Facebook Mesajlaşma Birini Engelleme Hızlı ve Kolay Yolu

Facebook şu anda dünya çapında bir milyardan fazla kişinin hesabına sahip olduğu en büyük sosyal paylaşım sitesi. Neden bu kadar popüler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Bunun temel nedenlerinden biri, insanların başkalarıyla kolayca bağlantı kurmasına ve çeşitli içerikleri paylaşmasına izin vermesidir.

Bununla birlikte, Facebook mesajlaşmasında birisini engellemek istediğiniz durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Bilgisayarınız veya Android cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Facebook Mesajlaşmasında Birini Engelleme

Facebook Web Sitesinden

    Facebook hesabınızı açın ve web sayfasının sağ üst tarafındaki Mesajlar simgesini tıklayınAçılır menünün altındaki Messenger’da Tümünü Gör’ü seçin. Engellemek istediğiniz kişinin adını bulun ve soldaki panelde o kişinin adının üzerine gelin. Kişi adının sağında görünen üç noktaya tıklayın veya basın. Mesajları Engelle’yi seçin ve kararı onaylayın.

Bu, Facebook mesajlaşmasındaki birini engellemenin ilk yöntemidir.

Messenger uygulamasından

    Messenger mobil uygulamasını akıllı telefonunuzda açın. Henüz giriş yapmadıysanız, Facebook kimlik bilgilerinizle giriş yapın. Engellemek istediğiniz kişiye gidin ve bir açılır iletişim kutusu görünene kadar parmağınızı adlarının üzerinde tutun. İletileri engelle seçeneğini belirleyin ve Tamam’a dokunun.

Bu, Facebook mesajlaşmasındaki birini engellemenin ikinci yöntemidir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her bilgi işlem cihazını destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.