Filipinler’de ABD Netflix Nasıl İzlenir | VPN ile Amerikan Netflix’i edinin

Filipinler’de veya neredeyse her yerde Amerikan Netflix’e sahip olmak şu anda o kadar da zor değil. Tek yapmanız gereken iyi bir VPN hizmeti almak ve diğer her şeyi takip etmek. Filipinler’de ABD Netflix’in içeriğini izlemek isteyen bir Amerikalı ya da Filipinli bir yerel olun, bunu yapmanın kolay bir yolu olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Devam etmeden önce, kendi #Android, Samsung Galaxy Watch veya #Fitbit sorunlarınıza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın alt kısmında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Mümkünse, nereden başlayacağımız konusunda bize bir fikir vermek için tam hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

Filipinler’de ABD Netflix’i İzleyin | VPN ile Amerikan Netflix’i edinin

Web’de, önce ABD’de bir Netflix hesabı oluşturmanız veya bir Amerikan bankası tarafından yayınlanan bir ödeme yöntemi kullanmanız gerektiğini iddia eden bazı makalelerin aksine, yerel bir kredi veya banka kartı kullanarak bir Filipin Netflix hesabı oluşturabilir ve yine de ABD Netflix’in keyfini çıkarabilirsiniz. bir VPN yardımı ile içerik. Gerçekten hiç önemli değil. Filipinler’de fiziksel olarak bulunduğunuz sırada aktif bir Netflix aboneliğiniz olduğu sürece, tek yapmanız gereken aktif bir VPN hizmeti almaktır. İyi bir VPN, IP adresinizi gizlemenize ve dijital konumunuzu Netflix’in bakış açısından, kullandığınız hesabın ABD’de olmasını sağlayacak şekilde kaydırmanıza izin vermelidir.

Bunun gerçekleşmesi için yapmanız gereken şeylerin kısa bir özeti:

    Henüz bir hesabınız yoksa Netflix’e abone olun. ExpressVPN gibi bir VPN servisine abone olun. Netflix uygulamasını telefonunuza veya tabletinize yükleyin. Bir PC’de izlemeyi planlıyorsanız, tek yapmanız gereken web tarayıcınızdan Netflix’e erişmek. VPN uygulamasını telefonunuza, tabletinize veya PC’nize yükleyin. VPN’nizi cihazınızda nasıl kullanacağınıza ilişkin adımları izleyin. ve izlemeye başlayın. Gerçekten bu kadar basit.

Belirli bir Amerikan Netflix içeriğini izleyemiyorsanız, sunucu konumunuzu değiştirmeniz gerekebilir. İyi bir VPN sağlayıcısı bunu bir kalp atışı ile başarabilmelidir. Filipinler’deki US Netflix’i izleyebilmeniz için destek almadan sunucu konumlarınızı manuel olarak da değiştirebilirsiniz. Tam adımlar uygulamaya göre değişir, bu nedenle bu konuda biraz araştırma yaptığınızdan emin olun.

Hangi VPN Sağlayıcısı kullanılacak?

Filipinler’de ABD Netflix’i izlemek için iyi bir VPN seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus var.

Ücretsiz deneme. Netflix’in Filipin izleyicileri için bir VPN seçerken bu önemli bir faktördür. Tüm VPN hizmetleri eşit yaratılmaz ve gerçeklik tam tersiyken bir şey iddia edebilecek olanlar vardır. Yüksek kaliteli VPN hizmetleri, şeffaf olarak abonelerine güven kazanır ve bunu yapmanın yollarından biri de müşterilerine ürünlerini test etmeleri için zaman tanımaktır. 30 günlük para iade garantisi sunduğu için ExpressVPN burada mükemmeldir. NordVPN ve VyprVPN gibi diğer VPN sağlayıcıları da ücretsiz deneme sunuyor, bu yüzden ExpressVPN kullanmak istemiyorsanız, devam edin ve diğer ikisini kontrol edin.

Netflix üzerindeki engellemeyi kaldır Ana amacınız Filipinler’de ABD Netflix’i izlemekse, bunu sadece açıkça söyleyen VPN sağlayıcılarını düşündüğünüzü görmelisiniz. Netflix sürekli olarak anti-VPN teknolojilerini geliştirmeye çalışırken, kaliteli VPN sağlayıcıları da Netflix’ten bir adım önde olmak için yeteneklerini geliştiriyor. Bu konuda sabit bir kedi ve fare oyunu var, bu yüzden bir VPN sağlayıcısı Netflix ile çalıştıklarını iddia ederse, muhtemelen doğrudur. Bu, Netflix bazılarını engellediğinde kullanıcılarına bağlı kalmasını sağlayan alternatif sunucular sunmak için teknolojilerinin sürekli olarak adapte olabilmesi gerektiği anlamına gelir.

ABD’de bulunan sunucuların uzun listesi. Ana hedefiniz Amerikan Netflix’i izlemek olduğundan, yalnızca çok sayıda ABD uç nokta sunucusuna sahip bir VPN sağlayıcı seçmelisiniz. Yine, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok sunucu lokasyonuna sahip oldukları için ExpressVPN’i denemenizi öneririz. Bu sunucular fiziksel olarak ABD’de bulunur ve bu nedenle ABD kullanıcıları için yerel IP adresine sahiptir. Bu, bu sunuculardan birini kullanırsanız, sunucunun bulunduğu yerden izliyormuş gibi görünmesini sağlar. ExpressVPN’in varsayılan sunucu konumu San Francisco’dur, bu nedenle Netflix hesabınızı San Francisco bölgesinden bir kullanıcı olarak algılar. Bu sunucu sonunda engellenirse, Netflix’in coğrafi kısıtlamasıyla ilgili olarak kullanabileceğiniz birçok sunucu daha vardır.

Hız. Video akışı söz konusu olduğunda, indirme hızı önemlidir. Netflix videolarınızın arabelleğe alınmasını veya yavaş yüklenmesini istemezsiniz. Yine ExpressVPN, deneyimlerimize dayanarak oldukça hızlı bir bağlantı sunuyor, ancak yukarıda bahsettiğimiz diğer VPN’ler de.

İlgili okumalar

    2019’da Android VPN Nasıl Kullanılır | VPN kurulum adımları Nasıl ABD Netflix’i yurt dışında izlemek için | 2019’da en iyi Netflix VPN

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu örnek biçimi izleyerek bu sitede zaten yayınladığımız diğer çözümleri de aramayı deneyebilirsiniz:

Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 açılmıyor

Bu biçim Google’a “Galaxy Note10 açılmıyor” anahtar kelimelerini kullanarak web sitemizdeki aramasını daraltmasını söyleyecektir. Örneğin, Galaxy Note10’unuzun metin göndermemesi ile ilgili bir sorununuz varsa, Google arama kutusuna “Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 metin göndermeyecektir” yazmanız yeterlidir. Sitemizden Google’ın alakalı bulduğu makaleler listelenir.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook sayfamızdan topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.