Facebook Messenger Google Pixel 3'te çökmeye devam ederse ne yapmalı?

Facebook, uygulamalarının düzenli olarak güncellendiğinden ve her zaman mükemmel çalıştığından emin olur. Bu yüzden nadiren Facebook uygulamasıyla, Messenger ile ve şemsiyesi altındaki diğer tüm uygulamalarla karşılaşırsınız. Ancak, işlerin olması gerektiği gibi gitmediği zamanlar vardır ve Google Pixel 3'ün sahiplerinden Messenger uygulamasının çökmeye devam ettiğini söyleyen şikayetler aldık.

Bu yayında, Pixel 3'ünüzü çökmeye devam eden Messenger uygulamasıyla ilgili sorun gidermede size yol göstereceğim. Bu gerçekten ciddi bir sorun değil, bu yüzden sadece bazı temel sorun giderme prosedürlerini uygulayarak uygulamanın tekrar mükemmel çalışmasını sağlayacağınızdan eminim. Bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu makalenin size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu çözdüğümüz için sorun giderme sayfamıza göz atmayı deneyin. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Messenger, Pixel 3'ünüze çarpmaya devam ederse yapmanız gerekenler …

  1. Pixel 3'ü yeniden başlatmayı deneyin.
  2. Messenger'ın önbelleğini ve verilerini temizleyin.
  3. Uygulama için bir güncelleme olup olmadığını öğrenin.
  4. Messenger'ı kaldırın ve yeniden yükleyin.

Bu prosedürler oldukça açıklayıcıdır, ancak neden bunları yapmanız gerektiğini kısaca açıklamama izin verin. İlk olarak, bir yeniden başlatma sorunu özellikle karşılaştığınız ilk seferde sorunu çözebilir. Firmware ile ilgili bazı sorunlar nedeniyle zaman zaman uygulamalar çöküyor ve bunların çoğu küçük problemler. Öyleyse, Pixel 3'ünüzü yeniden başlatırken biraz zaman ayırın ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

Daha sonra Messenger'ı önbelleği ve verileri temizlemektir. Bu, uygulamayı varsayılan ayarlarına geri döndürür ve çoğu zaman, sorun giderme çökmesini gidermek konusunda en etkili çözümdür. Bu konuda iyi bir şey, dosyalarınızı, resimlerinizi ve diğer verilerinizi kaybetmeyeceksiniz.

Önbelleği ve verileri temizledikten sonra sorun hala devam ediyor, hem Facebook hem de Messenger için bir güncelleme olup olmadığını görmeye çalışın. Mümkünse bu uygulamaları güncelleyin. Bunu Google Play Store uygulamasını açarak ve Uygulamalarım bölümüne giderek yapabilirsiniz.

Son olarak, ilk 3 prosedürü uyguladıktan sonra sorun devam ederse, Messenger'ı kaldırın, telefonunuzu yeniden başlatın ve yeniden yükleyin. Önceki deneyimlere dayanarak, bu prosedürlerden herhangi biri sorunu çözebilir ve bu sizin son başvurunuz.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  • Google Pixel 3 MMS sorunu nasıl çözülür: korkunç MMS kalitesi iyileştirildi
  • Batarya Boşaldıktan Sonra Google Pixel 3 Nasıl Çalışmıyor
  • Google Pixel 3 Wi-Fi Bağlantısının Kesilmesini Sağlıyor