Fitbit Charge 3 Hızlı Görüntüleme ve tanıma artık çalışmıyor

Fitbit Charge 3'ünüz, Hızlı Görünüm veya ekran uyandırma özelliği etkin olduğu sürece bileğinizi biraz yükseltseniz bile ekranını açmalıdır. Ancak, bu özellikten bir veya iki gün sonra çalışmadığı için şikayetçi olan kullanıcılar var ve bu yazıda bu problemi çözeceğiz.

Burada ele almamız gereken bir diğer sorun, cihaza dokunduğunuzda ekranı uyandıran musluk tanıma ile ilgilidir. Bu özelliklerin her ikisi de Fitbit cihazlarında bulunabilir. Öyleyse, böyle bir sorunla karşılaştıysanız okumaya devam edin, çünkü bu gönderi size bir şekilde yardımcı olabilir.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefondaki en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için Fitbit Charge 3 sorun giderme sayfamıza girin. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmazsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşın.

Fitbit Charge 3 Quick View çalışmıyor

Sorun bir donanım sorunundan kaynaklanıyorsa, Hızlı Görünüm kutunun dışında çalışmamalıydı, ancak bu özelliği kullanabiliyorsanız ve sorun oluştuysa, bazı ayarlardan veya bir ürün yazılımı sorunundan kaynaklanıyor olabilir. Karşılaştığı kullanıcıların raporlarına dayanarak, aşağıdakileri yaparak sorun çözülebilir:

  • Ekranı açmak için iki kez hafifçe vurun ve ardından sol tarafı birkaç saniye basılı tutun; ekran uyandırma ayarlı bir menü açmalıdır. Açık olduğundan emin ol.

Fitbit Şarj 3 kademe tanıma çalışmıyor

Kullanıcılar daha sık, Hızlı Görünüm özelliği etkin değilse uyanmak için izleyicilerinin ekranına dokunun. Ancak, ekran yerine gruba dokunmak, bu şekilde daha duyarlı olduğundan en iyi yoldur. Ekranın ve bandın buluştuğu kısma dokunun ve Fitbit Charge 3'ün gerektiği gibi yanıt vereceğinden emin olun.

Bununla birlikte, bu özellikler kendi çözümlerini yaptıktan sonra hala düzgün çalışmıyorsa, izleyicinizi yeniden başlatmayı denemelisiniz. İzleyicinizdeki düğmeyi 8 saniye basılı tutun. Düğmesini bırakın. Bir gülümseme simgesi gördüğünüzde ve izleyici titreştiğinde izleyici yeniden başlatılır. Bundan sonra, sorunun hala devam edip etmediğini ve hala devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın, ardından cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz.

İLGİLİ MESAJLAR:

  • Fitbit Charge 3'ünüz düzgün şarj olmuyorsa ne yapmalısınız?
  • Fitbit Charge 3 telefondan bildirim almıyor
  • Senkronize olmayan Fitbit Charge 3 nasıl düzeltilir

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.

içindekiler

  • Fitbit Charge 3 Quick View çalışmıyor
  • Fitbit Şarj 3 kademe tanıma çalışmıyor
      • Bizimle iletişime geçin