil. Tarayıcı eklentisi nedeniyle sorun meydana gelebilir.

Ayrıca bkz. – Facebook'ta silinmiş mesajların nasıl kurtarılacağı

Facebook boş sayfa sorunu için olası çözümler

> Firefox tarayıcısını kullanıyorsanız, tarayıcıyı başlatmak için simgeyi tıklatmadan önce Shift tuşuna basıp basılı tutarak bu web tarayıcısını Güvenli Modda başlatabilirsiniz. Güvenli mod, Firefox tarayıcısını herhangi bir özelleştirmeden veya reklam olmadan yükleyecektir. Yani Facebook Boş Sayfa probleminin reklam ile ilgili olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer durum buysa, Facebook ile sorun çözülene kadar Facebook'u açmak için başka bir tarayıcı kullanabilirsiniz.

> Ayrıca tarayıcı önbelleğini temizleyebilir ve ardından tarayıcıyı yeniden başlatabilirsiniz.

> Herhangi bir eklenti ve eklenti olmadan tarayıcıyı çalıştırın.

> Aynı tarayıcıdaki diğer siteleri açın ve yükleyip yüklemediklerini görün.

Facebook Blank Page sorunuyla karşılaşırsanız ve ilk adım sizin için işe yaramazsa, yukarıdaki adımları izleyin, sonraki adımları deneyin.